Mokslo komunikacija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Mokslo komunikacijos ir visuomenės įtraukimo į mokslą sritis šiuo metu daro precedento neturintį augimą.

Tai lemia didesnis poreikis įrodyti viešai finansuojamų mokslinių tyrimų poveikį, poreikį vertinti mokslinius tyrimus, didesnę valstybės kontrolę ir pageidavimą, kad būtų sukurta stipresnė politikos įrodymų bazė.

Tarp mokslinių tyrimų ir įvairių visuomenės grupių yra daug karjeros galimybių.

Jūs patiriate įvairius mokslinius komunikacijos ir viešosios įtraukties klausimus bei metodikas. Proceso metu jūs parengsite kritinio mąstymo įgūdžius ir savęs vertinimo gebėjimus per atspindinčią praktiką.

Vieno kurso metu įgytas mokymasis gali būti perduotas kitiems kursams, taip užtikrinant jungimąsi visoje programoje.

Ši programa yra susijusi su Universiteto pasaulinėmis akademijomis.

Programos struktūra

Ši magistrantūra yra dvylikos mėnesių programa, padalyta į tris semestrus. Paskutinį semestrą sudaro mokslinių tyrimų ar praktikos projektas. Studentai taip pat užima vietas organizacijoje.

Mokymo metodai apima paskaitų mišinį, individualias ir mažų grupių veiklą bei praktikos sesijas. Mokymo stiliai bus suprojektuoti taip, kad "modeliuoti" mokslinę komunikaciją ir visuomenės dalyvavimą.

Privalomi kursai

 • Mokslas ir visuomenė
 • Mokslinių komunikacijų ir visuomenės dalyvavimo principai ir praktika
 • Socialinių žiniasklaidos vaidmuo mokslo komunikacijoje
 • Mokslo mokslas
 • Mokslo komunikacijos ir viešojo dalyvavimo dialogas
 • Mokslo politika ir praktika

Paskirties vietos

Studentai taip pat baigs dvi vietas viešosiose užduočių darbo vietose.

Edinburgo universitetas turi puikius ryšius su daugybe organizacijų ir galimybių įsidarbinti. Tai yra Škotijos nacionalinis muziejus, Edinburgo tarptautinis mokslo festivalis ir vietos politika ir švietimas.

Karjeros galimybės

Mokslininkų, turėjusių specialių žinių, įgūdžių ir savybių, kurių reikia moksliniams tyrimams ir visuomenei susieti, vaidmuo yra žymiai padidėjęs.

Šiuos vaidmenis galima rasti, pvz., Aukštojo mokslo institucijose, muziejuose, mokslo centruose, mokomosiose visuomenėse ir konsultacijose dėl demokratinio sprendimų priėmimo.

Konkrečių vaidmenų pavyzdžiai yra užduočių valdytojai, informacijos ir švietimo pareigūnai, politikos ir žinių brokeriai.

Patekimo reikalavimai

JK 2: 1 diplomas arba jo tarptautinis atitikmuo mokslo srityje.

Mes taip pat svarstysime jūsų paraišką, jei turite kitoje disciplinoje turimą UK 2: 1 diplomą ar jo tarptautinį lygmenį.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

 • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje kalbančių šalių, kaip apibrėžta JK vizose ir imigracijos

 • IELTS akademinė: iš viso 7,0 (ne mažiau kaip 6,5 kiekviename modulyje)

 • TOEFL-iBT: iš viso 100 (bent 23 kiekviename modulyje)

 • PTE (A): iš viso 67 (kiekvienoje iš "Komunikacinių gebėjimų" skirtumų - ne mažiau kaip 61), skirsniai "Įgaliojantys gebėjimai" nelaikomi)

 • CAE ir CPE: iš viso 185 (bent 176 kiekviename modulyje)

 • Trejybė ISE: ISE III, turintis visus keturis komponentus

Studijų programos pradžioje anglų kalbos mokoma ir vertinama ne daugiau kaip trejus metus. Studijų programos pradžioje kalbos testai turi būti ne daugiau kaip dveji metai.

Sužinokite daugiau apie mūsų kalbos reikalavimus:

 • Anglų kalbos reikalavimai

Mokesčiai ir išlaidos

Jūs būsite atsakingas už finansavimą, kuris padengtų visus savo studijų mokesčius, papildomus mokesčius ir pragyvenimo išlaidas visą studijų laikotarpį.

Stipendijos ir finansavimas

Jungtinės Karalystės piliečiai, asmenys, turintys nuolatinį statusą, ir kai kurie ES piliečiai, kurie nėra Jungtinės Karalystės rezidentai, gali gauti antrosios pakopos studijų kreditą už mokesčius, o kai kuriais atvejais ir gyvenimo išlaidas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Skaityti mažiau