Mokslo magistras, atsakingas už mitybą ir kaimo plėtrą

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pirmaisiais mitybos ir kaimo plėtros magistro metais siekiama suteikti gilias žinias ir žinias, susijusias su su mityba ir kaimo plėtra susijusiomis temomis, sukuriant bendrą akademinį lygį tarp įvairių programos studentų. Programa susideda iš pagrindinių žinių, įžvalgų ir įgūdžių maisto produktų gamybos, transformavimo, konservavimo, rinkodaros ir vartojimo srityse. Kita vertus, jame yra praktiškai orientuotas komponentas, leidžiantis absolventams identifikuoti problemas taikant kiekybinius ir kokybinius tyrimo metodus ir analizės metodus, įvertinti ir ranguoti priežastis, planuoti, vykdyti ir įvertinti tinkamas intervencijas.

Antrieji metai suteikia išsamesnį supratimą apie konkrečias problemas ir jų sprendimus, kuriuos sudaro pasirinktiniai (neprivalomi) kursai ir magistrantūros studijos (30 ECTS).

Mokymosi rezultatai

 1. Gerai išmokę asmenys, turintys pažangių matematinių, kiekybinių ir įrodymais pagrįstų idėjų, priemonių ir modelių, taikomų maisto produktų ir mitybos saugumui jų šalyje ar (nacionalinėse) tarptautinėse organizacijose, sprendžiančiose šias temas
 2. Geba derinti technines žinias su kiekybiniu požiūriu ir vertimu į valdymą, politiką, lyderystę
 3. Gebėti parengti (remiantis rizika pagrįstas) gaires, siekiant pagerinti mitybos saugumą, tvarų valdymą, kontroliuoti visą žemės ūkio maisto produktų grandinę (nuo ūkio iki šakutės)
 4. Gebėti parengti "baltieji straipsniai" diskusijoms ir nustatyti įgyvendinimo planus, kuriuos lemia geriausios įmanomos žinios ir turimi įrodymai
 5. Gebės kurti mokslinių tyrimų protokolą, pagrįstą esamų įrodymų ir tinkamų tyrimų metodų analize, parengti mokslinių tyrimų planą, analizuoti ir kritiškai interpretuoti duomenis bei pateikti išvadas.
 6. Žinant, kur ir kaip rasti ar surinkti reikiamus duomenis, kaip apdoroti šiuos duomenis ir įvertinti surinktų duomenų kokybę, remiantis surinkta informacija surasti atitinkamas išvadas ir žinoti apie netikslumus ir kintamumą
 7. Aukštos kvalifikacijos specialistai / lyderiai, galintys kritiškai vertinti etikos ir vertybes orientuotus mokslinių tyrimų ir intervencijos strategijų aspektus
 8. Gebės aptarti ir pateikti grupėje argumentus dėl valdymo ir politikos galimybių privalumų ir trūkumų
 9. Gebėti skaidriai ir prieinamai perduoti sprendimus platesnei suinteresuotųjų šalių grupei
 10. Gebėti teikti patarimus dėl įrodymais pagrįsto sprendimų priėmimo konkrečioje kultūros ir aplinkosaugos politikoje
 11. Asmenys su kritiniu UGent Dare mąstyti protą, pagrįstą mokymosi troškimu, visą gyvenimą trunkančiu mokymusi, techninėmis žiniomis ir moksliniais kriterijais.

Kurso struktūra

Šis mitybos ir kaimo plėtros magistras siūlo du pagrindinius dalykus: Visuomenės sveikatos mityba ar mitybos sauga ir valdymas. Nors pirmasis skirtas mitybos visuomenės sveikatos aspektams, antrasis skirtas vystymosi ir ekonomikos aspektams.

Pirmasis pirmųjų metų semestras suteikia išsamią informaciją apie bendruosius mitybos ir kaimo plėtros kursus. Toks požiūris siekia sukurti bendrą pagrindą tarp visų skirtingų studentų. Standartiniai kursai antroje semestre suteikia tam tikrą specifiškumą. Norint pritaikyti kursų programą pagal individualius poreikius ir interesus, studentai jau gali rinktis vieną pasirenkamuosius kursus pirmaisiais magistrantūros metais.

Antrieji šios programos metai suteikia išsamesnį supratimą apie konkrečias problemas ir jų sprendimus pagrindiniams, kuriuos jie pasirinko. Todėl antrasis kursas susideda iš konkrečių kursų, riboto standartinių kursų sąrašo pasirinktų pagrindinių kursų, kito pasirenkamo kurso ir magistro disertacijos tyrimų. Pasirenkamiems kursams (įskaitant stažuočių galimybes) studentai gali pasirinkti kitus kursus, kuriuos siūlo magistro programos, UGent arba institutas, bendradarbiaujantis su UGent, jei jie leidžia studentui parengti pritaikytą studijų programą, pagerinančią jų individualūs poreikiai ar interesai.

Priėmimo tvarka studentams, turintiems ne Belgijos diplomą

Informacija apie priėmimo reikalavimus ir administracinę priėmimo tvarką, remiantis užsienyje gautais diplomais, galima rasti šiame puslapyje: www.ugent.be/admission

Kalbos reikalavimai

Kalbos reikalavimai šiai studijų programai skiriasi nuo reikalaujamo standarto anglų kalbos studijų programoms, kaip nurodyta Gento universiteto ugdymo ir egzaminų kodekse:

Olandų kalbos reikalavimai netaikomi

Anglų kalba: TOEFL 550 (popierinis) - TOEFL 80 (internetinis) - IELTS: 6.5 (mažiausiai 6,0 už rašymo komponentą) - CEF-B2 sertifikatas (išduotas Europos universitetų kalbos centro) - Cambridge Certificate of Išplėstinė anglų kalba (CAE)

Išimtys:

 • Būsimieji studentai, turintys diplomą (vidurinis išsilavinimas, akademinis bakalauro laipsnis, magistro laipsnis), kurį išleidžia institucija, kurią oficialiai pripažinta Flandrijos vyriausybės. Pastaba : ši išimtis neįskaičiuojama į paraiškas "Erasmus Mundus" programoms.
 • JAV, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Jungtinėje Karalystėje, Airijos Respublikoje arba Kanadoje mokomieji studentai, kurie yra aukštojo mokslo instituto piliečiai arba yra įgiję bakalauro ir / arba magistro laipsnį, turi anglų kalbą. Pastaruoju atveju reikia pateikti sertifikatą, kuriame teigiama, kad anglų kalba yra mokomoji kalba.

Karjeros perspektyvos

Užsienio studentams

 • Moksliniai tyrimai ir dėstymas universitetuose, privačiose ar vyriausybinėse
 • Moksliniai tyrimai institutuose, privačiose ar vyriausybinėse
 • Vystymo projekto bendradarbis,
 • Nepriklausomi konsultantai po kelerių metų patirties,
 • Politikos rengimas,
 • Kaimo projektų administravimas.

Europos studentams

 • Užsienio projektų bendradarbiai vietos ir užjūrio vyriausybinėms bei vietos ar tarptautinėms, nevyriausybinėms vystymosi organizacijoms studijų programoje dėstytose srityse;
 • Konsultacijos užsienyje po kelerių metų patirties;
 • Dalyvauja Europoje kai kuriose nevyriausybinėse organizacijose, kurios aktyviai bendradarbiauja vystymosi srityje;
 • Administravimo politikos parengiamuosiuose darbuose;
 • Kaimo plėtros mokslinių tyrimų ir projektų planavimo, stebėsenos ir vertinimo srityse.

Daugiau informacijos: href = "https://www.ugent.be/bw/en/education/master-programmes/nutrition-and-rural-development

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 2019

Apie mokyklą

The Faculty of Bioscience Engineering within Ghent University is a European research leader in the field of applied biological and life sciences or bioengineering. We educate generations of scientists ... Skaityti daugiau

The Faculty of Bioscience Engineering within Ghent University is a European research leader in the field of applied biological and life sciences or bioengineering. We educate generations of scientists in leading-edge research and high impact work with governments and communities, industry and NGOs, to support innovation and sustainability in life sciences while managing and protecting natural and man-made ecosystems. Skaityti mažiau