Mokslo, technologijos ir politikos magistrantūros programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

122194_180531-poster_presentations-058.jpg

Vizija

Mokslas ir inžinerija vaidina vis svarbesnį vaidmenį formuojant nacionalinę ir tarptautinę viešąją politiką, turint omenyje:

 • padėti sprendimų priėmėjams nustatyti ir suprasti visuomenės iššūkius,
 • įvertinti galimus sprendimus, kurie dažnai apima mokslą ir technologijas; ir
 • įvertinti, kaip įgyvendinama visuomenės intervencija į visuomenės efektyvumą, efektyvumą, teisingumą ar sąžiningumą.

Norint veiksmingai prisidėti prie politikos formavimo, būtini mokslo ir inžinerijos įgūdžiai, tačiau taip pat ir akademiniai politikos analizės įgūdžiai. Kad studentai, kurie jau įgijo gamtos mokslų ir inžinerijos išsilavinimą, galėtų įgyti šiuos politikos analizės įgūdžius ir toliau tobulinti savo mokslo ir inžinerijos žinias magistrantūroje, ETH Ciuricho mokslo, technologijos ir politikos institutas (ISTP) siūlo magistrantūrą Mokslas, technologijos ir politika. Ši programa tinka studentams, įgijusiems bakalauro laipsnį su ne mažiau kaip 180 ECTS taškų gamtos ar inžinerijos moksluose, įskaitant architektūrą ir matematiką.

team, team building, success„raw pixel“ / „ Pixabay“

132379_180308-kolloquium-029.jpg

Priėmimas

Sėkmingi kandidatai privalo turėti gamtos mokslų ar inžinerijos, įskaitant architektūrą ir matematiką, bakalauro laipsnį, ne mažesnį kaip 180 ECTS. Visi kandidatai turi pateikti paraišką internetu ir priėmimo komitetas juos vertina atskirai.

ETH Priėmimo tarnyba siūlo išsamią informaciją apie paraiškų teikimo tvarką.

Programos

ETH Priėmimo tarnyba siūlo išsamią informaciją apie reikalingus dokumentus, internetinės paraiškos teikimo procesą ir paraiškos pateikimo terminus.

Mokestis už mokslą

 • Paraiškos mokesčiai (vienkartinis mokestis):
  • Su Šveicarijos imatrikuliacijos / laipsnio pažymėjimais: CHF50, -
  • Su užsienio brandos / laipsnio pažymėjimais: CHF150, -
 • Reguliarus įsitraukimas: CHF730, - / per semestrą (iš HS20)
 • Privalomi semestro mokesčiai: 69 CHF, - / už semestrą
 • Savanoriški įnašai: 20 CHF, - / už semestrą

Prašome kreiptis į mokesčio už mokslą apie ETH Zurich svetainėje daugiau informacijos apie mokslą ir semestro mokesčiai.

122196_180920-kolloquium-012.jpg

132377_istp-colloquium-sepulveda.jpg

kurso aprašymas

Keturių semestrų trukmės magistrantūros programa suskirstyta į keturių tipų kursus:

 1. Papildomi gamtos mokslai ar techniniai dalykai („nepilnamečiai“). Pateikti šie penki nepilnamečiai:
  • Urbanizacija ir planavimas
  • Energija ir mobilumas
  • Duomenys ir kompiuterių mokslas
  • Gyvybės mokslai ir sveikata
  • Ištekliai ir aplinka
 2. Socialinių mokslų kursai, skirti politinei analizei ir vertinimui.
 3. Atvejo analizė ir magistro darbas, kuriuose aptariami konkretūs politikos klausimai tarpdisciplininiu būdu.
 4. Pasirenkamieji arba stažuotė.

Mokymo kalba yra anglų. Maksimali leistina studijų trukmė yra ketveri metai. 132375_Semester_Plan_final.JPG

Studentų įgūdžiai

Studentai įgis įgūdžių sistemingai analizuoti visuomenės iššūkius mokslo, technologijos ir politikos sąsajoje, kurti ir vertinti politines galimybes tokiems iššūkiams spręsti bei vertinti įgyvendinamos politikos efektyvumą ir efektyvumą.

132376_191112-istp-lecture-garrett-IM5A8000-web-1800-CarouselSoMe.jpg

Darbo perspektyvos

Konkrečios žinios ir įgūdžiai, kuriuos įgis magistrantūros magistrantūros studijų magistrantai, yra suskirstyti į tris tipus: srities srities žinios, techniniai įgūdžiai ir asmeniniai bei socialiniai įgūdžiai.

Mokslo, inžinerijos ir politikos analizės įgūdžių derinys yra labai paklausus, ypač vyriausybinėse agentūrose, technologijų ir gyvybės mokslų įmonėse, konsultacinėse firmose, tarptautinėse organizacijose, NVO, taip pat akademinėje bendruomenėje.

132378_ISTPCohort_2019-2020.jpg

Mokslo, technologijos ir politikos institutas - tikslai

Viešoji politika, kuria siekiama išspręsti pagrindinius šių laikų iššūkius, tokius kaip tvarus gamtos išteklių naudojimas, miestų plėtra, energija ir IRT (informacinių ir ryšių technologijų) revoliucija, labai priklauso nuo naujų žinių, kurias sukuria gamtos, inžinerijos ir socialiniai mokslai, kurie suteikia pagrindiniai daugelio sprendimų elementai. Tačiau vadovaujantys technikos universitetai, kurie, kaip tikimasi, mokys būsimus visuomenės problemų sprendimus, kovoja su bendra kritika, kad „pasaulis turi problemų, o universitetai turi disciplinas“. ETH Ciurichas, vienas iš pirmaujančių pasaulio universitetų, gali ir turėtų vaidinti svarbų vaidmenį šioje srityje. Atsižvelgiant į tai, Mokslo, technologijos ir politikos institutas (ISTP) siekia svariai prisidėti didinant mokslinių tyrimų svarbą ETH Ciuriche ir ugdant studentus bei būsimus sprendimus priimančius asmenis. Konkrečiau, institutas yra skirtas remti viešosios politikos formavimo procesus keičiantis informacija tarp mokslininkų, politikos formuotojų ir kitų visuomenės narių bei vykdant novatorišką ir produktyvų tarpdisciplininį mokslinių tyrimų bendradarbiavimą. Taip pat ypatingas dėmesys skiriamas bendradarbiavimui ir sąveikai su neakademiniais partneriais.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Freedom and individual responsibility, entrepreneurial spirit and open-mindedness: ETH Zurich stands on a bedrock of true Swiss values.

Freedom and individual responsibility, entrepreneurial spirit and open-mindedness: ETH Zurich stands on a bedrock of true Swiss values. Skaityti mažiau