Molekulinės biotechnologijos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

PARAIŠKA „UniTo“ programoje „2020–2021 m. “ ATIDARYTA iki 2020 m. Balandžio 30 d. Kreipkitės į href = "https://apply.unito.it

Tiek pagrindiniai, tiek ir taikomieji biomedicinos tyrimai turi vis didesnį šiuolaikinių tarpdisciplininių požiūrių poreikį. Torino universiteto Molekulinės biotechnologijos magistrantūros programa atitinka šiuos iššūkius naujoviškai, derindama molekulinės biologijos, molekulinio vaizdavimo ir narkotikų atradimo bei bioinformatikos sritis. Tarpdisciplininis programos pobūdis leidžia studentams specializuotis pagal jų interesus ir pasiruošti mokslinei karjerai vienoje iš daugelio „Life Sciences“ šakų.

Šioje programoje pagrindinis dėmesys skiriamas praktinei patirčiai, kurią studentai gauna per kelias stažuotes. Studentai didžiąją dalį formuojančios mokymo programos praleidžia eksperimentinėje darbo laboratorijoje, kuri gali paskatinti mokslinius leidinius. Torino universiteto siūlomos paskaitos ir seminarai yra formavimo kelio dalis.

Molekulinės biotechnologijos magistrantūros programa skirta absolventams (iš tokių sričių kaip biotechnologija, biologija, chemija, vaistinė), turinčiais tvirtą pagrindą ląstelių biologijos, molekulinės biologijos, genetikos, neorganinės ir organinės chemijos, biochemijos srityse. Šis magistras yra atviras BioHealth Computing EM programos studentams iš ES.132092_008_biotecnologie.jpg nuotrauka sutiko University of Turin

Programa

Molekulinės biotechnologijos programos kursai suskirstyti į dvi programas: „ Translational Biotechnology Program“ ir „ Drug Discovery and Development Program“ . Vertimo biotechnologijų programoje daugiausia dėmesio skiriama naujausioms genomikos ir genetinės inžinerijos pažangai biomedicinos srityje, konkrečiai nurodant technologinius aspektus, įskaitant naujos kartos seką, didelio našumo atranką ir genų bei ląstelių terapiją. Narkotikų aptikimo ir vystymo programa nagrinėja narkotikų atradimo ir medicininės diagnostikos klausimus, daugiausia dėmesio skiriant naujausiems molekulinio vaizdo kūrimo technologijų pasiekimams. Kartu su aukštos kokybės mokymu, Molekulinės biotechnologijos magistro programa suteikia praktinės patirties mokslinių tyrimų laboratorijose tiek Akademijoje, tiek Biotechnologijų įmonėse. Studijų planas (120 kreditų) apima kai kuriuos kursus, bendrus abiem programoms pirmaisiais metais, kai kuriuos pasirinktinius kursus, kuriuos turi pasirinkti studentai (8 kreditai) ir etapus laboratorijoje (12 kreditų).

Molekulinės biotechnologijos magistrantūros programa leidžia studentams prisitaikyti prie savo interesų. Paskaitų, seminarų ir mokslinių tyrimų projektų įvairovė ir įvairios galimybės leidžia ištirti įvairias šiuolaikinių biotechnologinių tyrimų sritis. Studentai didžiąją dalį studijų laiko praleidžia kaip mokslinių tyrimų laboratorijos dalį, rengiant eksperimentinį darbą. Studentai įgyja tvirtą mokslinį pagrindą, techninius įgūdžius, problemų sprendimo gebėjimus ir gebėjimą pristatyti ir aptarti mokslinius duomenis. Išskyrus mokslinių tyrimų laboratoriją, studentai gali parengti savo disertaciją Torino universiteto Kompiuterinės biologijos skyriuje.

Programos tikslas - gaminti mokslininkus, kurių gilios žinios apie pažangiausias biotechnologines programas leidžia savarankiškai spręsti svarbiausius pagrindinius ir taikomuosius biomedicinos klausimus. Tokiu būdu absolventai turi visas teorines žinias ir praktinius įgūdžius, kad galėtų susipažinti su tarptautinėmis doktorantūros programomis arba apsvarstyti pozicijas farmacijos ir biotechnologijų įmonėse.

Atvykimo testas

Studentai, dalyvaujantys Molekulinės biotechnologijos magistrantūros programoje, privalo užpildyti ENTRY TEST. Bandymas skirtas padėti studentams įvertinti jų pasirengimą, o magistro programos komitetas įvertina pagrindines biologijos ir chemijos klases.

Darbo vieta

Universiteto darbo vietos tarnyba įsteigta siekiant padėti savo studentams ir naujiems absolventams (turintiems universitetinį išsilavinimą per 12 mėnesių) patekti į darbo rinką. Ši paslauga veikia dviem lygmenimis: per darbo vietų skyrimo tarnybas atskirose mokyklose ir skyriuose bei centrinį darbo vietų skyrimo biurą Studentų teisių biure.

Apskritai, įdarbinimo tarnyba tarnauja tarpininkaujančiai funkcijai, iš karto padeda studentams pasirinkti savo karjerą ir iš anksto susisiekti su įmonėmis, padeda įmonėms, viešosioms įstaigoms ir tarptautinėms institucijoms surasti ir pasirinkti studentus ir neseniai baigusius absolventus. Mokyklų ir katedrų darbo vietos tarnybos pateikia įsidarbinimo ir stažuotės galimybes interneto svetainėse (universitetuose ar kitose) ir skelbimų lentose bei suinteresuotųjų įmonių pristatymuose.

Studentams siūloma konsultacinė tarnyba, teikianti pagalbą rašant CV, rengiantis pokalbiams ir kuriant individualius profesinius projektus. Įmonėms prieinamos paslaugos - informacijos apie stažuotes teikimas, naujų absolventų sąrašų platinimas, darbo skelbimų skelbimas ir iš anksto pasirenkant mokymo programas / kandidatus į darbo vietas.

Biuras aktyviai skatina karjeros dieną ir kitus su darbo rinka susijusius renginius, įskaitant „JobMeeting Torino“ renginius. Ši tarnyba organizuoja ir bendradarbiauja universitetų stažuočių ir darbo patirties programose, kurias organizuoja vietiniai (Fondazione CRT magistrantūros studijoms, Fondazione CRUI), taip pat dalyvauja renkant statistiką.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

APPLICATION for a.y. 2020-2021 at UniTo is OPEN until April 30th 2020. Apply at https://apply.unito.it The University of Turin is today one of the largest Italian Universities, open to international r ... Skaityti daugiau

APPLICATION for a.y. 2020-2021 at UniTo is OPEN until April 30th 2020. Apply at https://apply.unito.it The University of Turin is today one of the largest Italian Universities, open to international research and training. It carries out scientific research and organizes courses in almost all disciplines. It is an integral part of the community, acting for reviving urban and suburban areas, promoting cultural interaction, social integration and development, encouraging dialogue and insight into current realities. Skaityti mažiau