Molekulinės biotechnologijos magistro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dvejų metų magistro kursas "Molekulinė biotechnologija" yra skirtas kultūrinei daugiadalykių biotechnologijų, skirtų prekių ir paslaugų gamybai, panaudojimui naudojant biologines sistemas; visų pirma kurso tikslas - parengti kvalifikuotus absolventus, turinčius mokslo žinių ir profesinių gebėjimų biotechnologijų srityje, taikomus žmogaus ligų tyrimui, prevencijai ir diagnozavimui, ypatingą dėmesį skiriant novatoriškų vaistų kūrimui.

Magistro studijų programos tikslas - tarpdalykiniu pagrindu organizuoti klases, kurios bus taikomos įvairioms molekulinės biotechnologijos sritims, ypatingą dėmesį skiriant mokslinių tyrimų, diagnostikos ir terapijos sritims. Mokymo veikla taip pat organizuojama kaip etapai, kurie turi būti atliekami mokslinių tyrimų institutuose ar bendrovėse, veikiančiose biotechnologijų, farmacijos, diagnostikos ir biomedicinos srityse. Mokymo veikla gali būti derinama su mokslinių tyrimų veikla pasirinktose laboratorijose, siekiant gauti eksperimentinius duomenis rengiant baigiamąjį egzaminą aptarti disertaciją. Bendradarbiavimas su nacionalinių mokslinių tyrimų tarybų institutų (pvz., Genetikos ir biofizikos instituto IGB, Baltymų biocheminio instituto - IBP) tyrimais apie mokymo ir tyrimų veiklą yra galimybė absolventams įgyti žinių daugiau sričių, susijusių su Molekuline Biotechnologija ir gebėjimai veikti įvairiausiose akademinių ir pramoninių tyrimų srityse nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu.

Profesionalus profilis

Molekulinės biotechnologijos absolventas yra pagrindinių biotechnologijų disciplinų ekspertas, galintis kaip tyrėjų komandos narys arba savarankiškai atlikti analizę, tyrimus ir biotechnologijų gamybą šiuose sektoriuose: ląstelių, audinių, gyvūnų modelių ir mikroorganizmų manipuliavimas; farmakologija ir molekulinė toksikologija; genų terapijos vektorių kūrimas ir gamyba; genetinė ir molekulinė diagnostika; biotechnologinių vaistų kūrimas, gamyba ir kontrolė; bioaktyviųjų gamtinių produktų gamyba ir kontrolė.

Įgyti įgūdžiai ir kompetencijos

Molekulinės biotechnologijos absolventai turi puikias teorines ir taikomąsias biomolekulinių mokslų ir biotechnologijų, susijusių su žmogaus sveikata, aspektus, kurie suteikia įgūdžių atlikti pagrindinius ir (arba) taikomuosius tyrimus sveikatos sektoriuose.

Be to, įgūdžiai ir kompetencijos, kurias įgijo absolventai Molekulinės biotechnologijos srityje, taip pat gali būti vertinami tarptautiniuose kontekstuose.

Įsidarbinimo galimybės

Molekulinės biotechnologijos absolventai galės dirbti aukšto lygio atsakomybe šiose srityse: chemijos, kosmetikos, farmacijos ir biotechnologijų srityse; Universitetų tyrimų centrai, Nacionalinė mokslinių tyrimų taryba ar kitos viešosios ir privačios mokslinių tyrimų institucijos; viešosios ir privačios laboratorijos; ligoninės; reguliavimo institucijos.

Be to, profesinis profilis Molekulinės biotechnologijos absolventas teikia tarptautines užimtumo galimybes minėtose srityse.

Molekulinės biotechnologijos absolventai po teigiamo egzamino įvertinimo gali būti įregistruoti profesiniame biologų registre.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2018

Apie mokyklą

The University of Campania "Luigi Vanvitelli" was established in 1991 (Decree MURST, 25 March) with the aim of relieving the overcrowded conditions of the major Neapolitan university known as the “Fed ... Skaityti daugiau

The University of Campania "Luigi Vanvitelli" was established in 1991 (Decree MURST, 25 March) with the aim of relieving the overcrowded conditions of the major Neapolitan university known as the “Federico II”. Skaityti mažiau
„Santa Maria Capua Vetere“ , Aversa , Neapolis , Mursija , Škoderis , Pekinas , Piatigorskas , Lilis , Šanchajus , Stambulas + 9 Daugiau Mažiau