Molekulinis ir medicininės biotechnologijos magistras

Molekulinė ir medicininė biotechnologija turi didžiulį potencialą kurti naujus sprendimus žmonių sveikatai gerinti. Suprasdami ligų molekulinius ir ląstelinius mechanizmus, biotechnologija atlieka svarbų vaidmenį kuriant vaistus, vakcinas, terapijas ir diagnostinius tyrimus.

Molekulinės ir medicininės biotechnologijos magistro laipsnis siekia gaminti kvalifikuotus molekulinės ir ląstelinės biotechnologijos tyrėjus, kurie galėtų atlikti biomedicinos analizę, mokslinius tyrimus ir plėtrą, naudojant eksperimentinius ir skaičiavimo metodus. Šie įgūdžiai ugdomi atliekant ląstelių ir molekulinės biologijos, genomikos ir diagnostikos, patologijos ir farmakologijos bei skaičiavimo biologijos tyrimus.

Magistrantūros programa, apimanti integruotą laboratorinį kursą, pagrįstą dabartine biomedicininių tyrimų tema, suteikia studentams tvirtą techninį pagrindą, pabrėžiantį laboratorinių tyrimų poveikį žmonių sveikatai. Laipsnis turi vieną mokymo programą, tačiau lankstus požiūris leidžia studentams pritaikyti programą savo poreikiams ir interesams.

Ši programa, kuri yra visiškai mokoma anglų kalba, leidžianti uždirbti laipsnį, kuris bus pripažintas Italijoje ir užsienyje, - sveikina tarptautinius studentus, derindamas žinias ir patirtį iš įvairių kultūrų.

Absolventai bus pasirengę patekti į darbo rinką viešajame ar privačiame sektoriuje arba pasirinkti savo profesiją konsultuodami ir projektuodami.

Galimos įdarbinimo sritys apima viešųjų įstaigų ar pramonės mokslinių tyrimų ir technologijų plėtrą (biotechnologijų, farmacijos, diagnostikos ir kt.); reguliavimo veikla; biotechnologijos subjektų kūrimas ir valdymas viešajame ir privačiame sektoriuose; atlieka direktyvų, valdymo ir patariamųjų funkcijų farmakologijos ir biomedicinos srityse vykdymą; techninis ir mokslinis bendravimas ir informacijos tvarkymas. Tikimasi, kad pareiškėjai turės pagrindinių žinių ir supratimo apie biologiją, chemiją, matematiką ir fiziką. Taip pat reikalingos geros anglų kalbos žinios (bent jau Europos lygmuo B1).

MOKYKLOS NE ES NARIŲ STUDENTAMS - PASTABA:

Kvietimas teikti paraiškas prieš įleidimą į tarptautines magistrantūros programas University of Verona dabar yra atviras ne Europos Sąjungos studentams, turintiems užsienio akademinį laipsnį ir gyvena už Europos Sąjungos ribų.

2019/2020 mokslo metais 17 stipendijų bus skiriamos aukščiausiems kandidatams iš ne ES šalių. Jei reikia daugiau informacijos, atidžiai perskaitykite „Kvietimas teikti paraiškas“. Paraiškų pateikimo terminas: 2019 m. Balandžio 15 d., 12.00 val. (Italijos laikas, GMT 1). Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis adresu admissions@ateneo.univr.it

Kvietimą teikti paraiškas rasite šioje nuorodoje: https://www.univr.it/en/our-services/news/-/avviso-servizio/1789

Trukmė: 2 metai

Modulio tipas: Molekulinis ir medicininės biotechnologijos magistras (kodas: LM-9)

Kontroliuojantis organas: Collegio Didattico di Biotecnologie

Informacija: Biomedicinos mokslų kolegijos diplomas

Tipas: Magistrantūros ir magistro studijų programos

Adresas: VERONA

Informacinis skyrius: biotechnologijos

Plati sritis: Mokslas ir inžinerija

Siaurasis plotas: biotechnologija

Programos aprašymas

Šia programa siekiama formuoti molekulinės ir ląstelinės biotechnologijos tyrėjus, kurie galėtų atlikti tyrimus ir atlikti tyrimus ir vystymąsi biomedicinos sektoriuje, naudojant eksperimentinius ir skaičiavimo metodus. Šie įgūdžiai bus įgyti studijuojant ląstelinę ir molekulinę biologiją, genomiką ir diagnostiką, patologiją, farmakologiją ir skaičiavimo biologiją. Be tradicinių paskaitų, vienas pirmasis programos metų semestras apima integruotą laboratorinį darbą, pagrįstą dabartine biomedicininių tyrimų tema. Šis formatas skirtas suteikti studentams techninius biotechnologinių tyrimų įgūdžius, tuo pačiu metu aiškiai susiejant laboratorinius tyrimus ir poveikį žmonių sveikatai. Ši programa turi tik vieną srautą. Tačiau programos organizavimas į alternatyvius modulius toje pačioje srityje, taip pat keletas pasirinktinių kreditų, suteikia studentams galimybę individualizuoti savo studijų planą, patvirtinant atsakingą mokymo struktūrą.

Th yra magistro studijų programa, kuri yra visiškai mokoma anglų kalba, leidžianti uždirbti laipsnį, kuris bus naudingas Italijoje ir užsienyje, - sveikina tarptautinius studentus , derindamas įvairių kultūrinių sričių žinias ir patirtį.

Kaip taikyti

Patekimo reikalavimai

Studentai privalo turėti pagrindinį mokymą molekulinės ir ląstelės biologijos, biochemijos, chemijos, matematikos, statistikos ir fizikos srityse. Jie taip pat turi turėti pakankamą anglų kalbos mokėjimą, kad jie galėtų dalyvauti paskaitose (ty B1 lygiu ar aukštesnėje). Programos akademinėse nuostatose aprašoma, kaip studentai bus vertinami ir kokie bus išbandyti.

Mokestis už mokslą

Mokestis už mokslą ne ES studentams

Pagal University of Verona internacionalizavimo iniciatyvas ne ES studentai gali rinktis 1 000 EUR mokestį per metus - už teisinę jų studijų programos trukmę, nereikia pateikti jokių dokumentų, įrodančių jų finansinę padėtį. Studentai, pasirinkę šią parinktį:

  • turi būti priimtas į pasirinktą studijų programą per užsienyje įgytą kvalifikaciją;
  • turi būti rezidentūra (ir jų šeima) ne ES šalyje;
  • vis tiek gali kreiptis dėl regioninės stipendijos;
  • negali kreiptis dėl universiteto mokesčių sumažinimo ar atleidimo.

Karjeros galimybės

Absolventai galės dirbti ir privačiame, ir viešajame sektoriuose. Jie taip pat gali atlikti laisvai samdomų darbų konsultavimą ir planavimą, nepriklausomai ar kartu su kitomis grupėmis.

Absolventai įsidarbina tokiose srityse kaip technologijų tyrimai ir plėtra viešosiose įstaigose ir įvairiose pramonės šakose (pvz., Biotechnologijos, farmacijos, diagnostikos); biotechnologijos reguliavimas, valdymas ir kūrimas viešajame ar privačiame sektoriuje; farmakologijos, biologinės sveikatos ar diagnostikos vadyba arba konsultavimas; techninės ir mokslinės informacijos bei komunikacijos srityse.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų University of Verona »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 6, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Price
1,000 EUR
1000 € per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Keywords of your Future