Molekulinės ir medicinos biotechnologijos magistrai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Molekulinis ir medicininės biotechnologijos magistras

Molekulinė ir medicininė biotechnologija turi didžiulį potencialą kurti naujus sprendimus žmonių sveikatai gerinti. Suprasdami ligų molekulinius ir ląstelinius mechanizmus, biotechnologija atlieka svarbų vaidmenį kuriant vaistus, vakcinas, terapijas ir diagnostinius tyrimus.

Molekulinės ir medicininės biotechnologijos magistro laipsnis siekia gaminti kvalifikuotus molekulinės ir ląstelinės biotechnologijos tyrėjus, kurie galėtų atlikti biomedicinos analizę, mokslinius tyrimus ir plėtrą, naudojant eksperimentinius ir skaičiavimo metodus. Šie įgūdžiai ugdomi atliekant ląstelių ir molekulinės biologijos, genomikos ir diagnostikos, patologijos ir farmakologijos bei skaičiavimo biologijos tyrimus.

Magistrantūros programa, apimanti integruotą laboratorinį kursą, pagrįstą dabartine biomedicininių tyrimų tema, suteikia studentams tvirtą techninį pagrindą, pabrėžiantį laboratorinių tyrimų poveikį žmonių sveikatai. Laipsnis turi vieną mokymo programą, tačiau lankstus požiūris leidžia studentams pritaikyti programą savo poreikiams ir interesams.

Ši programa, kuri yra visiškai mokoma anglų kalba, leidžianti uždirbti laipsnį, kuris bus pripažintas Italijoje ir užsienyje, - sveikina tarptautinius studentus, derindamas žinias ir patirtį iš įvairių kultūrų.

Absolventai bus pasirengę patekti į darbo rinką viešajame ar privačiame sektoriuje arba pasirinkti savo profesiją konsultuodami ir projektuodami.

Galimos įdarbinimo sritys apima viešųjų įstaigų ar pramonės mokslinių tyrimų ir technologijų plėtrą (biotechnologijų, farmacijos, diagnostikos ir kt.); reguliavimo veikla; biotechnologijos subjektų kūrimas ir valdymas viešajame ir privačiame sektoriuose; atlieka direktyvų, valdymo ir patariamųjų funkcijų farmakologijos ir biomedicinos srityse vykdymą; techninis ir mokslinis bendravimas ir informacijos tvarkymas. Tikimasi, kad pareiškėjai turės pagrindinių žinių ir supratimo apie biologiją, chemiją, matematiką ir fiziką. Taip pat reikalingos geros anglų kalbos žinios (bent jau Europos lygmuo B1).

Trukmė: 2 metai

Modulio tipas: Molekulinis ir medicininės biotechnologijos magistras (kodas: LM-9)

Kontroliuojantis organas: Collegio Didattico di Biotecnologie

Informacija: Biomedicinos mokslų kolegijos diplomas

Tipas: Magistrantūros ir magistro studijų programos

Adresas: VERONA

Informacinis skyrius: biotechnologijos

Plati sritis: Mokslas ir inžinerija

Siaurasis plotas: biotechnologija

Programos aprašymas

Šia programa siekiama formuoti molekulinės ir ląstelinės biotechnologijos tyrėjus, kurie galėtų atlikti tyrimus ir atlikti tyrimus ir vystymąsi biomedicinos sektoriuje, naudojant eksperimentinius ir skaičiavimo metodus. Šie įgūdžiai bus įgyti studijuojant ląstelinę ir molekulinę biologiją, genomiką ir diagnostiką, patologiją, farmakologiją ir skaičiavimo biologiją. Be tradicinių paskaitų, vienas pirmasis programos metų semestras apima integruotą laboratorinį darbą, pagrįstą dabartine biomedicininių tyrimų tema. Šis formatas skirtas suteikti studentams techninius biotechnologinių tyrimų įgūdžius, tuo pačiu metu aiškiai susiejant laboratorinius tyrimus ir poveikį žmonių sveikatai. Ši programa turi tik vieną srautą. Tačiau programos organizavimas į alternatyvius modulius toje pačioje srityje, taip pat keletas pasirinktinių kreditų, suteikia studentams galimybę individualizuoti savo studijų planą, patvirtinant atsakingą mokymo struktūrą.

Th yra magistro studijų programa, kuri yra visiškai mokoma anglų kalba, leidžianti uždirbti laipsnį, kuris bus naudingas Italijoje ir užsienyje, - sveikina tarptautinius studentus , derindamas įvairių kultūrinių sričių žinias ir patirtį.

Karjeros galimybės

Absolventai galės dirbti ir privačiame, ir viešajame sektoriuose. Jie taip pat gali atlikti laisvai samdomų darbų konsultavimą ir planavimą, nepriklausomai ar kartu su kitomis grupėmis.

Absolventai įsidarbina tokiose srityse kaip technologijų tyrimai ir plėtra viešosiose įstaigose ir įvairiose pramonės šakose (pvz., Biotechnologijos, farmacijos, diagnostikos); biotechnologijos reguliavimas, valdymas ir kūrimas viešajame ar privačiame sektoriuje; farmakologijos, biologinės sveikatos ar diagnostikos vadyba arba konsultavimas; techninės ir mokslinės informacijos bei komunikacijos srityse.

Kvietimas teikti paraiškas ir stipendijos ne ES studentams:

Kvietimas teikti paraiškas dėl priėmimo į tarptautines magistro studijų programas University of Verona ne ES studentams, turintiems užsienio mokslo laipsnį ir gyvenantiems už Europos Sąjungos ribų.

2020/2021 mokslo metams bus skiriama 16 stipendijų geriausiems kandidatams iš ne ES šalių . Norėdami gauti daugiau informacijos, atidžiai perskaitykite „Kvietimą teikti paraiškas“. Paraiškų pateikimo terminas: 2020 m. Kovo 31 d. , 12.00 val., Vidurdienis (Italijos laikas, GMT 1). Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis adresu admissions@ateneo.univr.it

Kvietimą teikti paraiškas ir papildomos informacijos galite rasti apsilankę šioje nuorodoje:
https://www.univr.it/it/i-nostri-servizi/avvisi/-/avviso-servizio/1890

MOKYKLOS

University of Verona siūlo įvairias stipendijas, skirtas apdovanoti puikius studentus ir (arba) padėti mažas pajamas gaunančioms šeimoms. Stipendijos yra skirtos padengti dalį studento pragyvenimo išlaidų kiekvienais studijų metais.

  • University of Verona finansuojamos stipendijos - Tarptautiniai magistro laipsniai 2020–2021 m
  • Mokestis už mokslą ne ES studentams.
  • Studijų mokesčiai, mokesčiai, lengvatos, nuopelnais pagrįstos išmokos ir atleidimas nuo mokesčių - bakalauro ir magistro laipsniai
  • Studentų mokesčio nuostatai
  • Neakivaizdinis darbas studentams

KITOS FINANSAVIMO GALIMYBĖS

  • Stipendijos, finansuojamos Italijos užsienio reikalų ministerijos
  • Investuokite savo talentą į Italiją
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Verona is dedicated to innovation and to maintaining the high quality of its teaching and research. The institution has 22,689 students, and 1,500 teaching and non-teaching staff all ... Skaityti daugiau

The University of Verona is dedicated to innovation and to maintaining the high quality of its teaching and research. The institution has 22,689 students, and 1,500 teaching and non-teaching staff all dedicated to a continual process of growth and to the development of human, structural and financial resources. Skaityti mažiau