Msed švietimo tyrimų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MSED į Edukologijos

Švietimo studijų programa yra 30 kredito valandų programa, kuri veda prie mokslų magistras Edukologijos iš Duquesne universitete. Programa suteikia didelį lankstumą kvalifikuotų asmenų iš įvairių profesinės patirties, kurie siekia profesinės įgaliojimai švietimo įvairovė. Mūsų absolventai iš įvairių sluoksnių ir užsiima plataus spektro profesinės karjeros visoje šalyje ir visame pasaulyje.

Puikus pasirinkimas užimtas gyvenimą-Online ir Studentų

Dėl unikalios programos lankstumo, galite imtis kursus internetu, miesteliu ar naudoti abiejų kombinacijos.

Puikus pasirinkimas Atestuotų mokytojų

Pensilvanijos pedagogai, turintys pradinį sertifikavimo galite naudoti programą uždirbti savo nuolatinę mokymo sertifikavimo ir patenkinti Tęstinių ia reikalavimus (Įstatymas 48). Pedagogai iš kitų šalių gali dalyvauti programoje, siekiant pagerinti jų įgaliojimai arba susitikti tęstinio mokymo reikalavimų atitinkamose šalyse.

Puikus pasirinkimas profesionalams, kurie nori švietimo įgaliojimai

Programa puikiai tinka asmenims, kurie nori absolventas laipsnį švietimo tačiau nereikia pradinio arba papildomo mokymo sertifikavimo. Specialistams, išskyrus mokyklų aplinkoje, mokslo magistras Edukologijos rengia jums suprasti ir spręsti švietimo problemas įvairiose vietose, pavyzdžiui, verslo, sveikatos priežiūros, paslaugų, pramonės, vyriausybinių agentūrų, zoologijos soduose, muziejuose, bažnyčiose, ir ne dėl pelno organizacijos.

Trys pasirinkimai: Dabar, Studentų, arba derinys

Studentų Magistras Švietimo studijų programa galima pasirinkti ir derinti šias galimybes pritaikyti savo tvarkaraštį, pasirinkite savo kurso vietose ir individualizuoti savo studijų sritis. Šie trys variantai yra neprilygstamas galimybes siekti magistro laipsnį, o subalansuoti asmeninį ir profesinį gyvenimą poreikius:

Galimybė vienu nuotolinio mokymo / Prisijungęs variantas

Studentai gali visiškai atlikti savo laipsnį atstumo. Reikalingi baigti programą-tiek žmonių ir išteklių informacinę-yra paklausos 24 valandas per dieną, 7 dienas per savaitę iš bet kur pasaulyje. Šios interneto mokymosi aplinka, suprojektuoti ir prižiūrimi pagal centro tobulinimas mokymo ir mokymosi (CASTL) tyrimas yra saugus, pažangiausius, interaktyvus ir labai individualizuotas. Užbaigti programa, naudojant nuotolinio mokymo galimybę maksimaliai kandidato gebėjimą prisitaikyti šeimos ir darbo grafikus.

Variantas Dviejų Duquesne apgyvendinimu variantas

Studentai gali mėgautis tradicinis universiteto kursus vakarais per rudens ir pavasario semestrus, ir per dieną daugiau nei dėl Duquesne gražus, modernus Campus vasarą.

Variantas Trijų Javų kursai internetu ir tradicinis Studentų darbas

Studentai gali derinti nuotolinį mokymąsi su tradiciniais universiteto klasių, kad tilptų savo užimtas gyvenimo būdą. Daugelis studentų-ypač dirbančių mokytojų-nori uždirbti kreditus internetu per mokslo metus (rudens ir pavasario semestrus) ir ateiti į mūsų gražus kampusie užsiėmimuose vasarą. Daugelis iš mūsų vasaros kursus siūlome unikalią grafikus, leidžia studentams tęsti studijas, o dar mėgaujasi vasaros mėnesius įdomus.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2014

Apie mokyklą

One of the nation's top Catholic universities , Duquesne University provides a well-rounded education that will challenge you academically while nourishing your spiritual and ethical development.

One of the nation's top Catholic universities , Duquesne University provides a well-rounded education that will challenge you academically while nourishing your spiritual and ethical development. Skaityti mažiau