Msed anglų kaip antrosios kalbos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MSED anglų kalbos, kaip antrosios kalbos

ESL programa ne Duquesne universiteto teikia įvairias paslaugas valstybinėms atestuotų mokytojų, taip pat tiems, kurie nori išmokyti ESL / EFL kalbų centruose arba aukštojo mokslo institucijų skaičius visame pasaulyje. ESL programa ne Duquesne universiteto tarnauja universitetų ir bendruomenės tris galimybes:

  • Skyrius 49 reikalavimai ELL mokymo
  • TOEFL specialistas sertifikavimas
  • ESL MS.Ed

Keli naujausi pokyčiai įvyko narės ESL mokytojas sertifikavimo reikalavimais pagrįstos nacionaliniais standartais ir NCLB aktą. Pensilvanijos Švietimo departamentas (PDE) įgaliojo kad visos valstybinės mokyklos ESL mokytojai gauti ESL-Program specialistas Pažyma iš valstybės patvirtintas teikėjo, kaip ir 2004-2005 mokslo metais. Neseniai PDE priėmė naujus teisės aktus pagal 49 skyriaus priėmimo vienas ESL klasė privalomas visiems studentus kryptys švietimui nepriklausomai nuo specializacijos ir / ar kokybės lygio ir pakopos studentams, ieškantiems Mokymo I sertifikatą.

ESL programa veikia kaip paslaugų vieneto siūlo pagrindines ESL kursus visiems bakalauro (LTEL 201) ir baigė (GESL 501) Studentai Švietimo ir kitose mokyklose mokyklos patenkinti valstybės turto sertifikavimo reikalavimus. Šie kursai siekiama parengti turinio srityje mokytojus tapti kompetentinga remiant ELLs "pagrindinę ir akademinės kalbos vystymosi, taip pat jų sukultūrėjimas procesai ir akademinius pasiekimus bendrojo lavinimo klasėse. Tiksliau, skyrius 49 kursai integruoti maždaug 20 kompetencijos, išvardytas pagal penkis TESOL srityse, įskaitant kalbos ir kalbotyros, SLA teorijų, ESL metodų, mokymosi teorijų, besimokančiųjų kintamųjų, įvairovės ir socialinės bei kultūrinį sąmoningumą, assess.ent ir vertinimo, raštingumo / turinio sritis plėtra, pamatai ESL mokymo programas ir dėstymo bei profesinių ir pedagoginių pareigų.

Magistro laipsnis

Studentai, kurie planuoja užsiimti kalbų mokymo karjerą suaugusiųjų parametrus, įskaitant bent kalbų mokymo centruose ar aukštojo mokslo institucijose, gali stoti į mūsų ESL MS.Ed programą. Po to, kai penkios išankstinius kursus ESL (16 kreditus už specialisto pažymėjimo), šie mokiniai penkis papildomus kursus, susijusius su įvairių sričių išsilavinimą. Be to, teikiant su pagrindinėmis ESL sričių ir kompetencijų, susijusių su teorinėmis žiniomis, praktiniais įgūdžiais ir nuostatomis kandidatus sėkmingai dirbti su antrosios kalbos besimokančiųjų MS.Ed programa leidžia studentams pasirinkti atitinkamą koncentraciją per kursus nuo daugiakultūrėje išsilavinimą, skaitymo negalavimai ir mokomoji technologija paauglių literatūros ir kalbos ir literatūros mokymas. Programa taip pat suteikia ESL ESL suaugusiems ESL nustatymus. Ši programa taip pat labai-gerai tinka tarptautiniams studentams ir JAV studentai, kurie planuoja mokyti anglų kalbos kaip užsienio kalbos (EFL) užsienyje.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2014

Apie mokyklą

One of the nation's top Catholic universities , Duquesne University provides a well-rounded education that will challenge you academically while nourishing your spiritual and ethical development.

One of the nation's top Catholic universities , Duquesne University provides a well-rounded education that will challenge you academically while nourishing your spiritual and ethical development. Skaityti mažiau