Muzikos ir akustikos inžinerijos magistras

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Muzika ir akustinė inžinerija yra dvejų metų magistrantūros programa, kuri patenka į informacinės inžinerijos sritį (Italijos švietimo, universitetų ir mokslinių tyrimų ministerijos nustatyta „referencinė drausmės sritis“ yra LM-32, atitinkanti kompiuterių mokslą ir Inžinerija).

Ši MS programa turi du takelius, „Acoustic Engineering“, identifikuojama kaip MCR, ir „Music Engineering“ - tai MMI. „MCR“ trasa yra siūloma „Cremona Campus“ ir ypatingas dėmesys skiriamas skaičiavimo, vibracijos, muzikos ir kambario akustikai. „ME“ trasa yra siūloma „Milano Leonardo Campus“ ir labiau susijusi su visais muzikos informatikos aspektais; Garso ir multimedijos signalų apdorojimas; muzikos informacijos gavyba ir paieška; ir muzikos gamybos technologijas.

Toliau pateikiami pagrindiniai kursai, apibūdinantys abu takelius:

 • Akustikos pagrindai (1-asis, 1-asis semestras);
 • Kompiuterinė muzika - reprezentacijos ir modeliai (1 metai, 1 semestras);
 • Išplėstinė kodavimo įrankiai ir metodikos (1 metai, 1 semestras);
 • Garso inžinerijos elektronika ir elektroakustika (1 metai, 2 semestras);
 • Vibracijos analizės pagrindai ir Vibroakustinis (1 metai, 2 semestras);
 • Kompiuterinė muzika - kalbos ir sistemos (1 metai, 2 semestras)

Šie kursai yra akustinės inžinerijos specifika:

 • Signalai ir sistemos (1 metai, antrasis pusmetis)
 • Muzikos akustika (2 metai, 1 semestras)
 • Kambario akustika (2 metai, 1-asis semestras)
 • Skaitmeninis modeliavimo modeliavimas akustikoje (2-asis, 1-asis semestras);
 • Skaitmeninė garso analizė ir apdorojimas (2 metai, 2 semestras);
 • Krokuvoje siūlomi Pavia universiteto Muzikologijos katedros kursai.

Šie kursai yra specifiniai „Music Engineering“:

 • Daugialypės terpės signalų apdorojimas (1 metai, 1 semestras)
 • Garso analizė, sintezė ir apdorojimas (1 metai, 2 semestras)
 • Kūrybinis programavimas ir skaičiavimas (2 metai, 1 semestras)
 • Muzikos gamybos technologijos (2 metai, 1-asis pusmetis)
 • Milano muzikos konservatorijos kursai.

Pastaba: pirmiau minėtų kursų programos bus paskelbtos, kai tik jos bus atnaujintos.

Tinkamumas

Bakalauro laipsnis susijusioje srityje. Pirmenybė kompiuterių mokslo ir inžinerijos bei informacinių ir ryšių technologijų absolventams.

Misija ir tikslai

„Muzikos ir akustikos inžinerijos“ antrosios pakopos studijų programa sudaro ekspertus ir dizainerius, galinčius susidurti su konsoliduotais ir atsirandančiais technologiniais iššūkiais garso, muzikos ir akustikos srityse:

 • garsas: įsigijimas / įrašymas, apdorojimas, analizė, sintezė, rekonstravimas / pateikimas, klasifikavimas, saugojimas, organizavimas, atstovavimas ir leidyba;
 • akustika: analizė; kontrolė; apibūdinimas; muzikos instrumentų, klausymosi aplinkų ir apskritai vibracinių sistemų tobulinimas, optimizavimas ir projektavimas.
 • muzika: analizė; klasifikacija; anotacija; transkripcija; organizacija; modeliavimas ir atstovavimas; vizualizacija; pagalba sudėčiai, orkestravimui, rengimui ir gamybai.

Norėdami tai padaryti, mokiniai mokosi sinergiškai naudoti daugiadisciplines žinias, pradedant kompiuterių mokslu ir telekomunikacijomis, nuo skaičiavimo akustikos iki skaitmeninio modeliavimo / analizės, nuo elektroakustikos iki vibracijos ir kambario akustikos.

Dalykai

M.Sc. siūlo du takelius:

 • Akustinė inžinerija: dėmesys skiriamas vibruojančioms ir rezonansinėms sistemoms
 • Muzikos inžinerija: dėmesys garso ir muzikos informacijai

Privalomi kursai

 • Garso ir garso signalų apdorojimas
 • Daugialypės terpės signalų apdorojimas, skaitmeninė garso analizė ir apdorojimas, garso sintezė ir erdvinis apdorojimas, kompiuterių muzika: reprezentacijos ir modeliai, kompiuterinė muzika: kalbos ir sistemos.
 • Plotas Elektronika ir Elektroakustika
 • Garso inžinerijos elektronika, garso inžinerijos elektroakustika.
 • „Creative Creative Computing“ sritis
 • Pažangios kodavimo priemonės ir metodologijos, kūrybinis programavimas ir skaičiavimas, muzikos gamybos technologijos.
 • Ploto skaičiavimo akustika
 • Akustikos pagrindai, skaitmeninis modeliavimas ir akustikos modeliavimas, vibracijos analizės pagrindai ir Vibroakustika, muzikos akustika, kambario akustika.

Karjeros galimybės

„Muzika ir akustinė inžinerija“ - tai kompiuterių mokslų ir inžinerijos užduotis, o jos absolventai gali tikėtis, kad yra gerai apmokamų pozicijų, kurios yra būdingos šiam sektoriui. Tačiau jos absolventai gali pasinaudoti savo stipriais kompiuterių mokslo, taip pat signalų apdorojimo ir akustikos pagrindais, o tai suteikia galimybę muzikos akustikos, aplinkos akustikos ir elektroakustikos srityse, priklausomai nuo „affino“ ir papildomų kursų pasirinkimo. jų studijų planą.

„Akustinė inžinerija“ suteikia studentui galimybę rinkti muzikos instrumentų (akustinių, elektroninių ir skaitmeninių) projektavimo ir gamybos patirtį; aukštos klasės garsiakalbiai ir keitikliai; PA sistemos ir garso stiprinimo / difuzijos sistemos, kurios yra visos tarptautinės svarbos sritys, kuriose Italija turi stiprią ir ilgalaikę tradiciją. Kitas sektorius, kuriame Italija pasižymi, yra mikroelektronika, ypač garso MEMS įrenginių ir kitų tipų vibroakustinių jutiklių srityje. Kitos darbo galimybės yra akustinių apklausų ir klausymo aplinkos projektavimo srityje. Padėtis šioje srityje auga, ypač viešajame sektoriuje, kuris ypač domisi akustinės taršos problemomis ir akustinio komforto gerinimu. Taip pat yra nemažai įmonių, kurios konkrečiai neveikia garso ar akustinėje erdvėje, tačiau vis dar domisi triukšmo emisijos kiekio ir kokybės studijomis, projektavimu ir stebėjimu (pvz., Buitinių prietaisų keliamo triukšmo laikrodžių savybėmis arba automobiliais), arba akustinį komfortą ir akustinių signalų projektavimą (pvz., liftuose ar automobilio interjeruose) arba įrenginių ir sistemų triukšmo lygį (pvz., ventiliatoriaus triukšmas kompiuteriuose, automobilių padangų riedėjimo triukšmas ir kt.) .

„Muzikos inžinerijos“ trasoje daugiausia dėmesio skiriama stipriems kompiuterių mokslo ir signalų apdorojimo pagrindams, kurie sudaro sąlygas kurti inžinerinius darbus visose srityse, susijusiose su garso ir daugialypės terpės turinio kūrimu, analize, organizavimu, valdymu ir teikimu. Reprezentatyviausios šios srities įmonės yra muzikos produkcijos etiketės ir muzikos platintojai, radijo ir televizijos transliavimo bendrovės (tiek nacionalinės, tiek privačios), reklamos agentūros ir įmonės, siūlančios garso ir vaizdo transliacijos paslaugas. Ypač įdomus yra sektorius, kuriame daugiausia dėmesio skiriama auditorijos žvalgybai, reklamos stebėjimui (tiek radijo ir televizijos laidose, tiek socialinės žiniasklaidos priemonėms) automatizuotam vartotojų profiliavimui ir turinio personalizavimui.

Daugelis yra įmonės, ypač tarptautinės korporacijos, kurios kreipiasi į garso vartotojų rinką. Šiose kompanijose muzikos inžinieriai gali atlikti svarbų vaidmenį, nes jie turi didelį foną signalų apdorojimo algoritmuose. Ši patirtis taip pat yra labai patraukli mikroelektronikos ir „MEMS“ kompanijoms garso vartotojų programoms.

Užimtumo statistika

Kadangi tai nauja programa, užimtumo statistika dar nėra prieinama. Tačiau programa yra susijusi su kompiuterių mokslu ir inžinerija, todėl ji paveldi šios srities įsidarbinimo galimybes. Remiantis oficialiais ISTAT (Italijos nacionalinio statistikos instituto) surinktais duomenimis, iš visų Italijos magistrantūros studijų programų absolventų informacijos inžinieriai suranda tinkamą darbą per trumpiausią laiką (per 6 mėnesius nuo baigimo, kaip šalies vidurkis, ir per 2 mėnesius „ Politecnico di Milano absolventams).

Paraiška

Laurea Magistrale programos paraiška (lygiavertė magistro laipsniui) reikalauja tik keleto žingsnių. Galite kreiptis dėl dviejų magistrantūros studijų programų vienu metu (1 ir 2 pasirinkimai); jei įstojate į abi šalis, jums bus paprašyta priimti pageidaujamą studijų programą. Architektūros ir dizaino paraiškų teikėjai turės antrą pasirinkimą tik tuomet, jei nebus pripažinti jų pirmuoju pasirinkimu. Todėl pirmiausia pasirinkite savo pasirinkimo programą.

Norint pradėti vertinimo procesą, turite įkelti visus reikalingus dokumentus ir įsitikinti, kad Tarptautinis priėmimo biuras per nustatytą terminą gauna originalius akademinius raštus. Neišsamios paraiškos (ty trūkstami / netinkami dokumentai, nesvarbu, ar jie yra / siunčiami paštu) bus automatiškai atmetami. Tarptautinė priėmimo tarnyba svarstys jūsų paraišką tik tuo atveju, jei jūsų dokumentai bus gauti iki termino ir jei jūsų internetinė paraiška bus baigta.

Paraiškos mokesčiai

Atkreipkite dėmesį, kad Politecnico di Milano nereikalauja jokios paraiškos mokestį nei mūsų Laurea Magistrale programas, nei į bet stipendiją natūra. Visos paraiškų procedūros neturi mokesčių. Tik po to, kai bus priimtas, jums bus paprašyta sumokėti negrąžinamą „Administracinį mokestį“ apie 200,00 € , privalomą regioninį ir administracinį mokestį, kurį turite sumokėti iš anksto, kad patvirtintumėte savo įstojimą (įskaitant stipendijų gavėjus). Jis bus išskaičiuotas iš 2-osios studijų įmokos dalies.

Labai svarbu, kad kiekvienas pareiškėjas asmeniškai prisijungtų prie internetinės paslaugos su savo studento identifikavimo numeriu (asmens kodu) ir slaptažodžiu, kad patikrintų jo paraiškos būseną ir Tarptautinio priėmimo biuro siunčiamus pranešimus.

Be to, priimami studentai turi asmeniškai susisiekti su Italijos diplomatiniu atstovu, kad jie pateiktų reikiamus dokumentus ir informaciją. Tai nepadarius, jūsų Visa gali būti atmesta.

Priėmimas

Prospect studentai yra tinkami, jei jie įgijo mokslų bakalauro laipsnį („laurea di primo livello“ arba lygiavertį pavadinimą) bet kurioje iš šių sričių:

 1. Inžinerija:
  • L8 klasė: „Ingegneria dell'Informazione“
  • L-9 klasė: „Ingegneria Industriale“
  • L-7 klasė: „Ingegneria civile e ambientale“
 2. Mokslas:
  • L-31 klasė: „Scienze e tecnologie informatiche“
  • L-30 klasė: „Scienze e tecnologie fisiche“
  • L-35 klasė: „Scienze Matematiche“.

Priėmimą priima vertinimo komitetas, pagrįstas ankstesne mokymo programa ir GPA. Komitetas taip pat gali rekomenduoti konkrečius studijų plano apribojimus ir, kai kuriais atvejais, reikalauti, kad prieš įtraukiant į registrą būtų gauta papildomų kreditų.

Studentų, turinčių bakalauro laipsnį, kuris nepatenka į pirmiau minėtas kategorijas, tinkamumas sprendžiamas atidžiai išnagrinėjus mokymo programą, VPS ir motyvacinį laišką, jei studentas turi bakalauro laipsnį su 180CFU, į kurį įeina ne mažiau kaip 30 KSV bet kurioje iš jų. po SSD (Mokslinių disciplinų sektoriai): MAT / 01, MAT / 02, MAT / 03, MAT / 04, MAT / 05, MAT / 06, MAT / 07, MAT / 08, MAT / 09, FIS / 01, FIS / 02, FIS / 03, FIS / 04, FIS / 05, FIS / 06, FIS / 07, FIS / 08; ir papildomai 15 CFU ING-INF / 05 ir / arba INF / 01.

Kai pateikiamas laipsnis apima kursus, kurių negalima suskirstyti į bet kurį standartinį Italijos SSD, priėmimo komitetas įvertins pareiškėjo mokymo programą, kad nustatytų galimus atitikmenis. Pareiškėjai bus paprašyti pateikti išsamią informaciją apie kursus, kurių jie ėmėsi.

Geriausiai suderintas šio MS programos pareiškėjų profilis yra tie, kurie turi mokslų bakalauro (BS) informacinės inžinerijos (kompiuterių inžinerijos, telekomunikacijų, elektronikos, automatikos ir valdymo) srityje.

Būtina sąlyga norint įeiti į Politecnico di Milano magistro laipsnį yra anglų kalbos Politecnico di Milano .

Mokesčiai

Priėmus, norėdami patvirtinti jūsų sutikimą, jums bus paprašyta sumokėti administracinį mokestį, kuris yra 172,20 €, kreditine kortele arba banko pavedimu. Administracinis mokestis bus atimamas iš antrosios įmokos, o atšaukimo atveju jis nebus grąžinamas.

Mokestis už mokslą kiekvienais mokslo metais skirstomas į dvi dalis. Pirmoji įmoka turi būti sumokėta užsiregistravus, antroji - per nustatytą terminą. Mokėtina suma turi būti visiškai sumokėta ir negali būti padalyta į kitas dalis.

Mokestis už mokslą EEE studentams

 • Mokestis už mokymą už EEE studentams svyruoja nuo 895,20 iki 3898,20 € per metus.
 • Pirmoji įmoka atitinka 895,20 €.
 • Antroji dalis yra kintama. Jis skaičiuojamas pagal šeimos pajamas: pagal ISEE deklaraciją studentai bus patalpinti skirtingose pajamų grupėse.
 • Antroji dalis taip pat yra pagrįsta studijų plane numatytų kreditų skaičiumi (CFU / ECTS).
 • Pirmąjį semestrą priimami studentai paprastai turi standartinį metinį studijų planą nuo 46 iki 73 CFU, o tai atitinka 100% mokėtinų studijų mokesčių.
 • Studentai, priimti antrajame semestre, paprastai turi standartinį metinį apie 30 KSV studijų planą, kuris atitinka 50% mokamų studijų.

Mokestis už mokslą ne EEE studentams

 • Mokestis už mokslą ne EEE studentams automatiškai atitinka visą 3898,20 € įnašą.
 • Pirmoji įmoka atitinka 895,20 €.
 • Antroji dalis atitinka 3003 EUR. Suma gali būti koreguojama pagal studijų plane nurodytą kreditų skaičių (CFU / ECTS).
 • Pirmąjį semestrą priimami studentai paprastai turi standartinį metinį studijų planą, sudarantį nuo 46 iki 74 CFU, o tai atitinka 100% mokėtinų studijų mokesčių (3003 €).
 • Studentai, priimami antrajame semestre, paprastai turi standartinį metinį studijų planą, sudarantį apie 30–32 CFU, o tai atitinka 50% mokamų studijų (1501,50 €).
Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2019

Apie mokyklą

Politecnico di Milano is a technical university located in the heart of the most productive region in Italy. The university is a point of reference in Italy and internationally as far as the Architect ... Skaityti daugiau

Politecnico di Milano is a technical university located in the heart of the most productive region in Italy. The university is a point of reference in Italy and internationally as far as the Architecture, Design and Engineering fields are concerned. Programmes are available in English. Skaityti mažiau
Milanas , Komo , Lecco , Kremona , Piacenza , Mantua , Milanas + 6 Daugiau Mažiau