Naujoji Zelandija

Apie Naująją Zelandiją

Naujoji Zelandija yra įvairi šalis su unikaliu kultūros fone ir daug ką pasiūlyti tarptautinei studentas. Įsikūręs pietvakariuose Ramiojo vandenyno, tai sala, šalis yra netoli Australijos, taip pat Fidžis ir Tonga. Ji yra labai maža, kaip visuma, nors yra didelių ir augančių miestų visoje šalyje. Tiesą sakant, Naujoji Zelandija buvo vienas iš paskutinių atokiose vietovėse įsikūrusių žmonių. Didžiausias miestas Auckland gyvena daug aukštojo mokslo galimybes užsienio studentams, bet ir kiti variantai taip pat.

Studentai stoti į mokyklą būdamas šešerių metų amžiaus. Jie reikia, pagal federalinės teisės aktus, pasilikti mokykloje per 16 metų. Šalies piliečiai neturi mokėti už švietimą visą šį laiką. Dauguma studentų likti mokykloje per 19 metų, kurie visi yra sumokėjusi vyriausybė. Šalis turi raštingumo lygis 99 proc.

 

Klimatas

Per didžiąją metų, klimatas čia švelnus. Metinė temperatūra svyruoja apie 50 laipsnių F iki 61 laipsnių F. Temperatūra gali svyruoti, tačiau, kuriais remiantis vieta saloje jūs gyvenate in vakarinėje pakrantėje yra labai šlapias. Centrinis Otago regionas yra pusiau sausringuose klimatas. Yra atogrąžų miškų plotai čia taip pat kalnų viršūnes su labai žemoms temperatūroms.

 

Visuomenė

Naujosios Zelandijos myli savo lauke. Jūs pastebėsite, kad tai yra vieta apsilankyti, jei esate po alpinizmas arba slidinėti. Tačiau srityje taip pat yra stiprus kultūrinis komponentas, kuris apima ankstyvus tradicijas maorių kultūrą. Daug šalyje išlieka tolima ir daugelis žmonių gyvena šiose srityse. Šiuolaikinių miestų, nors, jūs rasite visais patogumais jums gali būti pripratę prie mėgautis.

 

Pragyvenimo kaina

Gyvenimas Naujojoje Zelandijoje yra daug kaip gyvena Australijoje. Šalis 's pragyvenimo Auckland yra panašus į ką rasite Londone, Sidnėjuje ar Niujorke. Importuojamos prekės ar paslaugos kainuoja gerokai daugiau. Norėdami įsigyti perkelti bilietą, jūs 'll praleisti NZ $ 15. Už kavos puodelį, jums bus išleisti apie NZ $ 4.

Mokyklos

Mokyklos ir universitetai – Naujoji Zelandija

Internetinės mokyklos ir universitetai – Naujoji Zelandija