Nekilnojamojo turto plėtros magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

118535_23.jpg

Nekilnojamojo turto plėtros urbanizacijos magistras yra tarpdisciplininė vienerių metų magistrantūros programa, kuri apjungia Majamio universiteto Architektūros, verslo administravimo ir teisės mokyklų stiprybes, kad sukurtų pasaulinės klasės programą, kuri sujungia nekilnojamojo turto plėtros pagrindus su gyvybingais bendruomenės planavimas ir dizainas. MRED U programa yra 36 kreditai.

MRED U programa skirta suteikti studentams įgūdžių ir patirties, kad galėtų konkuruoti besikeičiančiame miesto nekilnojamojo turto vystymo pasaulyje. Mokymo programą praturtina universiteto vieta vienoje iš dinamiškiausių pasaulio nekilnojamojo turto rinkų ir Architektūros mokyklos fakulteto patirtis bendruomenės kūrimo srityje. Kursų pasiūlymai apima nekilnojamojo turto finansavimą, rinkos analizę, nekilnojamojo turto teisę, žemės naudojimo politiką ir kodeksus, statybos ir projektų valdymą, viešojo ir privačiojo sektorių partnerystę, plėtros procesą, tvarų vystymąsi ir verslumą. Mokymo programa apima atvejų tyrimus ir medžiagas apie mišraus naudojimo plėtrą, miesto užpildymą, miestų ypatybių pertvarkymą ir perstatymą, istorinį išsaugojimą, projektavimo, politikos, valdymo ir nekilnojamojo turto plėtros sprendimų integravimą formuojant bendruomenių pastatytą aplinką.

Fakultetas

Neįvykdyti MRED U fakultetas apima patyrę specialistai, generaliniai direktoriai ir išskirtiniai mokslininkai su dešimtmečių patirtimi ir daugiadisciplininiais įgūdžių rinkiniais, kuriuos jie kasdien patenka į klasę.

Programa MRED U įgyja žinių į realaus pasaulio scenarijus, susijusius su dabartiniais iššūkiais ir galimybėmis. Mūsų studentai bendradarbiauja su architektūros studijomis ir kūrėjais projektuose, nagrinėjančiuose tokias temas kaip įperkamas ir mikro būstas, pritaikomas verslo ir bendruomenių rajonų pakartotinis naudojimas, trikdančios technologijos, išsaugojimo plėtra ir prisitaikymas prie jūros lygio kilimo. Mūsų mokymo programoje numatyti architektūros, statybos valdymo, plėtros, verslumo, finansų, rinkodaros ir teisės kursai, kuriuos veda išskirtiniai pramonės specialistai, turintys žinias ir patirtį savo srityje.

Mentorystės programa

MRED U Mentorystės programa yra laikoma labai vertinga ir svarbia studentų patirties dalimi. Programa suteikia studentams tiesioginę prieigą prie nusimanančių pramonės specialistų ir leidžia mentoriams atlikti svarbų vaidmenį kuriant naują nekilnojamojo turto profesionalą. Mentorystės programa nėra stažuočių programa; tai yra patariamieji santykiai ir dialogas tarp įsisteigusio ir besikuriančio specialisto.

118536_33.jpg

Stažuotės programa

118537_4.jpg

Suteikia mūsų studentams praktinę galimybę taikyti savo pagrindinius kursus; ištirti įvairias nekilnojamojo turto sektoriaus sritis ir įgyti vertingos bei praktinės patirties. Stažuotės taip pat suteikia patariamosios tarybos nariams ir kitiems potencialiems darbdaviams prieigą prie šviesių ir talentingų MRED U programos studentų, kurie padėtų projektams ir tyrimams. Mūsų oficiali stažuotės programa suteikia studentams galimybę palaikyti ryšius su įmonėmis, tuo pat metu suteikiant potencialiems darbdaviams galimybę įvertinti studentų galimybes darbo vietoje.

href = "https://mredu.arc.miami.edu/index.html

Atsisiųskite mūsų abiturientų knygelę

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2019

Apie mokyklą

An intrinsic philosophy of U-SoA’s faculty is to build a better world. This is expressed in a design program that is ideal and pragmatic, academic and practical, theoretical and actual. U-SoA trains v ... Skaityti daugiau

An intrinsic philosophy of U-SoA’s faculty is to build a better world. This is expressed in a design program that is ideal and pragmatic, academic and practical, theoretical and actual. U-SoA trains visionary practitioners who pursue architecture as a combination of civic art and building science. Skaityti mažiau