Apžvalga

118535_23.jpg

Nekilnojamojo turto plėtros urbanizacijos magistras yra tarpdisciplininė vienerių metų magistrantūros programa, kuri apjungia Majamio universiteto Architektūros, verslo administravimo ir teisės mokyklų stiprybes, kad sukurtų pasaulinės klasės programą, kuri sujungia nekilnojamojo turto plėtros pagrindus su gyvybingais bendruomenės planavimas ir dizainas. MRED U programa yra 36 kreditai.

MRED U programa skirta suteikti studentams įgūdžių ir patirties, kad galėtų konkuruoti besikeičiančiame miesto nekilnojamojo turto vystymo pasaulyje. Mokymo programą praturtina universiteto vieta vienoje iš dinamiškiausių pasaulio nekilnojamojo turto rinkų ir Architektūros mokyklos fakulteto patirtis bendruomenės kūrimo srityje. Kursų pasiūlymai apima nekilnojamojo turto finansavimą, rinkos analizę, nekilnojamojo turto teisę, žemės naudojimo politiką ir kodeksus, statybos ir projektų valdymą, viešojo ir privačiojo sektorių partnerystę, plėtros procesą, tvarų vystymąsi ir verslumą. Mokymo programa apima atvejų tyrimus ir medžiagas apie mišraus naudojimo plėtrą, miesto užpildymą, miestų ypatybių pertvarkymą ir perstatymą, istorinį išsaugojimą, projektavimo, politikos, valdymo ir nekilnojamojo turto plėtros sprendimų integravimą formuojant bendruomenių pastatytą aplinką.

Fakultetas

Neįvykdyti MRED U fakultetas apima patyrę specialistai, generaliniai direktoriai ir išskirtiniai mokslininkai su dešimtmečių patirtimi ir daugiadisciplininiais įgūdžių rinkiniais, kuriuos jie kasdien patenka į klasę.

Programa MRED U įgyja žinių į realaus pasaulio scenarijus, susijusius su dabartiniais iššūkiais ir galimybėmis. Mūsų studentai bendradarbiauja su architektūros studijomis ir kūrėjais projektuose, nagrinėjančiuose tokias temas kaip įperkamas ir mikro būstas, pritaikomas verslo ir bendruomenių rajonų pakartotinis naudojimas, trikdančios technologijos, išsaugojimo plėtra ir prisitaikymas prie jūros lygio kilimo. Mūsų mokymo programoje numatyti architektūros, statybos valdymo, plėtros, verslumo, finansų, rinkodaros ir teisės kursai, kuriuos veda išskirtiniai pramonės specialistai, turintys žinias ir patirtį savo srityje.

Mentorystės programa

MRED U Mentorystės programa yra laikoma labai vertinga ir svarbia studentų patirties dalimi. Programa suteikia studentams tiesioginę prieigą prie nusimanančių pramonės specialistų ir leidžia mentoriams atlikti svarbų vaidmenį kuriant naują nekilnojamojo turto profesionalą. Mentorystės programa nėra stažuočių programa; tai yra patariamieji santykiai ir dialogas tarp įsisteigusio ir besikuriančio specialisto.

118536_33.jpg

Stažuotės programa

118537_4.jpg

Suteikia mūsų studentams praktinę galimybę taikyti savo pagrindinius kursus; ištirti įvairias nekilnojamojo turto sektoriaus sritis ir įgyti vertingos bei praktinės patirties. Stažuotės taip pat suteikia patariamosios tarybos nariams ir kitiems potencialiems darbdaviams prieigą prie šviesių ir talentingų MRED U programos studentų, kurie padėtų projektams ir tyrimams. Mūsų oficiali stažuotės programa suteikia studentams galimybę palaikyti ryšius su įmonėmis, tuo pat metu suteikiant potencialiems darbdaviams galimybę įvertinti studentų galimybes darbo vietoje.

Priėmimo sąlygos

Minimalūs reikalavimai visoms magistrantūros studijų programoms yra tokie:

 • 3,0 kumuliacinio lygio balų vidurkis.
 • 300 kumuliacinių absolventų įrašų egzaminų balų (GRE) verbaliniuose ir kiekybiniuose skyriuose (testai, kurių buvo imtasi 2011 m. Rugpjūčio 1 d. Arba vėliau) arba mažiausiai 550 GMAT (GRE / GMAT neprivaloma statybos vadybininkui)
 • 80 TOEFL iBT balų arba 6,5 IELTS balas tarptautiniams pareiškėjams. Prašome naudoti mokyklos kodą: 5815 visoms studijų programoms (žr. Toliau pateiktus papildomus reikalavimus).

Paraiškų teikimo tvarka

Paraiškas peržiūrės Architektūros fakulteto absolventų priėmimo komitetas tik po to, kai bus gauti visi šie dokumentai:

 1. Užpildyta paraiškos forma su paraiškos mokesčiu. Šis mokestis yra privalomas.
 2. Laiškas ar pareiškimas, išreiškiantis jūsų susidomėjimą programa ir prašymo pateikimo priežastys.
 3. Oficialūs visų kolegijų ir universitetų kursų egzemplioriai, nurodant datą, kada buvo suteiktas jūsų profesinis ar kitas bakalauro laipsnis. Visi dokumentai turi būti siunčiami tiesiogiai iš įstaigos registratoriaus.
 4. Oficialūs GRE arba GMAT balai siunčiami tiesiogiai ir TOEFL balai, jei taikoma. 1
 5. Trys akademinės (ir profesinės, jei taikoma) rekomendacinės raidės („Two for MRED U“ programa). Jei atsisakėte teisės naudotis savo laiškais, jie gali būti siunčiami tiesiogiai iš rekomendacijos, arba jie gali būti įtraukti į jūsų paraišką pasirašytame ir užantspauduotame voke.
 6. Siųskite savo dabartinį atnaujinimą el. Paštu nhejazi@miami.edu.

1 Įtraukdami GMAT, įtraukite universiteto kodą (5815), kad balai būtų automatiškai pasiekiami Architektūros mokyklai. GRE / GMAT atsisakymo prašymai gali būti svarstomi turint didelę atitinkamą darbo patirtį. Atsisakymas turi būti patvirtintas Graduate School prieš priimant.

Tarptautiniai priėmimo reikalavimai

Papildomi reikalavimai tarptautiniams studentams.

Reikalingi dokumentai

Patvirtintai tarptautinei patikimumo vertinimo tarnybai pateikti šiuos įvertinimo dokumentus:

 1. Oficialūs originalūs diplomai ir sertifikatai originalo kalba.
 2. Oficialūs originalo kalba (kursų pavadinimai, pamokos ir valandų pavadinimai) kiekvienais studijų metais.

Prie kitų nei anglų kalba parengtų dokumentų turi būti pridedami profesionalūs anglų kalbos vertimai. Vertimai papildo, tačiau nepakeičia oficialių dokumentų.

Reikalingas vertinimo tipas

Architektūros mokykla reikalauja, kad tarptautiniai pareiškėjai savo programose atliktų vertinimą pagal kursus pagal GPA.

Kur pateikti dokumentus vertinimui

Josef Silny

Atkreipkite dėmesį, kad tarptautiniai pareiškėjai neprivalo naudotis JS paslaugomis

Įvertinimo mokestis

Pareiškėjai yra atsakingi už vertinimo mokestį.

Tarptautinis vertinimo procesas:

 1. Tarptautinė vertinimo ataskaita reikalinga, kai studentas yra įtrauktas į programą.
 2. Nusiųskite oficialią (-ias) transkripciją (-as) į vieną iš patvirtintų vertinimo agentūrų ir prašykite įvertinti kursą pagal atskirą kursą, GPA ir kad vertinamo (-ių) kopijos (-ų) kopija būtų siunčiama Baigiamųjų programų skyriui (Architektūros mokyklai)
 3. Vertinimo agentūra siunčia įvertinto oficialaus (-ių) oficialaus (-ių) stenogramos (-ų) kopiją tiesiogiai magistrantūros programų departamentui (žemiau):

Stipendijos

Visos dieninės studijos, priimtos į MRED U programą, yra tinkamos dalinėms studijų stipendijoms. Stipendijos grindžiamos akademiniais įrašais ir atitinkama darbo patirtimi. Stipendijos skiriasi suma, kurią nustatys MRED U Priėmimo komitetas. Pirmenybė bus teikiama paraiškoms, gautoms iki gruodžio 1 d. Stipendijos apdovanojimai bus įtraukti į priėmimo paketą. GRE / GMAT balas turi būti vertinamas kaip stipendija.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų University of Miami: School of Architecture »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 17, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2020
Duration
1 metai
Ištęstinės
Dieninės
Price
2,100 USD
už kreditą
Deadline
Lapk. 1, 2019
Additional October 1, 2019 until December 1, 2019 for entry in Spring 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Lapk. 1, 2019
Additional October 1, 2019 until December 1, 2019 for entry in Spring 2020

Rgp. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Lapk. 1, 2019
Additional October 1, 2019 until December 1, 2019 for entry in Spring 2020
End Date