Nuotolinis jutimo būdų ir geografinės informacijos sistemos (GIS) yra svarbu mokytis Žemę ir valdyti savo išteklius. Šį vaidmenį yra ne tik dalyvauja akademinio pasaulio, bet mes suvokiame jį kelis laukus. Iš tiesų, mes nustatėme, požymių didėjančios ir interesų srityse, kaip antai (naujų ir patobulintų palydovinė Žemės stebėjimo, oro transporto priemonių ar UAV, Europos padidinti GPS sistemų, tokių kaip "Galileo" ir tt) įrankius, geografinė informacija , jo metaduomenų (padidėjęs buvimą ir konsolidavimo standartus), (iš "Google Earth" ar "Google Maps", kokybė puiki ICC žemėlapių ir tt) sėkmę katalogavimo specialiomis duomenų infrastruktūros (Idec, IDEE, ir tt) arba programinė įranga (tokia kaip dabartinė dovana iš Miramon Programų administracijoms ir studentams, kad paskatino Generalidad de Catalunya ir įvairias alternatyvas laisvą programinę įrangą).

Šiame kontekste yra gerai apmokyti specialistai šių disciplinų, kurie žino, pagrindus, bet ir naujausių tendencijų, kaip standartizavimo skatino Atviros Geospatial konsorciumo (OGC) Reikia.

Šio magistro tikslas yra suteikti tvirtą mokslinį mokymą metodais Žemės stebėjimu ir kartos ir analizuojama informacija apie teritorijos tyrimo ir jų išteklių valdymo per GIS. Tai 60 ECTS magistro sudaryta iš 4 privalomų modulių, neprivalomas modulis aukštesnįjį mokymą (pasirinkti vieną iš dviejų galimų) ir galiausiai darbą baigiamuoju magistro darbu. Visi užsiėmimai vyksta su kompiuteriu. Žinoma, yra papildytas praktinio konsultavimo sesijas, seminarus ir galimus vizitus į šio sektoriaus organizacijų.

MasterOficial401

Karjeros perspektyvos

Mokytojo turinys yra skirtos suteikti studentams mokslo ir technikos lygį. Dėmesys išsamių žinių ir sukurti tvirtą pagrindą natūralaus tęstinumo mokymo studentams. Tai mišri požiūris tyrimų daro juos idealiai tinka tiek kuriant vėliau karjerą mokslinių tyrimų srityje per doktorantūros programos, atlikti užduotis daugiau taikomi, kai specializuoti techniniai darbuotojai spręsti klausimus su didžiausių garantijų sėkmei reikalingų.

Taigi, pagrindinis karjeros kapitonas yra:

 • Kaip technikas nuotolinio stebėjimo ir GIS privačių įmonių (tiek erdvėlaivių ir aplinkos CONSULTING, pavyzdžiui), arba valdžios sektoriaus (departamentų, skirta aplinkos apsaugos valdymo, teritorijų planavimo ir kt), kur GIS naudojimo jis yra plačiai paplitęs ir darbuotojai su pažangios žinių, reikalingų kasdieniniame valdymo geografinių duomenų.
 • Kaip metodų ir paraiškų nuotolinio stebėjimo ir GIS universitetų ir viešojo ir privataus mokslinių tyrimų mokslininko.

Mokymo planas

Aprašymas Meistras

Į Distancinių tyrimų ir geografinės informacijos sistemų magistro yra 60 ECTS meistras turi būti atliekamas per vienerius akademinius metus. Ši magistrantūros yra mišrus profilį ir yra skirtas studentams, kurie nori tęsti mokslinę karjerą vėliau per doktorantūros programas, ir tiems studentams, kurie nori daug profesionalumo tipo tiek išsidėstymą.

Kurso struktūra sudaro 7 moduliai, iš kurių 4 yra reikalingas, 2 pasirenkant (9 ECTS kiekvienas) ir likusių naudojimas atitinka (iš 15 ECTS, 2 birželio ir rugsėjo 1 atitinkamai modulis) Darbas Baigiamasis darbas (15 ECTS).

Privalomi moduliai pasižymi dėmesio į kai kurias iš šių sričių: (a) Geografinės informacinės Mokslas: Nuotolinis ir GIS.

(B), Remote Sensing Vaizdo apdorojimas.
(C), erdvinės analizės
(D), metodai gauti geografines informacines nustatymus pasirenkamieji dalykai siekia suteikti mokymo pasiūlymas meistras pažangios žinių geografinių informacinių sistemų ir nuotolinio stebėjimo srityse, taip pat siūlo požiūrį į galimus prašymus šie erdvinės analizės ir nuotolinio stebėjimo technologijas.

Struktūra mokymo programos

MasterOficial402

* Pasirenkamas, turite imtis 9 kreditai

PC: privalomas
OT: SKELBIMAS neprivalomas

Kompetencijos

Idealiai studentas aprašymą

MU ir nuotolinių stebėjimų ir GIS siekiama absolventams, absolventų ir abiturientų, besidomintiems pagrindus ir taikymo Distancinių tyrimų ir geografinės informacijos sistemos (GIS).

Idealiu atveju studentai iš universitetų kursus, pavyzdžiui, geografijos, biologijos, aplinkos mokslų, geologijos, geodezijos, topografijos, žemės ūkio inžinerijos ar kitų disciplinų, susijusių su aplinkos apsaugos valdymo ir planavimo, taip pat fizikos, matematikos, statistikos, TELECOMMS arba laipsniais yra tikimasi ekvivalentai.

Studentų motyvacija ir noras žinių ir organizacinių įgūdžių ir planavimo darbų tikimasi.

Patartina kai English (lygio B1) žinių tinkamam veikimui bibliotekų išteklių kurso metu.

pagrindiniai įgūdžiai

 • Žinios ir supratimas, kad suteiktų pagrindą arba galimybę už originalumą kuriant ir / arba taikant idėjas, dažnai mokslinių tyrimų kontekste.
 • Kad studentai gali taikyti savo žinias ir savo gebėjimą spręsti problemas naujoje ar nepažįstamoje aplinkoje per platesnių (ar kelių) kontekstuose, susijusių su jų studijų srities.
 • Kad studentai sugeba integruoti žinias ir valdyti sudėtingas, ir suformuluoti sprendimus remiantis informacija, kuri buvo neišsami arba ribotas, apima atspindžių socialinius ir etinius įsipareigojimus, susijusius su jų žinių ir sprendimų taikymo.
 • Studentai gali bendrauti savo išvadas bei žinių ir loginis pagrindas specialistų ir ne specialistų aiškiai ir nedviprasmiškai.
 • Studentai turi turėti mokymosi įgūdžių, kurie leistų jiems tęsti studijas taip, kad bus labai savarankiškas, ar autonomiškos.

Specifiniai įgūdžiai

 • Naudojant įvairius specializuotus GIS ir nuotolinio stebėjimo įrangą ir kitą susijusią programinę įrangą.
 • Pasirinkti geriausią įrankiai ir paraiškų dėl projekto, susijusio su planavimo ar erdvinės analizės tikslais.
 • Taikyti žinias apie nuotolinio stebėjimo platformų ir jutiklius, analizės ir duomenų apdorojimo skirtingų tipų studijas.
 • Taikyti įvairias metodikas pirminio apdorojimo vaizdų gautų nuotoliniu būdu tolesniam gavybos geografinių informacinių jutikliais.
 • Tvarkyti skirtingus metodus, naudojamus gauti informaciją iš nutolusių vaizdų.
 • Naudojant įvairius metodus ir koncepcijas generuoti naudingą informaciją erdvinės analizės.
 • Analizuoti ir išnaudoti geografinius duomenis iš įvairių šaltinių gauti naujos informacijos iš esamų duomenų.
 • tinkamai apdoroti skirtingus duomenų formatus ir metaduomenis ir interpretuoti tarptautinių standartų dokumentus ir paskelbti jų svarbą internete.
 • Parengti ir įgyvendinti remiantis GIS įrankių valdymo ir gamtos išteklių naudojimo ar valdymo informaciją su erdviniu komponentų sprendimus.

skersiniai kompetencijos

Masters pavadinimai, UAB "traktuojami kaip lygiaverčiai sąvokų bendrosios kompetencijos ir kryžminės konkurencijos.

 • Nustatyti ir siūlyti novatoriškus ir konkurencingas paraiškas, remiantis įgytų žinių srityse, a priori nėra tiesiogiai susiję.
 • Pademonstruoti integruotą viziją problemas, didinant įvairius inovatyvius sprendimus ir imtis atitinkamų remiantis jų žiniomis ir sprendimai sprendimus.
 • Parengti ir įgyvendinti studijų metodologiją, remiantis įgytų žinių konkretaus naudojimo atveju.
 • Parašykite, pateikti ir viešai ginti darbą individualiai arba komandomis mokslo ir profesinėje srityje.

studijų planai

Padeda mokytojams modulius

 • 1 modulis: Geografinės informacinės Mokslas: Nuotolinis ir GIS
 • 2 modulis: vaizdo apdorojimo Remote Sensing
 • 3 modulis: Erdvinė analizė
 • 4 modulis: metodai gauti geografinę informaciją
 • 5 modulis: Išplėstinė Mokymai GIS
 • 6 modulis: Išplėstinė Mokymai Nuotolinių tyrimų
 • 7 modulis: Baigiamasis darbas
Programa mokoma:
 • Ispanų
 • Katalonų

Peržiūrėti 13 daugiau kursų Universidad Autónoma de Barcelona »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Price
5,700 EUR
95 € / kredito įskaičiuoti mokesčiai ir saugus mokykloje
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date