The meistras turizmo ir renginių organizavimas (Oficialusis meistras) yra kvalifikuoti specialistai iš plačiąja spektro renginių jungiantys aukštąjį griežtumo neįvykdytų specialistų patirtį šioje srityje.

Tikslai:

 • Pateikite specifinių žinių ir įgūdžių organizuoti, koordinuoti ir nukreipti visus renginius rūšių.
 • Traukinio specialistai skatinti projektų valdymo ir mokslinių tyrimų plėtrą šioje srityje.

gavėjai

Ši programa yra skirta:

 • Absolventai, universitetų absolventai universitarisque nori specializuotis toje srityje, su puikia ateities perspektyvas mūsų šalyje ir tarptautiniu mastu.
 • Verslininkai, vadovai ar atsakingi už àreaque sukurti išimtinai ar iš dalies savo karjerą organizuojant renginius bet kokios rūšies viešajame sektoriuje ir privatus.

Metodika:

Užsiėmimai vyksta kastilų. Studentai turi, už išimtinę prieigą, virtualus miestelis. Tai švietimo platforma, ant kurios pakabintas linijos darbo medžiagų, taip pat atitinkamos informacijos, susijusios su laivo kapitono. Tokiu būdu nuolatinė priežiūra garantuoja šis koordinatorius dr .. Pepa Aguar (mariajose.aguar@uab.cat)

Išvykos:

skirtingų išvykos ​​ir pažintiniai vizitai į institucijas ypatingą svarbą dalyvių mokymą bus.

Darbo patirtis:

Studentai turi užpildyti 350 valandų stažuotės mažiausiai įmonėse renginiuose sektoriuje. Kapitonas turi įvairios tų, kurie pritaikyti ir palūkanų profilis kiekvienam studentui su ventiliatoriumi. Tai yra vienas iš svarbiausių užbaigti savo mokymo turtą. Buvimas verslo praktikos režimas yra privalomas norint gauti magistro laipsnį.

MasterOficial201

Karjeros perspektyvos

Valdymas, organizavimas ir koordinavimas renginių visų specialybių verslo, valdžios institucijų arba pelno nesiekiančių ūkio subjektų srityje.

Mokymo planas

Aprašymas Meistras

Kapitonas, kuris susideda iš 60 viso ECTS, veiks kartu kurso. Mokymo programa yra grupuojamos keturių privalomų modulių su 9 ECTS apkrovos. Išorės patirtimi, taip pat privalomų atveju apkrova yra 15 ECTS ir darbas Magistro darbas 9 ECTS.

Struktūra mokymo programos

MasterOficial202

PC: privalomas

Kompetencijos

Idealiai studentas aprašymą

Mokytojas yra skirta absolventams, absolventų ir universitetų absolventų, kurie nori specializuotis ekonominės veiklos su puikia perspektyvas mūsų šalies ateitį. Kita vertus, ji taip pat nukreiptas į verslininkų, vadovų ar zonos vadovų šiuo metu kuria išimtinė arba iš dalies jo karjera organizavimo ir susitikimus, konferencijas, sporto renginius ir tt koordinavimą, tiek viešojo ir privataus. Turi turėti gebėjimus inovacijų, organizavimo, planavimo, bendravimo ir tarpdisciplininio ir komandinio darbo. Be to, kalbėti ir rašyti angliškai, atitiktų bent lygio B1 Bendros Europos lygiu.

pagrindiniai įgūdžiai

Turėti žinių ir supratimo, kad leistų originalumą kuriant ir / arba taikant idėjas, dažnai mokslinių tyrimų kontekste.
Kad studentai gali taikyti savo žinias ir savo gebėjimą spręsti problemas naujoje ar nepažįstamoje aplinkoje per platesnių (ar kelių) kontekstuose, susijusių su jų studijų srities.
Kad studentai sugeba integruoti žinias ir valdyti sudėtingas, ir suformuluoti sprendimus remiantis informacija, kuri buvo neišsami arba ribotas, apima atspindžių socialinius ir etinius įsipareigojimus, susijusius su jų žinių ir sprendimų taikymo.
Studentai gali bendrauti savo išvadas bei žinių ir loginis pagrindas specialistų ir ne specialistų aiškiai ir nedviprasmiškai.
Studentai įrodyti, kad jie turi mokymosi įgūdžių, kurie leistų jiems tęsti studijas taip, kad bus labai savarankiškas, ar autonomiškos.

Specifiniai įgūdžiai

Nustatyti veikėjus ir pagrindines sąvokas turizmo renginių analizuoti esamus sektorių duomenis ir nustatyti naujas tendencijas.
Planuoti ir valdyti įvairių tipų būtinas įvykio (dizainas, rinkodaros, gamybos ir vertinimo) veiklos organizavimą.
Dizaino ir planas komunikacijos veikla ir renginiai rinkodara, supratimas apie bendrovės, kuri samdo įvykio organizaciją viziją.
Mobilizacijos ir rinkodara įvykio, atsižvelgiant į skirtingus metodus, matavimo IG renginiuose.
Analizuoti ir taikyti įgūdžius, reikalingus valdymo ir komunikacijos komandų ir valdymo žmogiškųjų išteklių biuro ir organizacinės komunikacijos.
Planuoti ir atlikti darbus sektorių analizės ir verslo planų turizmo renginių srityje.
Atskirti ir interpretuoti vaidmenį ir galias globoja išanalizuoti plano rėmimą bei teisinius argumentus, struktūrą.

skersiniai kompetencijos

Masters pavadinimai, UAB "traktuojami kaip lygiaverčiai sąvokų bendrosios kompetencijos ir kryžminės konkurencijos, todėl skyriuje išsamiai tik bendrieji gebėjimai konkursus.

Analizuoti, kritiškai mąstyti, sintetinti, organizuoti ir planuoti aplinka ir valdymo veiksmai.
Teamwork ir įgyti vadovavimo įgūdžių.
Prisitaikyti prie naujų situacijų, įgyti iniciatyvą plėtoti novatoriškus ir konkurencingas strategijas.

studijų planai

Padeda mokytojams modulius

 • 1 modulis: Turizmas Renginiai. Vadyba ir planavimo metodų Renginių
 • 2 modulis: Rinkodara ir renginių organizavimas
 • 3 modulis: organizavimas kongresų ir mugėse
 • 4 modulis: Organizacijos socialinių, verslo renginius ir komunikacijos
 • 5 modulis: Baigiamasis magistro darbas
 • 6 modulis: Talpinimo

Magistro baigiamasis darbas darbas

Studentas turi atlikti paiešką interesų, susijusių su Mokytojo turinį temą. Kiekvienas / a turi mokytojo / mokytojas / a plėtoti savo disertaciją.

Žemiau yra išvardyti kai kurie iš geriausių disertacijų pateiktų pastaraisiais metais:

 • 2015 analizė prieigą turizmo šilkas įvykius Barselonoje. Tatjana Montes ". Darbas finalistas Raudona INTUR Apdovanojimai Geriausias Turizmas Magistro darbas 2015
 • Europride 2014 Pakeistas pasiūlymas kandidatūrą Barcelona 2020 ANALISI de l'Entorn i essencials veiksniai orientats A L'sėkmė participació. Kristina Alvarez.
 • ANALISI 2014 Dels Direktoriai elementai per diską tarptautinis audiovizualinė Fira lligada Tarptautinės Fantastic Film Festival Katalonijos. Marta Garcia.
 • 2013 Barselona Singapūras, du svarbūs modeliai verslo turizmą. Imma Augustinas.
 • 2013 ANALISI iš Negocis Promoció iš Turisme Taragonos. Maria Helena Andrés.
 • 2012 verslo turizmo išdėstymas Marokas 2020 Case Study: Marakešas. Walid Ait M'Barka.
 • 2012. Žmogiškųjų išteklių valdymas "profesinė kongresų organizatoriai" (opt) iš Barselonos mieste: analizė penkiais atvejais. Silvia Lamagrande.
Programa mokoma:
 • Anglų
 • Katalonų

Peržiūrėti 13 daugiau kursų Universidad Autónoma de Barcelona »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Price
6,900 EUR
115 € / kredito įskaičiuoti mokesčiai ir saugus mokykloje
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date