Socialinių politikų ir bendruomenės veiksmų magistro laipsnis pateikiamas kaip profesionalus ir mokslinių tyrimų pasiūlymas, pagrįstas viešosios politikos ir bendruomenės veiksmų metodu. Šis mokymo pasiūlymas apima teorinių ir praktinių žinių įgijimą, kuriame dalyvauja akademiniai ir profesionalūs mokytojai, ir naudoja atvejų darbą, kad būtų sukurtas sudėtingas ir dalyvavimo požiūris į teritorijos tikrovę.

MasterOficial901

Karjeros galimybės

Programa numato socialinės politikos analizės, planavimo ir įgyvendinimo priemones, skirtas viešojo valdymo, socialinių tyrimų ir bendruomenės darbų srities projektams kurti. Mokymas bendruomenės veikloje daugiausia dėmesio skiriamas tarpdisciplininei perspektyvai supratimu apie sambūvį, bendravimą ir konfliktus, jo taikymą socialinei intervencijai ir moksliniams tyrimams.

Viešasis administravimas: sugebėti kurti, planuoti, vertinti ir diegti socialinę politiką bei projektus ir bendruomenės veiksmų programas, taip pat vadovauti ir koordinuoti profesines komandas bendruomenės veikloje.

Trečiojo sektoriaus organizacijos: projektuojant ir planuojant, vertinant ir plėtojant projektus bei socialines programas, taip pat planus, paremtus bendruomenės veiksmais, tuo pat metu vadovaujant ir koordinuojant šiose programose dalyvaujančias profesines komandas ir savanorius.

Privatusis sektorius: gebėti konsultuoti ir teikti išorinę paramą politikos, programų, projektų ir bendruomenės veiksmų planavimui ir įgyvendinimui.

tarptautiniai studentai

Praktinis vadovas tarptautiniams studentams

mokymo planas

Kapitono aprašymas

Socialinės politikos ir Bendrijos veiksmų magistro programa susideda iš 8 privalomų modulių, įskaitant TFM

Mokymo programos struktūra

MasterOficial902

OB: privaloma

kompetencijos

Priėmimo profilis

Meistras skirtas žmonėms, turintiems ankstesnių socialinių ir humanitarinių mokslų studijų, nesvarbu, ar jie yra absolventai, absolventai ar absolventai, kurie siekia gilinti socialinės politikos ir bendruomenės veiksmų analizės, planavimo ir įgyvendinimo priemones. Sociologijos, politikos mokslų, socialinės psichologijos, socialinio darbo, socialinio ugdymo, pedagogikos, ekonomikos, teisės, antropologijos, geografijos, istorijos, žurnalistikos, pradinio ugdymo ir ankstyvojo ugdymo magistrantūros bei lygiaverčių studijų absolventų.

pagrindinės kompetencijos

  • Žinios ir supratimas, kad suteiktų pagrindą arba galimybę už originalumą kuriant ir / arba taikant idėjas, dažnai mokslinių tyrimų kontekste.
  • Kad studentai gali taikyti savo žinias ir gebėjimą spręsti problemas naujoje ar nepažįstamoje aplinkoje per platesnius (ar kelių) kontekstuose, susijusių su jų studijų srities.
  • Studentai galės integruoti žinias ir valdyti sudėtingas, ir suformuluoti sprendimus remiantis informacija, kuri buvo neišsamūs arba ribotas, apima atspindžių socialines ir etines pareigas, susijusias su jų žinių ir sprendimų taikymo.
  • Kad mokiniai žinotų, kaip aiškiai ir nedviprasmiškai pranešti apie savo išvadas, o taip pat apie žinias ir pagrindines priežastis, kurios juos palaiko, specializuotoms ir nespecializuotoms auditorijoms.
  • Šie studentai turi mokymosi įgūdžių, kurie leidžia jiems tęsti studijas tokiu būdu, kuris bus daugiausia savireguliacinis arba savarankiškas.

Magistro darbas

Nuo programos pradžios ir tuo pačiu metu iki visų modulių užbaigimo prasidės mokymo procesas, skirtas moksliniams tyrimams ir analizei, kurie padės studentui užbaigti magistro baigiamąjį projektą, įsigyti.

Užbaigus galutinį magistro projektą, studentams bus paskirtas referencinis dėstytojas, kuris juos lydės per visą procesą. Šiame anime bus surengti susitikimai akis į akį vykstant vizitams į atvejus ir patirtį, nuolat stebėti ir bendrauti.

Studentai, turintys pakankamą susidomėjimą ir prieinamumą, gali prisijungti prie tam tikro tyrimo, kuris tuo metu buvo sukurtas "IGOP" mokykloje, esančioje Nou Barris, Barselonoje. Šis faktas neatmeta galutinio jų magistro baigiamojo projekto užbaigimo, nors jis galės susieti jį su minėtais tyrimais ir magistro studijų atvejais.

Patikrinkite visą informaciją ir dažnai užduodamus klausimus adresu: http://escoladeligop.com/

Programa mokoma:
  • Ispanų
  • Katalonų

Peržiūrėti 13 daugiau kursų Universidad Autónoma de Barcelona »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Price
- ES / nacionaliniai studentai: 70 € / kreditas Ne ES studentai: 95 € / kreditas Apima mokesčius ir mokyklos draudimą.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Qué dicen de nosotros.. estudiantes, profesorado...