Operacijų tyrimų ir informacijos inžinerijos magistras

30746_TECH_20140819_251_thumbnail_280_157_c1.jpg

Visų tipų ir dydžių verslas yra atviras duomenims ir išgyvena kvalifikuotiems analitikams ir informacijos mokslininkams, kurie gali naudoti šiuos duomenis, kad gautų įžvalgus ir realaus laiko verslo sprendimus. Cornell Tech " operacijų tyrimų ir informacijos inžinerijos magistras (ORIE) suteiks jums matematinio modeliavimo ir duomenų analizės įgūdžių, kurių reikia norint priimti sprendimus, kurie pagerintų klientų pasitenkinimą ir veiklos efektyvumą.

Sužinokite, kur griežtai atitinka naujoves

Cornell Tech " ORIE magistrai sujungia Kornelio universiteto akademinį griežtumą su energija ir galimybe, kurios ateina mokytis Niujorko technologijų pradžios bendruomenės centre.

Vadovaujantys fakulteto darbuotojai, kurie aktyviai formuoja "Big Data" ateitį, galėsite įveikti duomenų modeliavimo, mašininio mokymosi ir nuspėjamojo analizės sudėtingumą. Jūs gausite komercines aplinkybes savo techninei kompetencijai per verslo ir verslumo klases. Dirbdami skirtingų funkcijų komandose su savo klasės draugais, kurie apims ambicingus jaunus advokatus, inžinierius, rinkodaros specialistus ir produktų vadybininkus, "Startup Studio" sukursite savo verslą ir sukursite realius klientų sprendimus "Product Studio" programoje. Per vienerius metus galėsite įgyti įgūdžių, patirties ir tinklų, reikalingų norint padėti pradedantiesiems ir įsteigtoms įmonėms panaudoti duomenis, kad padidintų klientų vertę.

Kas turėtų kreiptis?

Cornell Tech " ORIE magistrai idealiai tinka studentams, kurie siekia gauti duomenų užklausą ir naudoja iš duomenų gauta įžvalgą, kad formuos verslo sprendimus. Minimalūs techniniai reikalavimai yra tokie, kad atlikote vieną kursą apie optimizavimą, vieną tarpinio lygio tikimybių kursą ir statistinius duomenis bei vieną kursą apie tarpinio lygio programavimą prieš taikydami.

Operacinių tyrimų ir inžinerijos inžinerijos inžinerijos magistras (ORIE) taip pat siūloma Kornelio Ithaca miesteliu, daugiausia dėmesio skiriant tradicinių matematikos, mokslo ir inžinerinių įgūdžių formavimui, o ne Cornell Tech daugiau duomenų pagrįsto požiūrio į matematikos ir modeliavimo įgūdžiai strateginiams sprendimams informuoti.

Tiriamos temos

 • Optimizavimo metodai
 • Tikimybinė analizė
 • Mašininis mokymasis
 • Duomenų mokslas
 • Modeliavimas pagal neapibrėžtumą

ĮVAIRIAS KURSAS

Optimizavimo metodai

Kreditai 3,00

Šis kursas apima algoritminius ir skaičiavimo įrankius sprendžiant optimizavimo problemas, siekiant teikti sprendimų palaikymą verslo žvalgybai. Aptarsime linijinės, sveika ir netiesinės optimizavimo pagrindus. Mes pabrėšime optimizavimą kaip didelio masto skaičiavimo įrankį ir parodysime, kaip su programavimo kalbomis, pvz., "Python", "Java" ir "C", susieti su optimizavimo programine įranga, pvz., "Gurobi" ir "CPLEX", kuriant pramonei pagrįstas sprendimų palaikymo sistemas. Mes parodysime, kaip įtraukti neapibrėžtumą į optimizavimo problemas. Visame žinyne apimsime įvairias šiuolaikines programas ir parodysime, kaip diegti didelės apimties optimizavimo modelius.

Karjera lauke

 • Analitikas
 • Duomenų mokslininkas
 • Produkto vadybininkas
 • Steigimo įkūrėjas

Koks tavo planas gali atrodyti

Rudenį praleisite ryto klasių kursus "Optimizavimo metodai", "Modeliavimas pagal neapibrėžtumą" ir "Applied Machine learning". Jūs praleisite po pietų, dirbančių komandos projektuose "Product Studio" ir "Startup Ideas", ir iš Studijos pokalbių išmoksite iš pramonės lyderių.

Pavasarį praleisite ryto klasių kursus "Service Systems"

MEng taikymo laikas

Cornell Tech siūlo tris paraiškų teikimo etapus. Pareiškėjai raginami pateikti paraišką, kai jie yra pasirengę. Mes svarstysime kandidatus, kurie bus taikomi kiekviename paraiškų ture. Peržiūrime paraiškas, kai jas gauname.

2018-2019 m. Paraiškų pateikimo terminai yra tokie:

1 turas - trečiadienis, gruodžio 5 d., 2018 m., 23.59 val. ET

2 raundas - 2019 m. Vasario 15 d., Penktadienis, 23:59 val. ET

Pasibaigus 2 etapo paraiškų pateikimo terminui, Priėmimo komisija peržiūrės paraiškas pagal eilės tvarka

Paraiška

Būtina atsižvelgti į tai, kad visi pareiškėjai savo internetinėje paraiškoje turi pateikti šiuos duomenis:

Aprašymas

Jūs turite pateikti dabartinę santrauką kartu su savo paraiška. Naudodamiesi "LinkedIn", turėsite galimybę automatiškai užpildyti informaciją apie užimtumą ir mokymą, pateiktą jūsų internetiniame profesionalų profilyje. Atkreipkite dėmesį, bet kurią informaciją, kuri automatiškai užpildyta "LinkedIn", galima redaguoti.

Asmeninis pareiškimas

Čia " Cornell Tech būsite dalis aplinkoje, kurioje kūrybiškumas, techninis gylis ir lyderystė turi vietą prie stalo. Mes vertiname, kas jūs esate ir ką jūs įtraukiate į šią formulę. Prašome pateikti vieno ar dviejų puslapių ataskaitą, kurioje aprašomas jūsų susidomėjimas šia programa " Cornell Tech . Jūsų pateiktame dokumente turėtų būti parodyta asmeninė patirtis, rodanti jūsų kūrybiškumą, lyderystę ir techninius gebėjimus.

Visų pirma, galite laisvai išsiaiškinti techninius projektus, kuriuos baigėte, jų kūrybinius ir techninius aspektus; bet kokia verslumo ar vadovavimo patirtis; jūsų profesinės karjeros tikslai; naudą, kurią, jūsų manymu, yra "Niujorko" technologijų ekosistemos dalis; ir kodėl ši programa jums tinka.

Rekomendacijos raštas

Rekomendatoriai turėtų būti fakulteto nariai ar kiti asmenys, kurie profesionaliai žino pareiškėjus ir matė, kad jie atlieka svarbų vaidmenį esminiuose projektuose. Rekomendacijos turi būti pateiktos internete.

GRE

GRE reikalaujama prisijungti prie " Cornell Tech . Visi oficialūs testai turi būti tiesiogiai pranešti Kornelio universitete. Studentai, kurie gavo (arba turės) Kornelio universiteto bakalauro laipsnį, atleidžiami nuo GRE reikalavimų inžinerijos programos magistro. GRE instituto kodas Korneliui yra 2098 m. Prašome nuosekliai rašyti savo vardą tiek savo paraiškoje, tiek bandymų rezultatų ataskaitoje.

Siužetai

Reikalaujama iš kiekvienos anksčiau lankomos kolegijos ar universiteto atsiųstų pranešimų, kuriuos reikia nusiųsti internetu su programa. Priimti studentai turės pateikti oficialų stenogramą tiesiai į Kornelio universiteto aukštąją mokyklą prieš imatrikuliavimą.

Paraiškos mokestis

Negrąžinamas paraiškos mokestis 95 USD turi būti pateiktas kartu su internetine programa.

Tarptautiniai pareiškėjai

Siužetai

Be aukščiau minėtų programos reikalavimų, tarptautiniai pareiškėjai turi pateikti patvirtintą anglų stenogramos vertimą, jei originalas nėra anglų kalba. Sėkmingi tarptautiniai pareiškėjai gaus bakalaureato laipsnį iš pripažintos mokyklos ar universiteto.

TOEFL

Pareiškėjai taip pat privalo įrodyti anglų kalbos įgūdžius priimdami anglų kalbos kaip užsienio kalbos testą (TOEFL). Oficialūs TOEFL balai turi būti siunčiami į Kornelio universiteto aukštąją mokyklą. Institucijos kodas yra # 2098. Kiekvieno TOEFL elemento Cornello oficialūs minimalūs daliniai balai yra tokie:

 • Rašymas: 20
 • Skaitymas 20
 • Klausymas 15
 • Kalbėjimas 22

TOEFL reikalavimą galima atšaukti, jei pareiškėjas atitinka bent vieną iš šių kriterijų:

 • Ar vietinis pilietis yra Jungtinės Valstijos, Australija, Kanada (išskyrus Kvebeką), Airija, Naujoji Zelandija arba Jungtinė Karalystė.
 • Per pastaruosius penkerius metus studijuojote dieninėse studijose ne mažiau kaip dvejus mokslo metus Jungtinėse Amerikos Valstijose, Australijoje, Airijoje, Naujojoje Zelandijoje, Jungtinėje Karalystėje arba su anglų kalbos mokymu Kanadoje ar Pietų Afrikoje. Turite pateikti stenograma, rodančią, kad lankėtės kolegijoje vienoje iš patvirtintų vietovių.
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Cornell Tech »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Price
54,584 USD
Deadline
Susisiekti su mokykla
Round 1 – Wednesday, December 5, 2018 at 11:59 pm EST. Round 2 – Friday, February 15, 2019 at 11:59 pm EST. Rolling : April 30.
Pagal vietas
Pagal datą
End Date
Rgp. 31, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Round 1 – Wednesday, December 5, 2018 at 11:59 pm EST. Round 2 – Friday, February 15, 2019 at 11:59 pm EST. Rolling : April 30.
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Round 1 – Wednesday, December 5, 2018 at 11:59 pm EST. Round 2 – Friday, February 15, 2019 at 11:59 pm EST. Rolling : April 30.
End Date
Rgp. 31, 2020