Monasho universitetas

Struktūra ir turinys

Monasho universiteto vadovavimo meistras dėsto jus su pasitikėjimu. Monasho universiteto lyderystė sprendžia žmonių ir mokymosi organizacijų aspektus. Būtent šis žmogiškas dėmesys skiria mūsų kryptį.

Po vienerių studijų metų jūs įsitikinsite, kad vadovausite organizaciniam mokymuisi, inovacijoms ir kūrybiškumui atsiskleisti tuo metu, kai jo poreikis niekada nebuvo didesnis. Šis kursas skirtas tiems, kurie siekia imtis tolesnio žingsnio savo karjeroje. Jis tinka profesionalams iš visų sektorių, įskaitant verslo, mokyklų ir bendruomenių organizacijas. Jūsų vadovavimo potencialas bus plėtojamas priimant formalius ir neoficialius požiūrius, kurie įkvepia mokymąsi ir transformaciją.

Karjeros galimybės

"Vadovavimo magistras" yra skirtas patenkinti tų, kurie nori sužinoti apie savo lyderio gebėjimus ir poreikius, poreikius. Mūsų absolventai dirba vadovaujančiose pareigose įvairiose organizacijose, įskaitant mokyklų sektorių, suaugusiųjų profesinį ir aukštąjį išsilavinimą, vadybą ir administravimą, mokslinius tyrimus, žmogiškuosius išteklius, darbo santykius, organizacinį valdymą, planavimą ir politikos analizę, kokybės valdymą ir mokymą.

Kurso struktūra

Šis kursas susideda iš keturių 12 taškų kursinių vienetų. Studentai turi užpildyti 4 vienetus iš šių 5 vienetų, išvardytų žemiau:

  • Lyderio iššūkių projektas
  • Lyderystės studijos
  • Vadovaujantis organizacinių sprendimų priėmimas
  • Vidinė lyderystė: supratimas apie save ir kt

Patekimo reikalavimai

  • Bakalauro laipsnį susijusioje srityje ir ne mažiau kaip dvejų metų atitinkamą profesinę patirtį.
  • Ketverių metų bakalauro laipsnį ir (arba) aukštojo mokslo diplomą ir (arba) aukštąjį išsilavinimą bet kurioje srityje ir ne mažiau kaip dvejų metų atitinkamą profesinę patirtį.
  • Pareiškėjai, turintys kitą profesinę kvalifikaciją ir darbo patirtį, bus nagrinėjami kiekvienu konkrečiu atveju.

Pareiškėjams, kurie neatitinka magistro priėmimo, gali būti suteiktas įstojimas į magistrantūros studijų pažymėjimą. Baigę studijų pakopos studijų pažymėjimą su kredito vidurkiu, studentai bus tiesiogiai įtraukti į 4 skyrių magistro studijas.

Pristatymo būdas

Kiekviena semestro trukmė - 3 mėnesiai, apimantys 1 studijų kursą. Kiekvieną vienetą sudaro 20 kontaktinių valandų ir vyks per savaitę 4 ar 5 savaitę, nuo ketvirtadienio iki sekmadienio, po darbo valandų vakarais ir (arba) per savaitgalius / valstybines šventes.

Vertinimo metodai

100% kursinių darbų

Baigimo ir laipsnio

Studentai, sėkmingai baigę ir išlaikę modulius, numatytus kursų struktūroje, bus apdovanoti "Monash University" organizacinio mokymosi lyderystės magistro laipsniu.

Laipsnių apdovanojimai bus tokie patys kaip ir universitetų absolventams.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 11 daugiau kursų Kaplan Singapore »

Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 12, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Duration
12 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date