Orlaivių projektavimo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Orlaivių projektavimas

FSI santrumpa: M-STL

Acad. metai: 2020/2021

Programa: Mechaninė inžinerija

Studijų trukmė: 2 metai

Akredituota nuo: Akredituota iki: 2020 12 31

Profilis

Orlaivių projektavimo specializacijos absolventai įgyja žinių apie aerodinamiką ir skrydžio mechaniką, orlaivio konstrukcijos stiprumo teoriją ir orlaivio dizainą. Jie bus supažindinti su konstrukcinėmis medžiagomis ir jų apdorojimu bei svorio taupymo struktūros projektavimu. Jie įgis orlaivių projektavimo principus gamybos ir eksploatavimo technologijos požiūriu. Jie susipažins su orlaivio patikimumo teorijos pagrindais ir orlaivio struktūros gyvybe.

Pagrindiniai mokymosi rezultatai

Orlaivių projektavimo šakos absolventai gauna žinių apie skrydžio aerodinamiką ir mechaniką, orlaivio konstrukcijos stiprumo ir orlaivių konstrukcijos teoriją. Jie bus supažindinti su struktūrinėmis medžiagomis ir jų apdorojimu bei svorio taupymo struktūros dizainu. Jie įsigyja orlaivių projektavimo principus gamybos ir eksploatavimo technologijų požiūriu. Jie supažindins su orlaivio patikimumo ir orlaivio konstrukcijos gyvenimo teorijos pagrindais.

Profesiniai profiliai absolventams su pavyzdžiais

Orlaivių dizaino filialo absolventai turi galimybę taikyti projektavimo, statybinio vystymosi ir mokslinių tyrimų darbo vietas valstybinėje ar privačioje orlaivių pramonėje. Gautos žinios taip pat leidžia jiems rasti taikymą bet kurioje inžinerijos srityje, kurioje sprendžiami srauto problemos.
Orlaivių projektavimo skyriaus absolventai gali tęsti studijas Doktorantūros studijų programoje Dizainas ir procesų inžinerija.

Supervizorius

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Brno University of Technology (BUT) is the largest technical/engineering university in the Czech Republic (21 000 students, 8 faculties, 3 university institutes) and one of the leading teaching and re ... Skaityti daugiau

Brno University of Technology (BUT) is the largest technical/engineering university in the Czech Republic (21 000 students, 8 faculties, 3 university institutes) and one of the leading teaching and research universities in central Europe. For more information you can contact directly our international student ambassadors - https://www.vutbr.cz/en/study-options/degree-studies-en/ambassadors Skaityti mažiau