PSRS magistras - saugumo, patikimumo ir saugos fotonika

Bendroji informacija

4 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Esame Europos akademinis konsorciumas, siūlantis magistro laipsnį PSRS (https://www.master-photonics4security.eu/), kurį sukūrė ir valdo unikalus pasaulyje pirmaujantis universitetų ir verslo bendradarbiavimas, kurį sudaro 4 Europos universitetai, 26 akademiniai partneriai ir 24 pramonės atstovai. lyderių visame pasaulyje.

Dvejų metų (120 ECTS) Erasmus Mundus jungtinis magistro laipsnis, kurio tikslas - paruošti naujos kartos aukštos kvalifikacijos ekspertus pažangių vaizdo gavimo technologijų, pažangiausių vaizdų apdorojimo, skaičiavimo atvaizdų, dirbtinio intelekto technologijų, biometrijos, modelio atpažinimo, elgesio analizės srityse. spektrometrijos metodikos, fotonikos pagrindu sukurti jutikliai, mikro-nanotechnologijos, apdorojimas lazeriu ir paviršiaus funkcionalumas dabartinėms ir būsimoms visuomenės problemoms, susijusioms su žmonių, prekių ir aplinkos saugumu ir sauga, spręsti.

Studentai bus mokomi stipriai bendraujant su pramonės partneriais įvairiose taikymo srityse: pavojingų ir (arba) nelegalių prekių aptikimas, įtariamų asmenų aptikimas prie sienų, parašo identifikavimas grynaisiais pinigais, kova su padirbinėjimu, kriminalistika ir saugumo žymėjimas, analizė biologinių sistemų tyrimas, vairuotojo mieguistumo nustatymas, identifikavimo sistemos avarinės situacijos atveju, atstumų tarp transporto priemonių matavimas, biomedicinos priemonės, medicininė diagnostika, taršos kontrolė, vairuotojo regėjimo gerinimas, pagalba vairavimo srityje (susidūrimo išvengimo sistemos), pramoninės produkcijos kontrolė, pagalba efektyvesniam žemės ūkiui, maisto saugai, bio-jutikliams ant lusto, cheminių medžiagų ir biologinių ar neorganinių medžiagų identifikavimui, didelio tikslumo fotoninių prietaisų gamybai, funkcinių paviršių ir pažangių medžiagų generavimui pramonėje.

Patekimo į rinką reikalavimai / tinkamumo kriterijai

Toliau pateikiami būtiniausi reikalavimai, kad galėtumėte dalyvauti PSRS programoje. Atkreipkite dėmesį, kad pareiškėjams, norintiems gauti Erasmus Mundus jungtinio magistro laipsnio (EMJMD) stipendiją, taikomi papildomi tinkamumo reikalavimai, ypač pareiškėjų, kurie jau pasinaudojo EMJMD stipendija arba kurie kreipėsi daugiau kaip 3 EMJMD, tinkamumas.

Administracinis procesas

 • Paraiškų teikimo proceso kalendoriaus ir terminų laikymasis;
 • Programų failų autentiškumas, išsamumas, sertifikavimas (originalaus dokumento nuskaitymas arba patvirtintas vertimas), vertimas (tik angliška versija).

Akademinės prielaidos

 • Kandidatai privalo turėti mokslo bakalaurą (arba bet kokį nacionaliniu mastu pripažintą pirmosios pakopos laipsnį, lygų 180 ECTS), pageidautina inžinerijos, informatikos ar fizikos srityse. (Nors ši sąlyga būtinai turi būti įvykdyta priėmimo metu, konsorciumas priima studentų paraiškas paskutiniaisiais aukštojo mokslo laipsnio metais);
 • Kandidatai privalo turėti tvirtą akademinį išsilavinimą bendrose fizikos, inžinerijos ar informatikos srityse.

Kalbos reikalavimai

 • Kurso kalba yra anglų. Tikimasi, kad studentai parengs magistro darbą anglų kalba. Todėl reikalaujama griežto rašytinės ir žodinės anglų kalbos žinių. Kandidatai, teikdami paraiškas, turės įrodyti anglų kalbos mokėjimą, lygų Bendrosios Europos orientacinių metmenų (CEFR) B2 lygiui.
 • Anglų kalbos lygis bus vertinamas pagal pareiškėjo pateiktus testinius balus, motyvacinį laišką ir pokalbį.

Pakankami finansiniai ištekliai

 • Kandidatai turėtų visiškai žinoti apie finansines programos išlaidas ir pragyvenimo kainą priimančiose šalyse. Nors mūsų stipendijų politika leis daugumai studentų finansuoti visą studijų laikotarpį, savarankiškai finansuojami studentai, kuriems nebuvo paskirta stipendijos stipendija, turės pateikti visos finansinės paramos garantiją (pridedama prie mokymosi susitarimo ir prieš stojant). . Tai reiškia, kad turite pakankamai lėšų padengti visą studijų laikotarpį. Norėdami kreiptis dėl studento vizos, turėsite dokumentuoti savo pajamų šaltinį (-ius). Prašome kreiptis į biudžeto modeliavimą, kad įvertintumėte savo finansines galimybes.
 • Šis reikalavimas netaikomas „Erasmus“ jungtinio magistro laipsnio stipendijoms.

Informacijai

 • Jokios diskriminacijos dėl tautybės, lyties, amžiaus, religijos, sveikatos sąlygų;
 • Skirtas moterų lygybei mokslo srityje, konsorciumas remia moteris, susiduriančias su sunkiomis aplinkybėmis ar kliūtimis visapusiškam jų dalyvavimui. Išsamesnę informaciją apie paslaugas, kurias gali suteikti moterys, planuojančios stoti į darbą prižiūrėdamos vaikus, rasite akademinėse tarnybose.
 • Norėdami gauti daugiau informacijos apie PSRS pagrindinį kompiuterį, eikite į href = "https://www.master-photonics4security.eu/

Annie Spratt / Unsplash

Priėmimo kriterijai

 • Kandidatai turėtų žinoti, kad prisijungimas prie PSRS yra labai konkurencingas procesas, kuriam reikia laiko.
 • Bus atrinkti tik geriausi 25 kandidatai. Rezultato reitingas lems EMJMD stipendijų ir kitų stipendijų skyrimą geriausiems kandidatams.
 • Taikymui įvertinti naudojamas metodas ir kriterijai yra išsamiai aprašyti atrankos procese.

Mokymosi rezultatai

Pasibaigus PSRS programai, studentas turėtų mokėti:

 1. Taikyti fotonikos, duomenų mokslo ir mikro-nano technologijos pagrindų žinias.
 2. Suprojektuokite ir atlikite eksperimentus, susijusius su vaizdavimu, technologijomis, mikro nanotechnologijomis ar lazerio procesais.
 3. Analizuokite ir interpretuokite duomenis duomenų apdorojimo ar dirbtinio intelekto metodais.
 4. Identifikuoti, suformuluoti ir išspręsti fotonikos ar skaitmeninės fotonikos problemas.
 5. Suprojektuokite sistemą, komponentą ar procesą, kad patenkintumėte pramonės poreikius.
 6. Pareigos daugiadalykėse, daugiakultūrėse ir geografiškai pasiskirsčiusiose grupėse.
 7. Suprasti profesinę ir etišką atsakomybę.
 8. Efektyviai bendraukite žodžiu, raštu ir kitomis žiniasklaidos priemonėmis.
 9. Turi platų išsilavinimą, būtiną norint suprasti mokslo sprendimų poveikį globaliame ir visuomeniniame kontekste bei skatinti tvarumą.
 10. Pripažinkite, kad reikia mokytis visą gyvenimą, ir gebėjimą tai daryti.

Aukščiau pateiktų mokymosi savybių apibrėžimas yra įvairus, nes jos yra glaudaus mūsų pramonės partnerių dalyvavimo PSRS mokymosi projekte rezultatas. Taigi jie greičiausiai keisis iš vieno semestro į kitą, kad geriausiai atitiktų darbdavių reikalavimus.

Dalyvavimo išlaidos

PSRS programa gauna finansinę paramą iš Europos Sąjungos finansuojamos jungtinės magistrantūros programos „Erasmus“. Ši parama leidžia mums įgyvendinti labai patrauklią stipendijų strategiją, siekiant pritraukti geriausius studentus.

Dalyvavimo išlaidos skiriasi, jei esate iš "Programavimo šalies" (Europos Sąjungos valstybėse narėse ir ES nepriklausančiose Europos šalyse) arba "Šalies partnerės" (iš esmės likusio pasaulio) . Šis skirtumas atspindi Europos Sąjungos išorės veiksmų finansinių priemonių logiką, mūsų pagrindinį finansinį rėmėją.

Dalyvavimo išlaidos 2020–2022 m. Įsisavinimui yra tokios:
- Programos šalis Šalis partnerė
2020/2021 (2 semestrai) 4500 € 9000 €
2021/2022 (2 semestrai) 4500 € 9000 €
Bendros dalyvavimo išlaidos (visa programa) 9000 € 18 000 €

Savarankiškai finansuojami studentai galės sumokėti dalyvavimo išlaidas trimis dalimis.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Faculty of Sciences and Technology has about 30 different streams of study in its departments. Almost 2700 students study on the campus La Métare or Manufacture.

The Faculty of Sciences and Technology has about 30 different streams of study in its departments. Almost 2700 students study on the campus La Métare or Manufacture. Skaityti mažiau
Saint-Étienne , Turinas , Joensuu , Créteil + 3 Daugiau Mažiau