Pažangios programinės įrangos technologijos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pažangi programinės įrangos technologija yra labai svarbi šiuolaikinės visuomenės funkcionavimui. Kompiuterių sistemas galima rasti mokslo ir inžinerijos, medicinos projektavimo ir gamybos, komercijos ir viešųjų paslaugų srityse. Programinės įrangos technologija diktuoja, kaip šios sistemos veikia ir kaip jos naudojamos.

Magistrantūros Išplėstinė Programinės Įrangos Technologija yra tinkama, jei esate informatikos ar programinės įrangos inžinerijos absolventas arba turite atitinkamą pirmojo laipsnio patirtį. Tai taip pat gali būti tinkama, jei turite didelę darbo su susijusia aplinka patirtį ir norite plėsti savo žinias.

Mūsų visiškai naujoji 32,5 mln. Eurų skaičiavimo liejykla yra šio kurso pagrindas. Šiuolaikišką mokymo ir tyrimų įrangą sudaro „Vision“ ir „Biometrijos laboratorija“, „Makerio laboratorija“, „Teorijos laboratorija“, „Kibernetinio saugumo / tinklų laboratorija“, „Vartotojo laboratorija“ ir Vizualizacijos rinkinys.

Rinksitės iš įvairiausių informatikos dalykų. Tai apima dirbtinį intelektą, kriptovaliutą ir operacines sistemas, didelius duomenis, interneto programų kūrimą ir grafikos procesorių programavimą.

Platus mokymasis pirmoje kurso dalyje yra pagrįstas projekto modulis antroje dalyje. Tai suteikia jums tvirtą padėtį ieškant darbo ar imantis tolesnių studijų.

Kodėl „Swansea“ turi modernią programinės įrangos technologiją?

Kompiuterių mokslas Swansea University yra plačiai pripažintas kaip pagrindinis JK departamentas, turintis daugybę įspūdingų reitingų, atspindinčių mokymo ir tyrimų kompetenciją. Kolegija reitinguojama:

 • 8 vieta Jungtinėje Karalystėje [Times / Sunday Times gero universiteto vadovas 2019 m.].
 • JK 20-ojoje mokslinių tyrimų kompetencijos kategorijoje [2014 m.
 • 14-asis JK tyrimams [„Times“ ir „Sunday Times University Guide 2019“).
 • JK Metų universiteto užėmėjas ir Metų Velso universitetas [„Times“ ir „Sunday Times University Guide 2019“].

Kompiuterių mokslas ir inžinerija „Swansea“ 2017 m. Pasauliniame akademinių dalykų reitinge (GRAS) yra 401–500 pasaulyje.

Jus mokys įkvepiantys informatikos ekspertai, tokie kaip profesorius Mattas Jonesas, plačiai žinomas kaip JK ir besivystančio pasaulio skaitmeninių bendruomenių įgalinimo lyderis.

Jūsų pažangi programinės įrangos technologijos patirtis

Pirmoje kurso dalyje jūs įsipareigojate atlikti keturis privalomus 15 kreditų modulius, susijusius su programinės įrangos inžinerijos projektų valdymu, tyrimų metodais, programinės įrangos testavimu ir komandos projektu.

Tuomet galėsite laisvai formuoti savo mokymąsi iš 15 kreditų modulių, kurių bendra suma yra 60 kreditų. 60 kreditų projekto modulis užima antrąją kurso dalį.

Šio laipsnio metu jus mokys tarptautiniu mastu žinomų tyrimų grupių darbuotojai. Jų žinios apie nuolatinius kompiuterių mokslo pokyčius padeda išlaikyti jūsų mokymąsi šviežią ir svarbų platesnei pramonei.

Mūsų įsipareigojimas neatsilikti nuo technologinės kreivės atsispindi aparatinėje įrangoje, su kuria dirbsi kiekvieną dieną.

„Swansea“ laboratorijos yra nuolat tobulinamos, kad būtų užtikrinta, kad įranga niekada nebūtų senesnė nei treji metai, o retai - daugiau nei dveji. Šiuo metu naudojamos trys visiškai tinklo laboratorijos. Vienas naudoja „Windows“, kitas - „Linux“, o trečiame projekto laboratorijoje yra specializuota įranga.

Šios laboratorijos palaiko programinę įrangą, įskaitant programavimo kalbas „Java“, „C #“ ir „.net“ pagrindus, C, C, Haskell ir Prolog. Integruotas programų kūrimo aplinkas sudaro „Visual Studio“ ir „Netbeans“ - plačiai naudojamas „Microsoft Office“ paketas, žiniatinklio prieigos įrankiai ir daug specialios paskirties programinės įrangos įrankių.

Naujoji Kompiuterinė liejykla mūsų Bay miestelyje yra gyvybingos bendruomenės branduolys, skirtas pasaulinio lygio kompiuterių mokslo tyrimų lyderiams.

Pažangios programinės įrangos technologijos įsidarbinimo galimybės

Baigę šią magistrantūrą žymiai padidinsite savo programinės įrangos technologijos karjeros perspektyvas. Mūsų absolventai dažnai pažada atlyginti už darbą gerbiamam darbdaviui. Žemiau yra keletas jų paskutinių vietų.

 • „Motorola Solutions“ programinės įrangos inžinierius
 • Keisti koordinatorių, „Logica“
 • Programinės įrangos kūrėjas / inžinierius, „NS Technology“
 • Darbo eigos kūrėjas Irwinas Mitchellis
 • IT kūrėjas, „Crimson Consultants“
 • Programuotojas, „Evil Twin Artworks“
 • Žiniatinklio kūrėjas ir palaikymas, VSI mąstymas
 • Programinės įrangos kūrėjas, „Wireless Innovations“
 • Asocijuotas verslo programų analitikas, CDC programinė įranga
 • Programinės įrangos kūrėjas, „OpenBet Technologies“
 • Techninės pagalbos konsultantas Alterianas
 • Programavimas, „Rock It“
 • Programinės įrangos kūrėjas, „BMJ Group“

Karjera ir darbingumas

„Swansea“ įsidarbinimo akademija (SEA) palaikys jus kiekviename karjeros etape ir padės sukurti šviesią ateitį.

Mūsų karjeros palaikymo paslaugos apima:

 • Įdarbinimo seminarai, darbdavių pokalbiai, specialūs renginiai ir karjeros mugės.
 • Individualūs patarimai ir patarimai iš profesionaliai kvalifikuotų karjeros konsultantų.
 • Pagalba ieškant darbo, stažuočių, darbo vietų ir savanoriškos veiklos galimybių.
 • Prieiga prie informacijos šaltinių įvairiomis karjeros valdymo temomis.
 • Finansavimas studentų stažuočių galimybių ir Studentų draugijos / klubo renginiams remti.

Mes taip pat siūlome pagalbą ir patarimus Swansea University absolventams iki dvejų metų nuo to, kai baigsite studijas.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Skaityti daugiau

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Skaityti mažiau