Pažangusis judesio grafikos magistras

Bendroji informacija

3 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

  • Modalumai: akis į akį arba prisijungę (tiesiogiai)
  • Kitas startas : 2020 m. Birželio 29 d . Arba spalio 14 d . | Trukmė : 540 valandų ( 10 mėnesių )
  • Registracijos laikotarpis atidarytas

„Motion Graphics Master“ yra skirtas žmonėms, besidomintiems audiovizualiniu sektoriumi, konkrečiau - VFX ir 3D judesio grafika. Norint tinkamai naudotis magistrantu, nereikia jokių išankstinių žinių.

minions, animation, figure

Judesio grafikos meistro turinys

Pažangusis judesio grafikos meistras leis išmokti atlikti bet kokio tipo 3D daugialypės terpės darbus (vaizdo įrašus ar vaizdus), kad vėliau galėtumėte jiems suteikti judesio („judesio“) ar animacijos.

Grafinio dizaino modulio dėka, kurį sudaro šis magistro laipsnis, studentas įgis reikiamų žinių, kad galėtų atlikti bet kokį dizainą, dėka prestižiškiausių ir svarbiausių „Adobe“ šio tipo projektų įrankių: „ Adobe Photoshop“, „Adobe Illustrator“ ir „Adobe Indesign“ . Įvaldę šiuos įrankius, jūsų vaizduotė nebus tokia, kurios negalėtumėte parodyti prie kompiuterio ekrano.

Kita vertus, dėka skaitmeninio vaizdo įrašo (VFX) ir judesio grafikos redagavimo ir vėlesnės gamybos modulio, studentai išmoks naudotis svarbiausia garso ir vaizdo įrašų postprodukcijos programine įranga: „ Adobe Premiere“ ir „Adobe After Effects“ . „Adobe Premiere“ yra labiausiai paplitęs vaizdo įrašų redagavimo įrankis dėl labai intuityvios sąsajos ir patogumo naudoti bei filtrų ir perėjimų, kurie leidžia redaguoti vaizdo įrašus aukštos kokybės ir dinamiškumo, galingumu. Tai taip pat leidžia dirbti su garsu, nes tai yra visas skaitmeninio vaizdo redagavimo įrankis. Taip pat „Adobe After Effects“ išsiskiria tuo, kad yra programa, turinti studijos formą, skirtą sukurti ar pritaikyti kompozicijoje, taip pat realizuoti profesionalią judesio grafiką ir specialiuosius efektus, kuriuos iš pagrindų iš esmės sudarė sluoksnių superpozicijos.

Prie šių dviejų ankstesnių modulių turime pridėti „ Cinema 4D“ modulį, kuris išskiria profesinius 3D modeliavimo, tekstūravimo, animacijos ir perteikimo poreikius. „Cinema 4D“ siūlo pritaikomus parametrus, tinkančius bet kuriai pramonei ir visais įgūdžiais. Be to, dėl integracijos su „Adobe Photoshop“ arba „After Effects“ galite dirbti su animacija, scenomis ir sudėtingais 3D elementais.

Karjeros perspektyvas

  • Judesio grafikas / dizaineris 3D
  • Skaitmeninio vaizdo technikas
  • VFX specialistas
  • Skaitmeninių vaizdo įrašų redaktorius
  • Skaitmeninių vaizdo įrašų prodiuseris
  • Skaitmeninis vaizdo iliuminatorius
  • Laisvai samdomi reklamos agentūrų, televizijos tinklų, garso ir vaizdo produkcijos kompanijų darbuotojai

Modalumai

Asmeniškai arba internetu : galite gauti judesio grafikos meistrą Madride ar Sevilijoje asmeniškai arba atlikti judesio grafikos magistro darbą internetu . Internetinis modalumas visada mokomas tiesiogiai (tiesiogiai), nors studentų įrašymu šių įrašų klasė yra palaikoma. Studentai taip pat turi galingą ir intuityvų „Google“ sukurtą virtualų miestelį, kad galėtų kasdien lankyti klases ir mokytis patys.

kaina

4 450 eurų. Gaukite 40% nuolaidą nuo visos studijų kainos, jei užsiregistruosite mokytis 2020 m. Vasarą, įvesdami kodą „yomequedoencasa“. Arba 25% NUOLAIDA už kainą, nurodytą naudojant kodą „ateities dizainas“ registracijos metu iki spalio mėnesio (riboto laiko pasiūlymas).

finansavimas

Iki 10 mėnesių. Konsultacijos sekretoriate.

Šioms studijoms galimas universiteto magistro diplomas

Jums tereikia pasirinkti šią parinktį registracijos metu ir sumokėti papildomą sumą Madrido nuotolinio universiteto (UDIMA) universiteto mokesčiams padengti.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

CEI - Centro de Estudios de Innovación - es una Escuela de Diseño Digital del siglo XXI, fundada en el siglo XX (año 1991). Somos un centro de formación oficial de Adobe, Apple, IBM, Maxon y Google Pa ... Skaityti daugiau

CEI - Centro de Estudios de Innovación - es una Escuela de Diseño Digital del siglo XXI, fundada en el siglo XX (año 1991). Somos un centro de formación oficial de Adobe, Apple, IBM, Maxon y Google Partner, especializado en el sector del diseño y marketing digital, con sedes en Madrid, Sevilla y próximamente también en Lisboa. Nuestros cursos, masters y títulos superiores se desarrollan en cuatro áreas: Diseño gráfico, Desarrollo web, Marketing Digital y Edición y Postproducción de Vídeo Digital (VFX) y Motion Graphics. Skaityti mažiau
Madridas , Sevilija , Madridas + 2 Daugiau Mažiau