Pagrindinė medicinos ir farmacijos biotechnologija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Metodologiniai ir problemų sprendimo įgūdžiai

Esminis šios magistrantūros programos aspektas yra aukšto lygio žinių apie biologinių vaistų identifikavimą, apibūdinimą ir gamybą kūrimas. Biologinių vaistų gamybai taip pat reikalingos didelės žinios apie taikytiną teisinę sistemą ir kokybės užtikrinimo procedūras, kurios labai svarbios tarpdisciplininėje aplinkoje. Siekdami paruošti savo studentus artėjančioms tendencijoms, mes taip pat siūlome papildomą mokymą kuriant, taikant ir gaminant metodus kokybiškam audinių ir organų pakeitimams.


Tikslinė grupė

Bakalauro absolventai, norintys įgyti išsamių žinių ir įgūdžių bei patirties, reikalingų biotechnologijų produktų kūrimui ir gamybai. Dauguma absolventų pradeda dirbti farmacijos ir biotechnologijų bendrovėse bei medicinos tyrimų centruose.


Karjera

Baigę programą, absolventai galės prisiimti įvairias biotechnologines pozicijas, įskaitant mokslinius tyrimus ir plėtrą akademinėje srityje, taip pat vadovaujančias pareigas šioje pramonės šakoje visame pasaulyje. Kai kurie iš mūsų absolventų nustatė darbą kaip kokybės vadybininkai GLP / GMP arba tarptautinėse ir nacionalinėse agentūrose.


Programos detalės

Magistrantūros studijų programa yra skirta gilinti studentų supratimą apie medicinos biotechnologijas ir patirtį, reikalingą biotechnologijų produktų kūrimui ir gamybai. Be to, siekiama stiprinti studentų metodinius ir problemų sprendimo įgūdžius medicinos ir farmacijos biotechnologijų srityse. Kursai taip pat pabrėžia tarpdisciplininius ryšius tarp gamtos mokslų, biologinių, medicininių ir technologinių biotechnologijų aspektų, taip pat pabrėžia kokybės užtikrinimo svarbą.


Svarbiausi dalykai / pasirenkamieji dalykai

Jūs gilinsite medicinos biotechnologijų ir patirties, reikalingos biotechnologijų produktų kūrimui ir gamybai, supratimą. Trečiojo semestro metu galite rinktis iš dviejų pasirenkamųjų dalykų.

 • Bioproceso inžinerija
 • Išplėstinė terapijos plėtra
Žvilgsniu
 • Trukmė: 2 metai / 4 semestrai
 • Forma: dieninė
 • Mokymo kalba: anglų
 • Akademinis laipsnis: inžinerijos magistras (MSc)
 • Įleidimas: kasmet, kiekvienais metais rugsėjį
 • Studijų mokesčiai: per semestrą 363,36 EUR už ES / EEZ piliečius, 4500 EUR ne ES / EEE piliečiams


Daugiau informacijos apie

 • priėmimo reikalavimai,
 • priėmimo tvarka
 • svarbios datos ir terminai ir
 • internetinė programa

apsilankykite mūsų interneto svetainėje www.fh-krems.ac.at .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

IMC University of Applied Sciences Krems (IMC Krems) is widely regarded as Austria’s most modern and international university of applied sciences. The university offers innovative and globally accred ... Skaityti daugiau

IMC University of Applied Sciences Krems (IMC Krems) is widely regarded as Austria’s most modern and international university of applied sciences. The university offers innovative and globally accredited Bachelor and Master degree programmes in business, digitalisation and engineering, health sciences and life sciences. The Universum Talent Research survey underlines the high level of satisfaction among Austrian and international students at IMC Krems: the university regularly secures top spot in the student satisfaction category. Skaityti mažiau