Pagrindinis apšvietimo dizainas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Profesinė neakivaizdinė programa yra dizainu paremtas apšvietimo dizaino magistro laipsnis, kurį siūlo Vismaro taikomųjų mokslų universitetas: technologijos, verslas ir dizainas (Vokietija).

Mūsų profesinio magistro kurso (dėstomo anglų kalba) tikslas yra visapusiškai mokyti apšvietimo dizainerius iš viso pasaulio. Aukštai vertinamos kvalifikacijos ir įgūdžiai, įgyti per šį laipsnį, suteikia absolventams galimybę dirbti daugelyje susijusių sričių. Studentai skatinami ištirti meninius, fizinius ir psichologinius apšvietimo aspektus, naudojant kūrybingus ir savarankiškus metodus. Tai reikia padaryti nepamirštant ir žmogaus gerovės, ir darniosios architektūros standartų.

„Apšvietimo dizaino“ ir „Dizaino vadybos“ derinys suteikia studentams kūrybinių ir techninių žinių, leidžiančių valdyti apšvietimo dizaino projektus, taip pat ekonominius ir rinkodaros aspektus, reikalingus profesionaliai valdyti biurus. Studentai supras rinkos analizės priemones ir strateginio valdymo metodą. Dizaino valdymas taip pat apima dizaino, kaip kliento vertės grandinės, viziją.

Tarptautinė magistrantūros programa sujungia studijas savo laiku su seminarų savaitėmis, kurios organizuojamos kartą per semestrą Vismare, Berlyne ir Bankoke. Seminarų savaitės yra skirtos paskaitoms, pristatymams, dirbtuvėms ir ekskursijoms į apšvietimo gamintojus ir šviesos instaliacijas. Mokymo priemonė yra anglų kalba, užtikrinanti, kad programa išliks atvira visiems besidomintiems iš viso pasaulio.

Studijų programa grindžiama daugiau nei 15 metų patirtimi mokant apšvietimo projektavimo Wismar mieste ir gavo Vokietijos valdžios institucijos akreditacijos įrodymus.

Po sėkmingo studijų baigimo studentai gaus tarptautinį laipsnį „Menų magistras (MA)“.

Kurso specializacija

Nauja specializacija ir nauja mokymo programa

Specializacija „Paveldo apšvietimas“ studentams suteiks galimybę įsigilinti į paveldo vietų ir pastatų apšvietimą, saugomų vietų apšvietimą, išsaugojimą, tokių vietų techniką ir strategijas ir pan. Studentai gaus galimybę pasirinkti šią specializaciją nuo 3-iojo semestro ir pasibaigti magistro darbu apie paveldo apšvietimą.

Ši specializacija yra ilgalaikio plano, skirto įvesti panašias specializacijas įvairiose apšvietimo srityse, tokiose kaip „šviesa ir sveikata“, „dienos šviesa“, „svetingumas ir prekybinis apšvietimas“ ir tt, dalis. Mes jus informuosime apie tolimesnius tokius pokyčius.

Mes taip pat pasinaudojome proga toliau tobulinti ir plėsti mokymo programą. Nuo rugsėjo mėnesio sėkmingai baigus magistrantūros programą (dėstoma anglų kalba) studentams bus pasiūlyta 120 ECTS kreditų taškų, todėl šis magistro laipsnis bus lygiavertis universiteto miestelio magistrantūros studijų programai Vismaro universitete.

1. Semestras:

Pirmojo semestro moduliai perteikia pagrindines kompetencijas.

2. Semestras:

Antrame semestre gilinsitės į kiekvieną temą tęsdami projektus.

1. Dizaino kriterijus
Dienos šviesa
Dirbtinis apšvietimas
I dizaino projektas: konceptualus apšvietimo dizainas
1 projektavimo metodai: pagrindai
Apšvietimo programos ir tvarumas
2. Dizaino kriterijus
Dienos šviesa
Dirbtinis apšvietimas
I dizaino projektas: konceptualus apšvietimo dizainas
1 projektavimo metodai: pagrindai
Apšvietimo programos ir tvarumas
3. Strateginis valdymas
Projektų valdymas
II projektinis projektas: detalus apšvietimo dizainas
III dizaino projektas: Pasirinkti apšvietimo projektavimo principai
2 projektavimo metodai: vizualizacija ir skaičiavimas
4. Dizainas ir ekonomika
Projektų valdymas
II projektinis projektas: detalus apšvietimo dizainas
III dizaino projektas: Pasirinkti apšvietimo projektavimo principai
3 projektavimo metodai: prekės ženklo kūrimas ir rinkodara
5. Tezių seminaras
Magistro darbas ir kolokviumas

125604_pexels-photo-327509.jpeg

Pixabay / Pexels

Organizacija

Tarptautinę magistrantūros programą sudaro tikslinės paskaitos Vismare, Berlyne ir Bankoke. Paskaitos dėstomos anglų kalba, užtikrinant, kad programa išliktų atvira visiems besidomintiems visame pasaulyje. Kursas apima vertingas pamokas, išmoktas iš programos „Wismar“, kuri išsivystė į labai ieškomą studijų kursą su jau įsteigtu fakultetu. Studentai studijų programą nuosekliai vertina teigiamai. Papildomą įtaką padarė bendrovės WINGS, kuri šiuo metu moko daugiau nei 5000 internetinių ir profesionalių neakivaizdinių studijų studentus, pavyzdžiui, iš JAV, patirtis. Kursas buvo parengtas remiantis patirtimi, įgyta per kursus, mokymo programas ir kursus, siūlomus tiek šalyje, tiek užsienyje.

Mokymo programos turinys buvo sukurtas remiantis mokymo koncepcija, kurią pateikė Europos apšvietimo dizainerių asociacija, ELDA (dabar PLDA). Po diskusijų su apšvietimo dizaineriais ir šviestuvų gamintojais turinys buvo pratęstas ir baigtas. Profesionalai mus aktyviai skatino pradėti šią neakivaizdinę programą 2012/13 žiemos semestrui.

Semestro programos tvarkaraštis

125602_schedule_mld.jpg

Priėmimo reikalavimas

Profesionalus architektūrinio apšvietimo ir dizaino vadybos magistras yra tolesnio ugdymo programa. Norėdami būti priimti į mūsų programą, turite atitikti šiuos reikalavimus:

Pirmasis akademinis laipsnis (bakalauras, magistro laipsnis arba diplomas):

 • Meno ir dizaino studijų programos, tokios kaip architektūra, interjero architektūra, dizainas ar teatro studijos *
  arba
 • Inžinerijos studijų programos, tokios kaip mechanikos inžinerija, elektrotechnika ar informatika **
  arba
 • Verslo studijų programos, tokios kaip verslo ekonomika, verslo informatika ar ekonominė teisė **

Be to, prašome įteikti:

 • Darbo patirtis susijusiose srityse
 • Anglų kalbos įgūdžių įrodymas

* Bent vienerių metų profesinė darbo patirtis susijusioje srityje.
** Bent dvejų metų profesinio darbo patirtis susijusioje srityje.

Išimtis: jei pirmasis akademinis laipsnis nėra susijęs su studijų sritimi, patvirtinimas studijuoti gali būti suteiktas tik įrodžius profesinę darbo patirtį. Prašome susisiekti su mumis ir išsamiai aptarti priėmimo reikalavimus, susijusius su jūsų asmenine padėtimi.

Paraiškos procesas

Paraiška susideda iš dviejų etapų. Pirmasis žingsnis yra patikrinti svarbiausius dokumentus, jei įmanoma. Šiuos dokumentus galima atsiųsti el. Paštu. Antrame etape jūsų bus paprašyta pateikti išsamesnę informaciją oro paštu, tai reiškia, kad dokumentai turėtų būti patvirtinti / patvirtinti notaro.

Išankstinio patikrinimo dokumentai (kaip .pdf failas ir el. Paštu r.friedrich@wings-university.com, ne daugiau kaip 2 MB):

 • CV
 • Universiteto laipsnis ir nuorašas (jei jau turite magistro laipsnį, mums reikia ir bakalauro laipsnio)
 • profesinės darbo patirties aplankas (jei dar neturite aplanko, galite jį paruošti ir pateikti patikrinę universitetinį laipsnį)
 • darbo patirties patvirtinimas (mažiausiai vieneri metai)
 • Anglų kalbos įgūdžių įrodymas

Jūsų paraiškoje turėtų būti šie dokumentai (po išankstinio patikrinimo ir įteikti oro paštu):

 • Vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimas *
 • aukštojo mokslo laipsnio įrodymas * (patvirtinta kopija)
 • paso asmens tapatybės nuotrauka
 • užpildė paraiškos formą
 • pasirašyta kursų sutartis

* anglų kalba

Išlaidos ir finansavimas

Į 3900 EUR (apytiksliai 4.550 USD) mokestį už semestrą įeina visos mokymo ir egzamino išlaidos, klasės medžiaga ir, žinoma, magistro baigiamojo darbo išlaidos. Į kainą įskaičiuoti praktiniai seminarai, maitinimas renginiais ir dviejų dienų ekskursija, taip pat apgyvendinimo išlaidos mūsų būstinėje Wismar mieste ir kitose tarptautinėse vietose Berlyne ir Bankoke.

Privatus finansavimas

Mūsų neakivaizdinė programa yra sudaryta atsižvelgiant į dirbančio žmogaus poreikius, kad galėtumėte baigti studijas ir išlaikyti profesinį bei finansinį stabilumą. Valstybė skatina jūsų tęstinį mokymąsi naudodama individualias mokesčių paskatas. Priklausomai nuo jūsų individualių pajamų ir profesinės padėties, neakivaizdinio kurso išlaidas galite reikalauti kaip iš profesinių išlaidų atskaitytinų mokesčių arba specialių išlaidų, kad būtų kompensuotos visos arba iš dalies. Norėdami gauti išsamesnių patarimų, kreipkitės į mokesčių konsultantą arba atsakingą mokesčių inspekciją.

Finansavimas darbdavio lėšomis

Daugelis įmonių remia savo darbuotojų tęstinį mokymą suteikdamos atostogas ar finansinę paramą. Pagal individualius susitarimus yra galimybė integruoti savo kvalifikacijos tikslus į asmenybės ugdymo koncepciją. Pavyzdžiui, BFD gali remti Vokietijos ginkluotųjų pajėgų narius.

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

 • Iniciacijos sesija: lapkritis (internete)
 • Pirmoji seminaro savaitė: sausio pradžia (dalyvavimas privalomas)

Kelias tapti tarptautiniu studentu yra asfaltuotas su terminais. Taip pat yra dauguma etapų, kuriuos turėsite įveikti visame procese, pavyzdžiui, prašydami gauti finansinę paramą, turistinę vizą, kalbos egzaminą ir kt.

Dažnas faktas yra tas, kad jei norite įstoti į Amerikos universitetą, turėtumėte pradėti dokumentuoti savo paraišką prieš dvejus metus, kol faktiškai nepateiksite paraiškos. Kitose šalyse ir Europoje procesą galite pradėti prieš metus, prieš pateikdami dokumentus.

Pagreitintas WINGS taikymo procesas:

Vis dėlto profesionaliai magistrantūros programai „Apšvietimo dizainas“ Vismaro universitete siūlome daug greitesnį paraiškų teikimo procesą (per mėnesį) ir be to, vėlyvą paraiškos teikimo galimybę, kol vis dar įmanoma priimti mūsų 2019/20 kursus.

Akreditacija

2014 m. Gruodžio mėn. Centrinės vertinimo ir akreditacijos agentūra (ZEvA) sėkmingai akreditavo neakivaizdinę programą „Pagrindinis apšvietimo dizainas - architektūrinis apšvietimas ir dizaino valdymas“. Išorinių ekspertų komitetas tikrino nuo 2012 m. Vykdomą magistro programą. Komitetą sudarė kitų universitetų atstovų (du profesoriai apšvietimo projektavimo srityje) ir papildomų apšvietimo dizaino ekspertų. Patikrinimo vietoje metu buvo apklausti kurso vadovas prof. Dr. Römhild, kai kurie tarptautinės dėstytojų komandos nariai ir keletas dabartinių programos studentų, siekiant įvertinti mokymo programą ir mokymo metodus. Be to, buvo patikrinta ir aptarta studijų organizacija ir visa mokymo medžiaga. Programa siūlo unikalų apšvietimo projektavimo ir valdymo modulių derinį. Magistro laipsnis suteikia galimybę visiems absolventams atlikti daktaro laipsnį.

Be to, magistrantūros profesinės studijos „Apšvietimo dizainas - architektūrinis apšvietimas ir dizaino valdymas“ yra patvirtintos Valstybinio nuotolinių studijų centro (ZFU) (168 816 patvirtinimo Nr.).

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2019

Apie mokyklą

WINGS Professional Studies as a subsidiary company of Wismar University offers part-time studies and certified further education for professionals in the USA. The study programs are offered in the fie ... Skaityti daugiau

WINGS Professional Studies as a subsidiary company of Wismar University offers part-time studies and certified further education for professionals in the USA. The study programs are offered in the fields of business, technology, and design. Well-known international courses of study are, for example, Master Lighting Design and Management or Master Green Architecture. You can obtain an academic qualification, such as a Bachelor’s, Diploma or Master’s degree. The professional study center at Wismar University was founded in 1952. WINGS was built upon this and was set up in 2004. The primary tasks are to develop, organize and market part-time and further educational programs under the academic guidance of Wismar University. Skaityti mažiau