Su tvaraus vystymosi didėja kaip svarbus klausimas tarptautinės politikos darbotvarkės svarbu, kad pasaulinė tarpvyriausybinė taip pat vyriausybinės agentūros turėti prieigą prie specialistų, turinčių reikiamus analitinius įgūdžius ir žinias spręsti šiuos sudėtingus valdymo klausimus įvairaus kontekstuose. Ši magistro laipsnį siekiama suteikti jums su įgūdžių, kad taptų toks profesionalus - stiprinti savo žinias ir įgūdžius, susijusius su pasaulio valdymo metodų ir priemonių orientuota į aplinkos tvarumą ir socialinį teisingumą.

Jūs ištirti įvairias požiūrį į tai, kaip tarpvyriausybinių ir nacionalinių strategijų, politikos kryptys ir projektai, susiję su šių globalių valdymo klausimų yra suformuluoti, įgyvendinti ir įvertinti. Naudojamas mokymo kritiškai atvejo tyrimas požiūris leis jums plėtoti įgūdžius, reikalingus darbo privačiame sektoriuje arba su pasaulio ir nacionalinių viešųjų ar trečiojo sektoriaus agentūrų pirmaujančių ir kaita globalioje aplinkoje valdyti.

Jūs taip pat turite galimybių įgyti darbo patirties naudojant trijų skirtingų darbo siūlomų pasirinkimo sandoriai per programą įdarbinimo modulių skaičių. Vienas iš jų leidžia taikyti įsipareigoja Erasmus finansuojamų stažuotę tarptautinėje organizacijoje buvimo vieta yra kitoje Europos šalyje.

Mūsų tarptautinė derinys studentams atskleidžia jus į įvairių kultūrų ir nacionalinių požiūrių spektrą, siūlanti vertingų įžvalgų ir tikrą pagrindą informavo diskusijoje.

Kurso renginiai

  • Sužinokite iš ekspertų pasaulinės valdysenos ir tvaraus vystymosi srityje - Jums gali būti skiriama susijusių stažuotės ir mokymosi darbo vietoje galimybes, įskaitant Tarptautinių organizacijų Praktika, kuri suteikia jums galimybę intern institucijose, pavyzdžiui, Jungtinėse Tautose, Global sąjungų federacijų ir NVO.

  • Įgyti praktinės patirties apie Erasmus finansuojamų stažuotės.
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 81 daugiau kursų Middlesex University London »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
7,500 GBP
£ 12.500 tarptautinė
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date