Patikimų programinės įrangos sistemų magistras (DESEM)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ši magistrantūros programa „Patikimos programinės įrangos sistemos“ (DESEM) yra „Erasmus Mundus“ magistrantūros programa, kurią sudaro Université de Lorraine kompiuterių mokslų magistro kursai programinės įrangos inžinerijos ir oficialių metodų srityje, rodomi anglų kalba ir atverti tarptautiniams studentams.

Programos tikslai

Pagrindinis magistrantūros programos tikslas - pasiūlyti pažangią programą „Patikimos programinės įrangos sistemos“ (DESEM), derinti fondų kursus ir pagrindines sąvokas bei kursus apie metodus, metodus ir taikomąsias programas . profesinis studentų projektas. Siekiant užtikrinti, kad ateities absolventai prisitaikytų prie nuolatinės disciplinos raidos, programos tikslas yra įsisavinti pagrindines ir pagrindines programinės įrangos inžinerijos disciplinos sąvokas , tokias kaip algoritmika ir programavimas, pažangios programinės įrangos inžinerija, modeliavimo sistemos, formalūs metodai, logika ir įrodymai, semantika, modelio tikrinimas ir tikrinimas, informacinių sistemų saugumas, protokolo ir sistemos patikros metodai, ypatingą dėmesį skiriant formaliems metodams ir jų taikymui .

2 metų magistrantūros programa

Remiant Europos Sąjungos Erasmus Mundus programą, Airijos nacionalinis universitetas Airijoje, Šv. Andriejaus universitetas (UStA) ir Université de Lorraine (UL) Prancūzijoje siūlo šiuos du - dvigubas magistro programa, pavadinta „Erasmus Mundus MSc“ patikimose programinės įrangos sistemose (DESEM).

Ši programa, kurią koordinuoja Airijos nacionalinis universitetas Maynooth, suteikia absolventams žinių, įgūdžių ir išsamų techninį supratimą apie pagrindines koncepcijas, reikalingas patikimoms programinės įrangos sistemoms kurti ir sukurti. Tai bus pasiekta sujungiant programinės įrangos kūrimo teoriją ir praktiką, ypač dalyvaujant moksliniais tyrimais ir komerciniu požiūriu svarbiais projektais. Rezultatas bus absolventai, kurie turi tvirtą pagrindą loginių argumentų ir problemų sprendimo įgūdžių, reikalingų programinės įrangos pramonės karjerai. Iš tikrųjų Europos meistrų patirtis

Kiekvienas šios programos studentas studijuos dviejuose iš trijų partnerių universitetų, kurie pasiekė dvigubą „Erasmus Mundus“ magistro laipsnį patikimose programinės įrangos sistemose, suteikiant „DESEM“ programai 60ECTS iš bet kurio iš dviejų partnerių universitetų. Kiekvienas partnerių universitetas turi senas vietines magistrantūros programas kompiuterių moksle, skirtas specializuotoms programinės įrangos kūrimo temoms. Kursai dėstomi anglų kalba, o studentai bus integruoti į šalies, kurioje jie studijuoja, kultūrą per jų dalyvaujamų universitetų teikiamus kalbos ir kultūros kursus.

Kas turėtų kreiptis?

Tie, kurie turi pagyrimo laipsnį kompiuterių mokslų srityje arba susijusią discipliną, kurios vidutinis balas yra 60% (lygiavertis B, II.1 ar assez bien) ar aukštesniems. Plati pramoninė patirtis gali būti laikoma lygiaverte akademinei kvalifikacijai, nors tokie pareiškėjai paprastai yra apklausiami.

Kokios karjeros bus pritaikytos absolventams?

Absolventai bus vienodai tinkami mokslinių tyrimų karjerai, kur jie sukurs naujus patikimesnės programinės įrangos kūrimo metodus arba karjerą pramonėje, kur jie sukurs patikimą pramoninės stiprumo programinę įrangą.

Kokie mokesčiai?

Mokestis už mokslą yra 8000 EUR per metus ne Europos studentams ir 4000 € per metus Europos studentams. Stipendijos gavėjams mokestis už mokslą bus sumokėtas pilnai su įmokomis į gyvenimo išlaidas ir kelionės per jų stipendiją

Kokios yra stipendijos?

Mes tikimės, kad studentams, dalyvaujantiems „Erasmus Mundus“ magistrantūroje patikimose programinės įrangos sistemose, suteiksime iki 15 stipendijų per metus. Trumpalaikės stipendijos taip pat skirtos akademikams, norintiems dalyvauti su šia programa susijusioje mokymo / mokslinių tyrimų veikloje, remti.

 • A kategorijos studentų stipendijos (trečiųjų šalių studentai)
  Įnašas į kelionės ir įrengimo išlaidas: 4000 eurų per metus
  Dalyvavimo išlaidos (įskaitant mokestį už mokslą ir draudimą): 8000 EUR per metus
  Mėnesinė pašalpa: 1 000 EUR per mėnesį
 • B kategorijos studentų stipendijos (Europos studentai)
  Dalyvavimo išlaidos (įskaitant mokestį už mokslą ir draudimą): 4000 eurų per metus
  Mėnesinė pašalpa: 500 € per mėnesį
 • Stipendijų mokymas
  Gyvenimo pašalpa (įskaitant kelionės išlaidas): 1200 eurų per savaitę ne trumpiau kaip 2 savaites ir ne ilgiau kaip 3 mėnesius vienam mokslininkui.

Priėmimas

Kaip taikyti?

Atsisiųskite internetinę programą.

Išsamesnės informacijos apie paraišką žr. Http://erasmusmundus.ie

„Erasmus Mundus“ patikimų programinės įrangos sistemų (DESEM) taikymo terminai

 • Sausio 15 d. Stipendijų paraiškoms DESEM kursui
 • Birželio 30 d. Ne stipendijų paraiškoms DESEM kursuose (ne ES ir ES pareiškėjai)
Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2019

Apie mokyklą

Université de Lorraine is a French public university that offers to its nearly 52,000 students a full range of studies, in all fields, and in conformity to the Bologna model (bachelor/master/doctorate ... Skaityti daugiau

Université de Lorraine is a French public university that offers to its nearly 52,000 students a full range of studies, in all fields, and in conformity to the Bologna model (bachelor/master/doctorate). Skaityti mažiau
Nancy , Lježas , Luleå , Freibergas , Metzas , Marseilis , Prahos 6 , Saclay , Leganés , Madrido bendruomenė , Štutgarte , Gente + 11 Daugiau Mažiau