Pedagogikos ir darnaus mokymo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dvejų metų pedagogikos ir darnaus mokymo magistro studijų programa yra daugiadalykė programa, orientuota į pedagoginius metodus, siekiant skatinti tvarumą per švietimą. Programa suskirstyta į orientacinius, metodinius, dalykinius ir kitus tyrimus. Programos programa yra orientuota į pasaulinį mastą ir suteikia plačią galimybę sužinoti apie tvarumą ekologiniu, kultūriniu ar (ir) socialiniu aspektu, atsižvelgiant į pedagoginį požiūrį. Nagrinėjamos temos yra susijusios su mokymu ir mokymusi įvairiuose dalykuose ir švietimo kontekstuose.

Programa sprendžia pasaulinius ir dabartinius tvarumo klausimus ir bus svarstoma mokymo ir pedagogikos požiūriu, kuris yra pagrindinė Suomijos švietimo patirtis, pripažinta visame pasaulyje. Programa teikia akademines priemones, skirtas plėtoti studentų teorinį ir empirinį tvarumo supratimą ir atpažinti jį mokant. Studijų metu studentai sužinos, kaip pritaikyti savo žinias ir įgūdžius planuojant, įgyvendinant ir vertinant skirtingas mokymosi veiklas pradinėje ir vidurinėje mokyklose.

Sponsored by Google Chromebooks

Pagrindinė informacija

 • Laipsnio lygis: magistro laipsnis
 • Programos trukmė: 2 metai / 120 ECTS kreditų
 • Mokymo kalba: anglų
 • Paraiškos teikimo laikotarpis: 2020 12 1 - 20 20 20 20
 • Programos pradžia: 2021 m. Rugsėjo mėn
 • Mokestis už mokslą: ES / EEE piliečiams nėra mokesčio už mokslą; ne ES / EEE piliečiams 8 000 EUR per mokslo metus
 • Mokėjimo atsisakymas prieinamas visiems
 • Studijų miestelis: Joensuu

Kodėl mokykis su mumis?

 • Šioje programoje sužinosite apie tvarumą ekologiniais, kultūriniais ir (ir) socialiniais aspektais, vertindami pedagoginį požiūrį.
 • Suomijos švietimo patirtis yra pripažinta visame pasaulyje. Pridėjus pasaulinį dėmesį, rezultatas yra puikus derinys visiems, norintiems plėtoti savo kompetenciją skatinti tvarumą pradinėse ir vidurinėse mokyklose.

Priėmimo sąlygos

Tinkamumas

Tinkamumui gauti reikalingas pripažintas taikytinas bakalauro laipsnis (arba aukštesnis), įskaitant švietimo studijas.

Programa priims laikiną laipsnio pažymėjimą. Laikinas laipsnio pažymėjimas išduodamas pakeičiant tikrąjį laipsnio pažymėjimą tuo atveju, jei jo negalima suteikti studentams iškart po studijų pabaigos dėl techninių ar administracinių priežasčių. Laikinajame laipsnio pažymėjime turėtų būti ta pati informacija kaip ir tikrame laipsnio pažymėjime. Programa priims laikiną pažymėjimą tik tuo atveju, jei visos studijos, įtrauktos į laipsnį, buvo sėkmingai baigtos.

Programa sąlyginai priims paraiškas iš asmenų, kurie dar nebus baigę programos paraiškų teikimo laikotarpio pabaigos. Sąlyginai priimami pareiškėjai savo paraiškoje privalo nurodyti numatomą baigimo datą ir iki paraiškų teikimo laikotarpio pabaigos pateikti oficialiai patvirtintą paskutinio įrašų nuorašo kopiją. Sąlyginiai pareiškėjai savo programos baigiamąjį pažymėjimą ir galutinį įrašą privalo pateikti programos koordinatoriui iki 2021 m. Rugpjūčio 6 d.

Anglų kalbos mokėjimas

Minimalūs kalbos įgūdžių, patikrintų atliekant oficialius kalbos testus, reikalavimai yra šie:

 • IELTS Academic: bendras balas 6,5, rašymo skyriuje - 5,5
 • TOEFL iBT: bendras rezultatas 92, rašymo skyriuje - 22
 • TOEFL rPDT: 20 skaitymo skyriuje, 20 klausymo skyriuje ir 22 rašymo skyriuje
 • PTE akademinis: bendras balas 62, rašymo skyriuje - 54 balai
 • C1 Advanced (anksčiau CAE): bendras balas 180, rašymo skyriuje - 162
 • C2 mokėjimas (anksčiau CPE): bendras balas 180, rašymo skyriuje - 162
 • Nacionalinis kalbos mokėjimo pažymėjimas (YKI): 5 lygis skaitymo supratimo, rašymo ir kalbėjimo skyriuose

Kalbos testo pažymėjimai galioja dvejus metus nuo jų išdavimo dienos ir jie turi galioti paraiškos teikimo laikotarpiu.

Kalbos testas neprivalomas pareiškėjams, kurie baigė:

 • Vidurinis vidurinis išsilavinimas anglų kalba Australijoje, Kanadoje, Airijoje, Naujojoje Zelandijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ar Šiaurės šalyse.
 • Anglų universitetinis išsilavinimas Australijoje, Kanadoje, Airijoje, Naujojoje Zelandijoje, Jungtinėje Karalystėje, Jungtinėse Valstijose, Šveicarijoje ar ES / EEE šalyje.
 • Universitetinis išsilavinimas Suomijoje, kurio pagrindinis dalykas yra anglų kalba.

Paraiškų teikimo procesas

Paraiškos teikimo laikotarpis
 • Paraiškos teikimo laikotarpis: 2020 m. Gruodžio 1 d. - 2021 m. Sausio 20 d., 15.00 val. (GMT + 2).
Paraiškų teikimo tvarka
 • Paraiškos pateikiamos per nacionalinį „Studyinfo“ portalą (studyinfo.fi) iki 2021 m. Sausio 20 d. Užpildžius internetinę paraišką, reikiami priedai turi būti įkelti elektroniniu būdu į paraišką iki 2021 m. Sausio 27 d. 15.00 (GMT + 2).
Reikalingi dokumentai

Pareiškėjai turi pateikti šiuos dokumentus:

 • Laipsnio pažymėjimas (-ai). Laipsnio pažymėjime turėtų būti nurodytas mokslo laipsnį suteikiančios institucijos pavadinimas, išdavimo data, laipsnio pavadinimas ir laipsnio turėtojo vardas.
 • Akademinių įrašų nuorašas. Stenogramoje turėtų būti nurodomi visi studento baigto laipsnio pavadinimai ir baigimo laikotarpis (arba bent jau bendras studijų laikas įstaigoje), pažymiai ir įskaitiniai balai, taip pat informacija apie klasėje naudojamą vertinimo skalę. tyrimo metu. Stenograma turi apimti visą studijų trukmę.
 • Anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas. Išsamią informaciją apie kalbos testų ataskaitų pateikimą žr. Kalbos reikalavimai.
 • Paso identifikavimo puslapio kopija.
 • Motyvacinis laiškas. Laiške turėtų būti aprašyti pareiškėjo švietimo tikslai ir studijų tikslai University of Eastern Finland ir paaiškinti jų asmeniniai motyvai, kaip pasirinkti šią programą.

Atkreipkite dėmesį, kad konkrečios šalies reikalavimai taikomi tik priimantiems kandidatams. Paraiškos teikimo laikotarpiu reikalingos tik nuskaitytos dokumentų originalų kopijos.

Jei mokymo dokumentai išduodami ne anglų, suomių ar švedų kalba, reikalingi oficialūs jų vertimai į vieną iš šių kalbų. Taip pat reikia pateikti oficialiai patvirtintas dokumentų originalų kopijas. Visi švietimo dokumentai turi būti oficialiai patvirtinti arba įteisinti.

Neišsamios paraiškos nebus tvarkomos.

Priėmimo sprendimas

Atrankos rezultatai pareiškėjams bus paskelbti iki 2021 m. Kovo 26 d. Visi pareiškėjai apie jų priėmimą / atmetimą bus informuoti el. Paštu. Laimėję kandidatai privalo priimti savo studijų vietą iki 2021 m. Gegužės 3 d. 15.00 val. (GMT + 2). Studentai studijas pradės 2021 m. Rugsėjo mėn.

Studentų atranka

Programa priims 15 studentų.

Pareiškėjai bus suskirstyti į eilę pagal ankstesnius akademinius rezultatus, motyvacinį laišką ir tinkamumą programai, remiantis ankstesnėmis studijomis. Kad būtų galima dalyvauti programoje, visi įvertinti dalykai turi atitikti akademinės kompetencijos kriterijus.

Mokestis už mokslą ir atsisakymas

Programa siūloma nemokamai ES / EEE šalių ir Šveicarijos piliečiams. Kitiems studentams mokama 8000 eurų metinė studijų kaina.

2021 m. Visi nauji studentai gauna stipendiją, padengiančią 70% studijų kainos.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The University of Eastern Finland (UEF) is the most multidisciplinary university in Finland. Our high standard of interdisciplinary research and education respond to global challenges and build a sust ... Skaityti daugiau

The University of Eastern Finland (UEF) is the most multidisciplinary university in Finland. Our high standard of interdisciplinary research and education respond to global challenges and build a sustainable future. Our research is ranked among the best in the world in several fields. Skaityti mažiau
Joensuu , Kuopio + 1 Daugiau Mažiau