Pietų Afrikos Respublika

Studijų Pietų Afrikoje

Aukštasis mokslas Pietų Afrikos

Aukštasis mokslas ir mokymas apima tiek bakalauro ir magistro laipsnius, įskaitant bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius. Valstybinių ir privačių aukštojo mokslo institutai egzistuoja, įskaitant universitetus, universitetų technologijų ir išsamių institucijoms. Universitetai siūlo tradicinius teoriškai ir mokslinius tyrimus orientuotą laipsnio; kitos institucijos susitelkti į profesinį ir profesinio švietimo ir mokymo srityje.

 

Kodėl Studijų Pietų Afrikoje?

Be to, galimybė studijuoti anglų kalba per daugiakultūrėje aplinkoje, Pietų Afrika turi daug pasaulinio lygio aukštąsias mokyklas, kurios apima state-of-the-art mokslinių tyrimų kartu su aukštos kokybės magistrantūros programas. Pietų Afrika turi trijų universitetų iš geriausių 400 universitetų visame pasaulyje, kaip reitinguojami pagal 2012-2013UK / pasaulio universitetų reitingą / "> Times Higher Education World University Rankings.

 

Universitetai Pietų Afrika

Pietų Afrika 23 valstybės finansuojamas aukštojo mokslo institucijas, kurios siūlo magistro laipsnius, įskaitant 11 universitetų, 6 technologijos universitetų ir 6 bendrojo lavinimo įstaigose. Privačios institucijos egzistuoja, taip pat, iš viso 115. Programos yra siūlomi daugelyje akademinių disciplinų, ir magistro laipsnius verslo administravimo, ekonomikos ir finansų yra ypač populiarus. Tarptautiniai studentai yra laukiami ir naudoti tuos pačius taikymo procedūras, kaip Pietų Afrikos piliečiams.

 

Studijų ir Programos trukmė

Metinė studijų ir magistrantūros studijas skiriasi priklausomai nuo programos ir mokyklos, bet yra mažas valstybinėse mokyklose nuo maždaug $ 1500 iki $ 5000 (JAV); privačios mokyklos yra šiek tiek didesnis. Magistrantūros programos taip pat svyruoja trukmės, bet paprastai yra 1-2 metai.

 

Mokslo metai

Mokslo metai trunka nuo vasario iki gruodžio, ir apima du pusmečius. Kiekvieną semestrą paprastai susideda iš šešių savaičių klasių, vienos savaitės pertrauka, po to septynias savaites klasių, ir galiausiai vieną savaitę mokytis (angl. SWOT savaitę), o tada egzaminus.

 

Aspirantūros galimybės

Daugelis daugianacionalinių korporacijų veikia Pietų Afrikoje, ir absolventai magistro laipsnius rasite daug galimybių įsidarbinti, ar jie yra Pietų Afrikos piliečiai arba emigrantai. Pramonės šakos, kurios šiuo metu yra augančios automobilių, informacinių technologijų, ryšių, kasybos, bankų ir paslaugas. Didžioji dauguma darbo vietų yra sutelkta Keiptaune, Port Elizabeth, Durban, Pretoria, ir Johanesburgo. Gauti darbo leidimą, tarptautinių studentų paprastai turi pirmiausia turėti darbo pasiūlymą poziciją, kad negalima užpildyti vietoje.Tačiau, studentų įgūdžius specializuotose srityse ir aukštos kvalifikacijos ekspertų, tam tikrose srityse gali būti suteikta galimybė gauti leidimus dirbti net be konkretaus darbo pasiūlymo.

 

Vizų reikalavimai

Tarptautiniai studentai, studijuojantys Pietų Afrikos privalo turėti studijų leidimą prieš jiems patenkant į šalį lankyti mokyklą. Lankytojo leidimas negali būti keičiamos studijų leidimo atvykus. Kai studentas buvo priimtas universitete, jie gali kreiptis dėl leidimo studijuoti į Pietų Afrikos buveinę jų šalyje.

 

Sveikatos draudimas

Tarptautiniai studentai privalo gauti Pietų Afrikos sveikatos draudimą, net jeigu jiems taikomas sveikatos draudimo savo šalyje. Įrodymas ši aprėptis yra būtinas, kai kreipiasi dėl studijų vizos. Studentai turi mokėti už visą mokslo metų anksto; mėnesio ar kitos išmokos yra nepriimami.

 

Patarimai

Nors anglų kalba dominuojantis kalbos viešųjų mainų ir verslo Pietų Afrika, šalis turi 11 oficialias kalbas, įskaitant afrikaanso (olandų išvestinių finansinių priemonių), ndebele, Šiaurės Sotho, Sotho, Swazi, tsvana, Tsonga Venda, kosų, zulų ir . Studentai gali susidurti su vietinių kalbų visoje šalyje, tačiau daugelis Pietų Afrikos galite kalbėti daugiau nei viena kalba ir anglų kalba yra plačiai suprantama.

Sportas yra labai populiarus Pietų Afrika, su pagrindiniais sporto Būdamas futbolo, regbio ir kriketo. Kitos sporto su dideliais šių veiksmų ir tarptautinis dalyvavimas yra baseinas, golfo, bokso ir teniso.

Apie Pietų Afrikos

Pietų Afrika yra įsikūręs labiausiai pietinėje Afrikos žemyne, kur Atlanto ir Indijos vandenynų patenkinti. Ji ribojasi su Namibija, Botsvana, Zimbabvė, Svazilando ir Mozambiko. Be to, maža šalis, Lesoto yra sandariai per Pietų Afrikoje. Pietų Afrika gyvena daugiau nei 50 milijonų gyventojų, kurie atvyksta iš įvairių kultūrų ir religijų ir kurie kalba keliomis kalbomis minios. Pietų Afrika yra labiausiai pramoninė šalis Afrikoje. Valiutos vienetas Pietų Afrikos randas (R), kurio kursas apie 0,1 USD.

 

Klimatas

Pietų Afrika yra pietiniame pusrutulyje, todėl sezonus priešais tiems šiauriniame pusrutulyje - vasara sausį, o žiemą liepą.Pietų Afrikos pakrantė yra daugiau nei 2500 km ilgio, tačiau daug žemės šalia pakrantės yra kalnuota, kuris vėliau virsta aukšto plokščiakalnio interjerą. Šiaurinėje šalies tampa dykuma.

Apskritai, Pietų Afrika yra gana sausas klimatas ir temperatūra paprastai yra šiek tiek mažesnis nei tose šalyse panašiuose platumose dėl kalnuotas reljefas ir didelio interjero plokščiakalnių. Vidaus temperatūra retai kyla aukščiau 30 laipsnių C vasarą. Keiptaune, didžiausios vasaros temperatūra yra apie 26 laipsnių C temperatūroje ir ne mažiau kaip temperatūra žiemą yra apie 7 laipsniai C.

 

Kultūra

Pietų Afrika gali pasigirti platų gyvenimo būdą ir dekoracijos kažką kiekvienam iš kosmopolitinių miestų aplinkoje ir ramioje istorinių miestų į kalnus laipioti ir žygiai į dykumos safari ir paplūdimių banglenčių ir nardymas.Be to, kultūros įstaigų, pavyzdžiui, meno muziejų ir meno galerijų ir renginių, pavyzdžiui, teatro, šokio ir festivaliuose, pagrindinė stotelė lankytojams yra apartheido muziejus įsikūręs Johanesburge. Muziejus suteikia galingą įžvalgų šalies kartais smurto praeities ir kelionė į atkūrimo ir susitaikymo.

Pietų Afrikos virtuvė yra labai mėsos pagrindu ir Grilis yra mėgstamas paruošimo būdas. Pietų Afrika yra vis labiau žinomas kaip vynų gamintoja.

 

Pragyvenimo kaina

Gyvenimo Pietų Afrikos sąnaudos yra santykinai nedidelės, palyginti su kitų išsivysčiusių šalių. Vieno miegamojo butas kainuoja apie $ 350 - $ 450 JAV dolerių už mėnesį, ir komunalinių paleisti dar $ arba JAV 100 padaryti. Nebrangus miltai kainuoja apie 7 $ JAV ir saikingai kainomis trijų patiekalų pietus ar vakarienę dviems galima rasti apie 30 $ JAV.