Pietų Korėja

Apie Korėja

Korėja yra įsikūręs į šiaurės rytų Azijoje viduryje pusiasalyje; Geltonoji jūra yra į vakarus ir Rytų jūra į rytus. Nors Korėja turi tradicijas ir kultūrą, datuojamas tūkstančius metų, per pastaruosius kelis dešimtmečius Korėja transformuotos iš žemės ūkio ekonomikai su vienu iš pasaulyje labiausiai išsivysčiusiose šalyse. Pagrindinės pramonės šakos Korėjoje apima automobilių, laivų statybos, chemijos ir informacinių technologijų. Korėjos gyventojų yra labai išsilavinę ir turi vieną didžiausių interneto naudojimo lygis pasaulyje.

 

Klimatas

Korėja patiria visus keturis sezonus, įskaitant drėgnas vasaros ir šaltos žiemos. Seule, kapitalo, vidutiniškai žema temperatūra sausį yra apie -2 laipsniai C, o vidutinė aukštos temperatūros rugpjūčio mėnesį yra apie 25 laipsnių C. Drėgmė yra santykinai aukštas ištisus metus, paprastai svyruoja nuo maždaug 70 iki 80 procentų.

 

Kultūra

Korėja turi senas tradicijas mene, ypač dainavimo, šokių, dailės ir keramikos. Daugelis muziejų ir meno galerijų egzistuoja šalyje. Be to, Korėjos centrinė vieta Šiaurės Rytų Azijoje palengvina lankytojams ieškoti kitų Azijos šalių, tokių kaip Japonija ir Kinija. Korėjos virtuvė orientuota į ryžių ir Garnyrai, ir daugelis tradicinių maisto produktų naudoti fermentuoti padažai. Garnyrai yra mėsos, žuvies, marinuoti patiekalai, sriubos ir daržovių.


Pragyvenimo kaina

Ekonomiškai gyventi Korėjoje yra vidutinio sunkumo, apie 1200 $ (JAV) per mėnesį, su dauguma, kad vyksta būsto ir maisto. Tarptautiniai studentai, lankantys magistro studijų programas turi teisę dirbti iki 20 valandų per savaitę, o studijuoja Korėjoje. Jokių papildomų leidimo dirbti tol, kol studentas turi galiojančią vizą.

Mokyklos

Mokyklos ir universitetai – Pietų Korėja

Internetinės mokyklos ir universitetai – Pietų Korėja