Pirmasis lygis meistras sodo dizaino

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Europos meistras 1 lygio, patvirtintas EABHES, trunkantis vienerius metus ilgas kursas yra skirtas suteikti tvirtą išsilavinimą realizuoti žalią zoną, protingai išsprendžiamas jo elementus ir organizuoti kiekvieną etapą. Tuo metinio kelio pabaigos jie išleido 60 ECTS kreditų (Europos kreditų).

Jis suformulavo pagrindinius mokymų ir papildomų mokymų. Jis baigė su stažuotės ir lydi papildomų renginių atidarytas visiems. Pagrindiniai mokymai suprasti Garden istorijos ir kultūros, klimato, botanikos, augalų nomenklatūros ir pripažinimas, Konstrukciniai elementai (vandens kanalizacija, medžiagų panaudojimą, baldai), projektavimas, Drawing (laisvos rankos, technikos ir ESD) ir komunikacija.

Papildomą mokymai yra aplinkos komfortas ir teisiniai ir ekonominiai aspektai, vaikų žaidimo aikštelė sritys, naminių gyvūnėlių ir gyvūnai skirta srityse.

Stažuotės, ilgalaikės bent šešias savaites, bus įvykdyti ugdymo procesą. Kadangi kursas yra skirtas suinteresuotiems ir motyvuotų jaunų žmonių su pažangiosios bendrosios kultūros, o ne specialistų, prieigos testas vyks įvertinti studentų rengimą ir kalibruoti sudėtingumą ir įvairovę dalykų pagal jų realius poreikius.

Praturtinti šių metų leidimas, daug seminarus ir susitikimus su Italijos ir užsienio kraštovaizdžio, ekskursijos į Milaną ir Lombardijos "Didžiosios Sodai", o pažintinę kelionę į Europos miestas.

Į Garden Design Master pagal paramos Milano Architektų ordino.

sodo dizainas

PROJECTUAL SRITIS (SEMINARAS)

 • Seminaras 1: privatus sodas
 • Seminaras 2: Public Garden
 • Teminis seminaras
 • Disertacija

PROJECTUAL paramos srityje

 • ESD: AutoCAD 2D ir 3D
 • Botanikos studijos
 • Meno ir kraštovaizdžio
 • Iliustracija ir Grafika
 • Istorija sodas
 • projektų portfelio
 • Sodas "Safari"
 • Stažuotė
sodo dizainas

Stipendijos

Pirmojo lygio magistras Garden Design - A. 2017/2018

akredituota EABHES - Europos akreditavimo valdyba aukštosiose mokyklose pagal Milano architektų ordino paramos.

Teikimas n.2 stipendijas mokslą mokestis už Italijos ir užsienietis baigusių mokinių:

 • Italijos ir ES studentai: N.1 stipendija nominali TIAL aprėpties lygi 50% visos sumos 5.825,00 € mokslą mokestis € 11.650,00 (EABHES atmesti akreditavimo ir mokesčių egzaminą)
 • Ne ES studentams: N.1 stipendija dalinio padengimo lygi 50% visos sumos 6.225,00 € mokslą mokestis € 12.450,00 (EABHES atmesti akreditavimo ir mokesčių egzaminą)

Kapitonas vyks nuo lapkričio 7, 2017 iki liepos 27, 2018, atvesdinti nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 2:00 val iki 5:00 val ISAD - Istituto Superiore di Architettura el dizainas.

Edukacinė programa apima Fulltime stažuotės prestižiškiausių tyrimų ir įmonėms. Kapitonas vyks iki mokytojų-specialistų srityje, kaip nurodyta programoje skelbiami interneto svetainėje www.isad.it.

Reikalavimai dalyvavimo atrankos

Dalyvavimas konkurse gali dalyvauti kandidatai, kurie neturi kitų stipendijų ir atitikti šiuos reikalavimus:

 • absolventų Architektūra, projektavimas ir statybos inžinerijos (3 ar 5 metai)
 • absolventų Botanikos, Žemės ūkis, miškininkystė mokslai, aplinkos mokslų (3 ar 5 metai)
 • absolventai 3 metų programą iš akredituotos dizaino mokykla

Dokumentai turi būti siunčiami

 • dalyvavimas forma visiškai užpildyta
 • tikslo laiškas
 • Gyvenimo aprašymas su trumpu asmeninį profilį
 • portfelis A4 formato su 10 puslapių max, kad iliustruoti projektą veikia universitetas kelio Baigimo / diplomo laipsnį su kreditų perkėlimas ir baigiamasis darbas apskritai taškas vidutinis (GPA) pareiškimą, kad studentas metu nėra ūkyje bet koks kitas stipendiją

terminai

Atranka dėl dalyvavimo stipendijas bus padaryta remiantis mokymo programas, portfelio ir baigimo / diplomo laipsnį su kreditų perkėlimas ir baigiamasis darbas apskritai vidurkis (GPA) vertinimo. Šie dokumentai turi būti siunčiami coordinamento@isad.it, ne vėliau kaip penktadienį, rugsėjo 15 dieną, 2017 m.

Vertinimas ir atranka nugalėtojų

Rezultatai bus pranešta per rugsėjo 26, 2017.

Kandidatai, turintys 48 valandas priimti stipendiją siuntimo laišką coordinamento@isad.it. Nuo priėmimo, nugalėtojas, turintys 5 dienos Laikas kreiptis dėl kurso, ir siųsti mokėjimo kopiją už užrašu 3.150,00 € su PVM mokesčiu. Jei laimėtojas nesiruošia priimti stipendiją, arba jei laimėtojas nesiunčia prašymą iki suplanuoto laiko, stipendija bus laikomas atsisakė ir Komisija galėtų priskirti jį į kitą kandidatą.

Pastaba Prašome pamatyti susijusius mokesčius už mokslą ir mokėjimo grafiką.

Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 2017

Apie mokyklą

ISAD has the purpose to offer a high quality vocational education in the field of Architecture and Design. After more than 30 years of experience, the Institute is involved in a constant evolution and ... Skaityti daugiau

ISAD has the purpose to offer a high quality vocational education in the field of Architecture and Design. After more than 30 years of experience, the Institute is involved in a constant evolution and changing process which allows it to bring up to date whether the address of the didactics or the teachers who are presently young professionals actively engaged either in the freelance profession or into the critical or editorial field. Skaityti mažiau