Programos detalės

 • Instrukcijos kalba: anglų
 • Trukmė: 2 metai
 • ECTS: 120
 • Įėjimas Egzaminai: anglų kalba, sociologija
 • Padalinys: Socialinių mokslų fakultetas

Apžvalga

Sociologija, tarptautinių santykių teorija, politologija, politinė psichologija - visų šių mokslų teorinius metodus ir metodus vienija unikalus magistro programa, vykdoma Socialinių mokslų fakultete - Politikos ir tarptautinių santykių sociologija.

Profesionalumas, aukšta mokslinė kvalifikacija, sudėtingų tyrimų atlikimo įgūdžiai, lyginamoji didelių socialinių ir politinių procesų analizė bei jų dalykai šiuolaikiniame pasaulyje, socialiniai ir ekonominiai globalizacijos aspektai daro šio magistro profilio absolventą populiaru šiuolaikinės srities specialistu. darbo rinka.

Politikos ir tarptautinių santykių sociologijos magistro laipsnis yra svarbus žingsnis kuriant mokslinę karjerą, galimybė tęsti magistrantūros studijas, ginant kandidato disertaciją ir daktaro laipsnį. laipsnis.

Mokymo programa ir studijų programa buvo parengti atsižvelgiant į specifinį šio kurso pobūdį, skirtą tarptautiniams studentams. Profesoriai ir mokytojai atsižvelgia į skirtingus tarptautinių studentų žinių lygius sociologijoje, politiniame tyrime ir tarptautiniuose santykiuose.

Programa atitinka aukštus Europos ir tarptautinius standartus, o darbdaviai pripažįsta diplomą Europoje ir leidžia lengviau kreiptis į doktorantūros programas kitose aukštojo mokslo institucijose.

Karjera

Jūsų supratimas apie sudėtingus politinius ir kultūrinius klausimus, dažnai nuolat besikeičiančioje aplinkoje, gali būti svarbus tiek verslo, tiek viešojo sektoriaus paskyrimams. Programos absolventai gali dirbti valstybės ir savivaldybių valdymo, tarptautinių organizacijų, ekspertų, mokslinių tyrimų, mokslo ir švietimo struktūrose.114975_Image_021.jpg

Absolventų priėmimas

1. Pasirinkite programą ir patikrinkite įvažiavimo reikalavimus

Pasirinkite savo karjeros kelią ir svarbiausius iš daugiau nei 140 akademinių programų , esančių Lobachevsky University .

2 veiksmas. Prašykite priėmimo

 • Prašykite priėmimo į internetą. (Jei kyla problemų, kreipkitės į mūsų Priėmimo komandą PDF formai.)
 • Pateikti tarptautinio paso kopiją (visi įvykdyti puslapiai)
 • Pateikite nuskaitytas kopijas savo aukštojo mokslo (bakalauro arba magistro ar specialisto diplomo) ir transkripto (-ų) originalo (-ų)
 • Pateikti nuskaitytus sveikatos sertifikato egzempliorius (įskaitant TB testą).
 • Jei dokumentai išduodami ne anglų ar prancūzų kalbomis, gali būti reikalaujama patvirtinto vertimo į rusų kalbą.

3. Atlikite registraciją

 • Priėmę į studijų programą, gausite išsamų patvirtinimo laišką, kuriame aiškiai nurodomos magistrantūros studijų programos priėmimo sąlygos ir reikalavimai. Jei sutinkate su UNN priėmimo pasiūlymu, jums bus išsiųstas mokymosi susitarimas, kurį turėtumėte pasirašyti ir siųsti atgal į Tarptautinę studentų biurą. Universitetas pasirašo 2 Mokymosi sutarties egzempliorius, registruoja ir patvirtina jų antspaudu. Po to elektroniniu paštu gausite vieną pasirašytos Mokymosi sutarties kopiją.

4. Atlikite mokestį už mokslą

 • Mokestis už mokslą turėtų būti mokamas prieš atvykstant į Universitetą. Tai galima padaryti banko pavedimu į Universiteto sąskaitą (sąskaitos numerį rasite sąskaitoje faktūroje). Tokiu atveju mokate mokestį pagal registruotą studijų sutartį savo vietiniame banke ir išsiųskite kvito kopiją universitetui.

5. Gauti kvietimą ir vizą

 • Jei visi Mokymosi sutartyje numatyti įdarbinimai yra įvykdyti ir patvirtintas jūsų mokestis, Universitetas kreipiasi į Rusijos Vidaus reikalų ministeriją (MIA), kad pradėtų kvietimą. MIA išduoda elektroninį kvietimo laišką apie 5 savaites po oficialaus Universiteto prašymo. Elektroninis kvietimo laiškas reikalingas norint gauti studento vizą vietinėje Rusijos ambasadoje.

6 žingsnis. Atvykimas į Nižnij Novgorodą

 • Dabar, kai baigsite registraciją, atėjo laikas pasiruošti jūsų viešnagei Nižnij Novgorode. Apsilankykite skyriuje apie praktinius klausimus, kad sužinotumėte daugiau apie būstą, draudimą, vizas ir kitus svarbius klausimus.
 • Gavę vizą ir nusipirkę lėktuvo (traukinio) bilietus į Nizhni Novgorod, prašome informuoti Universitetą apie atvykimo datą. Papildomai paprašius (kreipkitės į savo priėmimo pareigūną), galite susitikti Nižnij Novgorodo oro uoste arba geležinkelio stotyje ir nuvykti į Universitetą.
 • Studentai turi atvykti į Rusiją ne vėliau kaip likus mėnesiui iki pradinės trijų mėnesių vizos galiojimo pabaigos, kad būtų pakankamai laiko pratęsti šią vizą. Vidaus reikalų ministerija gali atsisakyti pratęsti jūsų vizą, jei atvykstate į Rusiją vėliau nei ši data.
 • Pastaba: pirmąją darbo dieną po atvykimo į Tarptautinę studentų biurą (UNN, 2 pastatas, 306 biuras) ir Vizų ir imigracijos paramos biurui (UNN, 2 past., Biuras 305) privaloma atvykti. Nižnij Novgorodas, kad būtų registruotas MIA.

114977_Image_009.jpg

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Lobachevsky University »

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 10, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
End Date
Rgp. 31, 2022
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Rgp. 31, 2022