Politikos magistras, administraciniai mokslai

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Mokslo specialistams

Kodėl mokytis PAIR?

Naujasis valstybės vaidmuo po pasaulinės finansų krizės, naujas skaitmeninimo amžius, didesnio viešojo sektoriaus efektyvumo paklausa reikalauja didesnio skaidrumo ir piliečių dalyvavimo, naujų globalių ir regioninių ryšių, be kita ko, Europos integracijos plėtojimo - politikos ir administravimo esminis pokytis. Zeppelino universiteto vadybiniai politiniai ir administraciniai moksliniai tyrimai susiję su šiais pokyčiais. Mūsų magistrantūros programa, politika, administravimas

107841_150930_unbenannt_3122.jpg

Todėl tyrime pateikiamos išsamios teorinės ir taikomosios žinios apie į valdymą orientuotą politinį ir administracinį mokslą, turinčią stiprią tarptautinę ir lyginamąją orientaciją. Tai leis jums išnagrinėti socialiai svarbius klausimus ir dirbti su novatoriškais moksliniais metodais. Kas daro magistro ypatingą PAIR?

Zeppelino universiteto magistro programa ne tik suteikia jums galimybę gilinti savo žinias į vadovaujamą politinį ir administracinį mokslą, bet ir papildo studijas turiniu teisės, ekonomikos ir komunikacijos mokslo srityse. Šio tarpdisciplininio požiūrio pagrindas jau paminėtas pamokų modulyje tyrimo pradžioje. Kitas jūsų studijų metu jūs taip pat galite tapti nepilnamečiu "Corporate Management"

Be to, teorijos ir metodikos mokymas yra pagrindinė PAIR studijų programos sudedamoji dalis. Turite galimybę individualiai gilinti savo mokslinių tyrimų ir metodologinius gebėjimus. Iš pirmo žvilgsnio įeina skirtingų mokslinių tyrimų projektų ir metodų pritaikymo skirtingiems klausimams vertinimas ir skirtingų mokslinių tyrimų metodų praktinis taikymas.

Studijuojant Zeppelino universitete taip pat būdinga tai, kad jūs turite galimybę dirbti moksliškai susijusiu mokslinių tyrimų projektu. Modulis "Mokslinis projektas" yra aiškiai skirtas magistrantams, kurie yra ypač suinteresuoti mokslo darbu ir į mokslinius tyrimus orientuotomis profesinėmis sritimis.

Mūsų pasiūlymu "StudentStudies" galite susipažinti su savo temomis ir klausimais apie savo studijų turinį.

PAIR magistro programoje galite pagilinti studijų programas šiose specializacijos srityse:

Specializacija Master PAIR

TRACK I: tarptautiniai santykiai

Šie klausimai yra tarptautinių ryšių sekti

 • Kokios tarptautinės organizacijos formuoja politinius sprendimus tarptautiniu lygmeniu? Kokią funkciją ir teisėtumą atlieka šios organizacijos ir kaip jos yra valdomos ir valdomos?
 • Kaip galima įvertinti vystomojo bendradarbiavimo projektų veiksmingumą ir sėkmę ir kokios yra šių sėkmės ar nesėkmių priežastys? Ir kurie veikėjai ir institucijos iš tikrųjų labiausiai naudos iš šių priemonių?
 • Kaip nustatoma tarptautinė teisė ir tarptautinių prekybos santykių teisė, kokią įtaką ji turi tarptautinių ir nacionalinių organizacijų darbo metodams?
 • Kaip veikia Europos Sąjungos institucijos ir kokią įtaką jie turi pasauliniams veikėjams ir ES valstybėms narėms?
 • Kokį vaidmenį pilietinė visuomenė vaidina "valdant ribojamuosiuose regionuose", ty jei politines problemas reikia išspręsti per valstybių sienas? Kokios funkcijos ir teisėtumas šiuo atžvilgiu yra NVO?

TRACK II: politinės institucijos

Šie klausimai yra politinių institucijų seka

 • Kodėl vienodos problemos skirtingose ​​šalyse negali būti sprendžiamos pagal tas pačias sąvokas? Kaip atskirų nacionalinių valstybių politinės ir administracinės sistemos skiriasi?
 • Kurie veikėjai ir institucijos apibrėžia politiką? Kodėl kai kurie veikėjai yra galingesni už kitus?
 • Kodėl pilietis pasirenka, kaip jis pasirenka? Kaip politinės kampanijos ir politinis bendravimas įtakoja piliečių elgesį balsuojant?
 • Kaip atrodo "sąžiningas" prekių paskirstymas? Kokios teisingumo idėjos ir kokia politika yra šias idėjas realizuoti?
 • Kokia yra geriausia paskirstymo konfliktų derybų strategija? Ar galima numatyti derybų rezultatus? Kokie veiksniai įtakoja šiuos rezultatus?

TRACK III: Viešosios prekės

Šie klausimai yra viešųjų prekių kūrimo objektas

 • Kur yra teisėtos ribos tarp to, ką valstybė gali ir turėtų daryti, o kokia yra privataus sektoriaus ir pilietinės visuomenės atsakomybė? Kokios privatizavimo ribos, bet ir kokios viešojo ir privačiojo sektorių partnerystės galimybės turi būti apsvarstytos?
 • Kaip galite atlikti svarbias užduotis: teikti modernią infrastruktūrą, teikti socialines paslaugas ir užtikrinti visuomenės saugumą? Kiek kainuoja šios paslaugos ir kas už juos turėtų būti atsakinga?
 • Kaip pagerinti visuomeninių organizacijų veiklą? Ir kaip galima geriausiai spręsti viešųjų paslaugų kokybę? Ar yra kokių nors reikšmingų viešųjų ar privačių bendrovių valdymo skirtumų?
 • Kaip naujoji žiniasklaida ir skaitmeninimas paveikia sprendimų priėmimą, valdžios santykius ir inovacijas viešajame sektoriuje? Kokie e. Valdžios, e. Dalyvavimo ar atviros vyriausybės požiūriai turi sėkmės tikimybę?
 • Kokį vaidmenį vaidina aukšti pareigūnai Europoje ir Vokietijoje formuojant politinius sprendimus? Ir atvirkščiai, kaip politinės partijos ir interesų grupės įtakoja viešojo administravimo institucijų darbą?

107832_646_ZU_Zehn_9050.jpg

Kokie yra mūsų profesorių pagrindiniai dalykai?

Valstybinių ir socialinių mokslų departamento skyriai dalyvauja įvairiose temose. Čia pateikiama mokslinių tyrimų, susijusių su PAIR studijų programa, apžvalga: administracinė modernizacija; Pasaulinio valdymo teorijos ir veikimo būdai; Rinkimai ir rinkimų sistemos; Ministrų biurokratijos politizavimas; Teisingumo teorijos ir „besąlyginės pagrindinės pajamos“; Bendravimas socialiniuose konfliktuose ir strateginis elgesys priimant sprendimus, diskusijų struktūrų analizė; Valdžios ir administracijos skaidrumas ir skaitmeninimas („atvira vyriausybė“, „atviri duomenys“), visuomenės dalyvavimas ir planavimo procedūros; Lyderystės kultūros viešajame sektoriuje ir įvairovės tyrimai viešajame sektoriuje.

Išsami pagrindinių mokslinių tyrimų sričių aprašymai pateikiami atitinkamuose skyriuose.

Ką mūsų mokiniai ir absolventai daro PAIR srityje?

Ar tai būtų politinės universiteto grupė, vidurinių mokyklų mokinių mokymas ar tarptautinė politika: mūsų studentai dalyvauja daugelyje politikos ir socialinių reikalų projektų. Apžvelgiama čia (nuoroda į projektus politikos / socialinių reikalų srityje). Ir jei norite sužinoti, kokie karjeros kelią baigę absolventai ėmėsi, galite skaityti čia. Po magistrantūros studijų PAIR programos absolventai atsidurs nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu įvairiose mokslo ir mokslinių tyrimų srityse, viešajame sektoriuje, konsultacinėje pramonėje, asociacijos kraštovaizdyje ir privačiose įmonėse.

108035_646_ZU_Zehn_9050-min.jpg108039_150923_unbenannt_2473-min.jpg108040_150930_unbenannt_3122-min.jpg108041_Bodensee1-min.jpg108042_seecampus-003-min.jpg108043_IMG_0059-min.JPG108044_14524516_949018905231374_6513041131058687100_o-min.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The major ques­tions that we are fac­ing - both at pre­sent and in the fu­ture - are too com­plex and in­ter­linked to allow for a uni­di­men­sional an­swer. The in­creas­ing so­cial, po­lit­i­cal, ec ... Skaityti daugiau

The major ques­tions that we are fac­ing - both at pre­sent and in the fu­ture - are too com­plex and in­ter­linked to allow for a uni­di­men­sional an­swer. The in­creas­ing so­cial, po­lit­i­cal, eco­nomic, cul­tural, eco­log­i­cal, and me­dial in­ter­link­ing of our world re­quires a place of com­mon dis­course. Skaityti mažiau