Ši programa yra mokoma Florencijoje, Italijoje.

James Madison University politikos mokslų magistro programa su koncentracija Europos Sąjungos politikos studijose (EUPS) yra vienerių metų programa, įsikūrusi Florencijoje, Italijoje. Studentai tampa Europos politikos ekspertais, politikos analize ir transatlantiniais santykiais mieste, kurie įkvėpė Dante, Mikelandželą, Machiavelli ir daugybę kitų.

Magistrantūros programos absolventai užima pareigas vyriausybės ir diplomatinėje tarnyboje, tarptautiniame versle, nevyriausybinėse organizacijose ir švietimo / mokslo institucijose.

Programoje yra nedidelės klasės ir dinamiškas tarptautinis fakultetas. Studentai savo politikos analitinius įgūdžius praktiškai įgyvendina vasaros stažuočių metu. Jie vyksta kelis akademinius reisus į Briuselį ir Strasbūre, kur jie bendradarbiauja su Europos Parlamento, Europos Komisijos, JAV valstybės departamento, NATO ir kitur pareigūnais. Jie bendradarbiauja su komandiniais projektais su Europos universitetų magistro lygio bendraamžiais. Programos kursai yra anglų kalba, tačiau akcentuojamas italų kalbos mokymas, pradedant nuo pilno panardinimo kursų atvykus.

Politikos mokslų magistro programa orientuota į lyginamąją ir tarptautinę politiką. Ši programa skirta studentams tiesiogiai dalyvauti lyginamojoje ir tarptautinėje politikoje užsienyje studijuojant ir praktikoje. Kai studentai baigs politologijos programą, jie turės:

  • Išsamios žinios apie atitinkamus politikos mokslų pakoplius, priklausančius jų koncentracijos sričiai programoje.
  • Visapusiškas žinių apie procesus, kurie formuoja politiką ir politiką, bei sudėtingų politinių, ekonominių, kultūrinių ir ideologinių interesų, kurie juos įtakoja jų koncentracijos srityje, tarpusavio ryšius.
  • Ekspertizė šiuolaikinėse politinės politikos problemose jų koncentracijos srityje, įskaitant tarptautinį saugumą, imigraciją, žmogaus teises, aplinkos apsaugą, gerovės užtikrinimą, sveikatos ir žmonių paslaugas bei informacines technologijas ir jų pagrindines politines filosofijas.
  • Analizės ir kalbos įgūdžiai, gebėjimas išreikšti save raštu ir žodžiu, gebėjimas formuluoti ir įgyvendinti galutinį giluminį projektą arba taikyti jų mokymąsi ir įgūdžius praktinėje situacijoje bei plačią tarpkultūrinę kompetenciją.

Siūlomi laipsniai

Politikos mokslų magistras (MA)

Koncentracija

Europos Sąjungos politikos studijos

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų James Madison University »

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 6, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Price
35,000 USD
Numatoma studija, mokesčiai, būstas, sveikatos draudimas
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date