Oficialus aprašymas

Pramoninės chemijos užduotis - naudoti chemines žinias, skirtas tyrimams ir procesams, skirtiems pramoninių interesų gaminiams ir medžiagoms gauti, tirti ir plėtoti.

Parmos universiteto pramoninės chemijos magistrantūros studijų programa siūlo mokymus, skirtus naujausiems chemijos pramonės aspektams, pavyzdžiui, energiją taupančių sintezės procesų, turinčių didelį selektyvumą dėl mažesnio poveikio aplinkai, tyrimą. , siekiant gauti didelį vartojimą ir aukštos kokybės produktus įvairiems taikymo sektoriams.

Kursas apima 11 kursų su teoriniu ir eksperimentiniu turiniu. Mokymas baigiamas laisvo pasirinkimo kursais, turinčiais dvyliktąjį egzaminą, ir baigiamas 6 mėnesių eksperimentinio darbo kūriniu. Magistro laipsnis rengia pramoninio chemiko profesiją su įsidarbinimo galimybėmis mokslinių tyrimų, plėtros ir procesų kontrolės laboratorijose įvairiuose pramonės sektoriuose, kuriuose reikalingos cheminės žinios tiek gamyboje, tiek kokybės kontrolėje ir saugą ir aplinkos apsaugą.

Pramonės chemijos magistro laipsnis taip pat ruošiasi patekti į profesiją, ypač konsultavimo lygmeniu, arba tęsti studijas doktorantūros studijose, paprastai chemijos mokslų ir taikomosios chemijos srityje.

Todėl, kad Parmoje

Kadangi studijų kursas yra Chemijos mokslų, gyvybės ir aplinkos tvarumo katedros dalis , kurį MIUR skiria kaip „2018-2022 metų kompetencijos departamentą“, turinčią ypatingą finansavimą moksliniams tyrimams ir mokymui. Skatinanti aplinka, pilna laboratorijų, aprūpinta avangardiniais instrumentais. Durys į pasaulį, kuris siūlo galimas pamokas anglų, Erasmus studijų programose ir „OverWorld“ stipendijose, plėtoti eksperimentinį darbą užsienyje.

Kursas suteikia galimybę mokytis ir bendrauti su svarbiomis įmonėmis ir prestižiniais universitetais, dalyvaujant mainų programose ir tarptautiniuose mokslinių tyrimų projektuose. Mes garantuojame ryšių ir bendradarbiavimo tinklą su daugeliu nacionalinių ir tarptautinių kompanijų, mokslinių tyrimų ir plėtros centrų naujoviškiausiuose pramonės sektoriuose (maisto, chemijos, farmacijos pramonėje, CNR institutuose) ir susisiekiame su „spin-off“ įmonėmis, gimusiomis departamento viduje, realybės, turinčios stimulų, kurios užsidega idėjas!

Kas jums teks po baigimo

Kaip pramoninės chemijos absolventas, galite siekti vaidinti svarbų vaidmenį kuriant pažangius technologinius procesus, produktus ir medžiagas naujoviškoms technologijoms. Šis laipsnis taip pat pasiruošia chemiko profesijai arba tęsia studijas doktorantūros studijose, paprastai chemijos ar materialinių mokslų srityje.

Įsidarbinimo galimybės, kurias galėsite pasiekti, apima mokslinius tyrimus ir plėtrą, kokybės kontrolę, gamybos veiklos kontrolę, įvairių chemijos pramonės rūšių analizę ir įvairius sektorius.

Įgiję įgūdžiai leis Jums susirasti darbą įvairiose chemijos produktų kompanijose, netgi vykdant rinkodaros ir pardavimo užduotis. Nacionalinis užimtumo lygis praėjus vieneriems metams po studijų baigimo yra 87,5% pramoninės chemijos (šaltinis AlmaLaurea 2017).

Programa mokoma:
Italų

Peržiūrėti 13 daugiau kursų University of Parma »

Paskutinį kartą atnaujinta May 12, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date