Pramonės inžinerijos magistro studijų programa yra skirta studentams suteikti pagrindines žinias įvairiose pramonės inžinerijos srityse ir galimybę pabrėžti tam tikroje srityje. Studentas, vykdantis magistro laipsnį, gali specializuotis bet kurioje pramonės inžinerijos srityje, pavyzdžiui, bendrosios pramonės inžinerijos, operacijų tyrimų ir taikomųjų statistikos, gamybos sistemų, logistikos, įmonių sistemų, įmonių valdymo ir ergonomikos srityse.

Mokslo magistro laipsnį pramoninės inžinerijos srityje yra į mokslinius tyrimus orientuota programa, kurią sudaro disertacijos variantas, disertacijos pakaitalas ir ne-disertacijos variantas.

MS inžinerijos magistro laipsnis reikalauja 30 valandų kursinių už bakalaureato laipsnį ne disertacijos variantas. Programa apima tokius kursus kaip:

 • Statistika
 • Regresijos analizė
 • Operacijų tyrimas
 • Inžinerinė ekonomika
 • Kokybės sistemos
 • Modeliavimas ir optimizavimas
 • Metrika ir matavimas
 • Gamybos ir atsargų valdymo sistemos
 • Metrika ir matavimas
 • Žmogaus inžinerija
 • Įrangos planavimas ir dizainas


Pramonės inžinerijos magistro programos "Greitoji" programa

"Fast Track" programa leidžia neįvykdytiems UT Arlingtono aukštojo mokslo studentams pramonės inžinerijos srityje, kad atitiktų mokslo reikalavimus, suteikiančius magistro laipsnį pramoninėje inžinerijoje, baigus bakalauro studijas. Kai vyresniojo lygio studentai per 15 valandų baigs bakalauro laipsnį, jie gali užtrukti iki 6 valandų patvirtintų aukštojo lygio kursinių darbų, paskirtų pagal Pramonės inžinerijos programą, kad atitiktų tiek bakalauro, tiek aukštąjį išsilavinimą. Apribojimo atveju, studentas, kuris užima maksimalų leistiną valandą (6), o bakalauro stažuotojas turėtų imtis tik 24 papildomų magistro lygio valandų, kad atitiktų minimalius baigimo reikalavimus.

Susidomėję UT Arlingtono bakalaurų pramonės inžinieriai turėtų kreiptis į "Fast Track" programą prieš pradėdama savo paskutines 30 valandų jų bakalauro laipsnį. Jie turi būti baigę ne mažiau kaip 30 valandų "UTA", siekdami, kad bendras UPS būtų 3,0 ar didesnis visuose UTA atliktuose darbuose. Be to, jie privalo baigti 9 valandas nurodytų kursų įkūrimo kursus, kuriuose minimalus GPA yra 3,3. Norėdami gauti daugiau informacijos apie programą kreipkitės į Undergraduate Advisor arba Graduate Advisor in Industrial Engineering.


Priėmimo sąlygos

Kandidatai į MS programas turi turėti tinkamą bakalaureato laipsnį ir turi atitikti besąlyginius priėmimo kriterijus, aprašytus toliau. Pareiškėjams, neatitinkantiems visų kriterijų, gali būti suteiktas bandomasis ar laikinas priėmimas.

Besąlyginiai priėmimo kriterijai

Besiplečiantis priėmimas į MS programas suteikiamas, jei tenkinamos visos šios sąlygos.

 • GPA ne mažiau kaip 3.0 per pastaruosius 60 valandų bakalauro kursų.
 • Visų anksčiau baigusių studijų darbų apimtis ne mažesnė kaip 3,0.
 • Mažiausias 155 balų skaičius GRE kiekybiniame skiltyje ir 146 GRE verbaliniame skyriuje.
 • Minimalus TOEFL iBT ar lygiavertis lygis yra 79, jei anglų kalba nėra pareiškėjo gimtoji kalba.
 • Tinkamas pasiruošimas matematikos, mokslo ir inžinerijos srityse.
 • Pirmenybė teikiama studentams, turintiems tinkamą darbo patirtį.

Pareiškėjams, neturintiems ankstesnio mokymo inžinerijos srityje, bus taikomi tokie patys minimalūs priėmimo kriterijai. Be to, jų įrašai bus peržiūrimi atsižvelgiant į numatytą studijų programą, todėl gali prireikti specialių taisomųjų darbų.

Priėmimas pareiškėjams, kurie jau įgijo inžinerijos magistro laipsnį, išskyrus pramonės inžineriją, bus grindžiami aukščiau minėtais minimaliais kriterijais ir absolventų darbo rezultatais.

GRE rezultatai nebus vienintelis kriterijus, leidžiančius įdarbinti kandidatus arba atsisakyti įstoti į magistro programą. Tais atvejais, kai GRE našumas neatitinka minimalių reikalavimų, visos kitos pareiškėjo pateiktos kvalifikacijos bus kruopščiai įvertinamos, kad būtų galima įrodyti sėkmingą veiklą.

Bandomasis įėjimas

Būsimiems studentams, neatitinkantiems besąlyginio priėmimo sąlygų, gali būti suteiktas bandomasis įėjimas, jei jų kvalifikacija rodo sėkmės potencialą. Gali prireikti trūkstamų kursų. Visų trūkumų reikalavimų laikymasis ir kiekvieno jų pirmųjų dviejų semestrų absolventų darbo metu galutinis GPA išlaikymas ne mažesnis kaip 3,0, gali ištrinti bandomąjį statusą.

Laikinas priėmimas

Pareiškėjas, negalintis pateikti visus reikiamus oficialius dokumentus prieš priimant paraišką, bet kurio turimi dokumentai, atrodo, atitinka reikalavimus dėl priėmimo, gali būti laikinai įleidžiami.

Atidėtas įėjimas

Priėmimo sprendimas atidedamas, jei programa yra pajėgumų, arba nėra pakankamai informacijos priimant sprendimą dėl priėmimo.

Atsisakymas priimti

Būsimiems studentams, neatitinkantiems priėmimo kriterijų, atsisakoma leisti. Aukštojo mokslo patarėjas gali suteikti bandomąjį priėmimą, jei kiti veiksniai rodo sėkmingą magistrantūros programą.


Tęsinys

Norint tęsti programą baigimo, kiekvienas studentas turi:

 • Išlaikykite ne mažiau kaip 3,0 bendrą GPA visų kursinių darbų, kuriuos atliksite kaip antrosios pakopos studijas ir jų programą, ir
 • Parodyti tinkamumą profesinei praktikai.

Jei aukštojo mokslo fakulteto kyla klausimų dėl vieno iš minėtų dalykų, studentas bus informuotas ir jam bus suteikta galimybė atsakyti į departamento aukštojo mokslo studijų komitetą. Magistrantūros studijų komitetas peržiūrės studento veiklą ir pateikia rekomendaciją dėl studento tinkamumo tęsti programą. Sprendimo dėl tęsimo apeliacinis skundas gali būti pateiktas taikant įprastas procedūras, nurodytas šio katalogo skyriuje "Skundai, išskyrus skundus".


Reikalavimai laipsniui

Studentai, turintys mokslo laipsnį kitose inžinerijos disciplinose, gali įgyti aukštąjį išsilavinimą pramoninėje inžinerijoje, baigę nustatytus trūkumų kursus. Įeinant magistrantus, kurie nėra įgudę inžinerijos ekonomikos, tikimybės ir statistikos, operacijų tyrimai ar pramoninės inžinerijos projektavimas ir analizė gali būti reikalaujama imtis trūkumo kursus, siekiant suteikti tinkamą pagrindą studijų pramonės inžinerijos. Pareiškėjams, neturintiems ankstesnio išsilavinimo inžinerijos srityje, taikomi tie patys trūkumų kursai. Be to, gali prireikti kursų matematikos, fizikos, informatikos ir pagrindinės inžinerijos.

Kiekvienas IE absolventas turės imtis šešių kursų, kurie yra pramonės inžinerijos pagrindų mokymo programos dalis. Likusi studentų programa bus pasirenkama, jei bus patvirtintas studento priežiūros komitetas. Pagrindinė mokymo programa yra tokia:

 • Trys valandos kursinių inžinerijos statistikos, patvirtintos absolventų patarėjo.
 • Trys valandos kursinių darbų tyrimuose, kuriuos patvirtino absolventų patarėjas.
 • Trys valandos kursų inžinerijos ekonomikoje, kurias patvirtina absolventų patarėjas.
 • Devynios valandos pramoninės inžinerijos projekte patvirtintas absolventų patarėjas.

Galutinis egzaminas reikalingas kiekvienam magistro kandidatui. Bus baigtas baigiamojo egzamino ne-disertacija.


Mokymas ir mokesčiai

Fall 2018 Graduate Nonresident Tuition and Fees

Fall 2018 Graduate Resident Mokymas ir Mokesčiai


Tarptautiniai studentai norės pateikti finansinius dokumentus / pareiškimus, nes jie taip pat pateikia paraiškos medžiagą.

Tarptautinės finansinės atskaitomybės forma


Programos prioritetinės datos yra šios:

Ruduo: kovo 15 d
Pavasaris: spalio 15 d
Vasara: balandžio 1 d


Paraiškos priimamos pasibaigus kiekvienai kadencijai paskelbtai prioriteto datai, tačiau norint garantuoti priėmimo priėmimą prašome pateikti paraišką ir susijusias medžiagas pagal prioriteto datą. Tačiau svarbu tinkamai taikyti anksčiau numatytą pradžios datą, kad galėtumėte pasinaudoti konkrečioms programoms skiriomis finansavimo galimybėmis, pvz., Asistentais ir stipendijomis. Turėkite omenyje, kad departamentų paraiškų apdorojimo trukmė labai skiriasi, o kai kurioms programoms reikia programų iki vienų metų iš anksto.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų University of Texas Arlington »

Šis kursas yra Campus based
Duration
2 - 3 semestrus
Ištęstinės
Dieninės
Price
10,126 USD
10,126 USD per semestrą nerezidentams (9 valandos per semestrą). 4,577 USD už semestrą nerezidentams (9 valandos per semestrą).
Deadline
Susisiekti su mokykla
application priority deadline
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
application priority deadline
End Date
Grd. 12, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
application priority deadline
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
application priority deadline
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
application priority deadline
End Date
Grd. 12, 2019

Welcome Back!

India Study Abroad - Kunal Parashar

India Study Aboad - Siddharth Shah

Indian Study Abroad - Manaswini Kumar

Indian Study Abroad - Shruti Agrawal