Pramonės inžinerijos magistro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie

Mes siūlome bendrojo pobūdžio pramonės inžinerijos mokymus, susijusius su daugiadalykių projektų valdymu, pažangių inžinerinių problemų sprendimu ir profesionalių komandų valdymu.

Jei jus domina mokymasis

 • Projektuokite, apskaičiuokite ir projektuokite produktus, procesus, įrenginius ir gamyklas.
 • Tiesiogiai planuoti, planuoti ir prižiūrėti daugiadalykines komandas.
 • Atlikite produktų, procesų ir metodų mokslinius tyrimus, plėtrą ir naujoves.
 • Atlikite strateginį planavimą ir pritaikykite jį tiek konstruktyvioms, tiek gamybos, kokybės ir aplinkos valdymo sistemoms.
 • Atlieka IDI projektų bendrojo valdymo, techninio valdymo ir valdymo funkcijas gamyklose, įmonėse ir technologijų centruose.

Ką mes Jums siūlome

 • Mokymai įvairiose inžinerijos srityse.
 • Mokymai, skirti moksliniams tyrimams, plėtrai ir inovacijoms.
 • Dalyvavimas mobilumo programose.
 • Kredito pripažinimas už profesinę patirtį.

Profesionalios išvykos

 • Pramoninių projektų plėtra.
 • Inžinerinės komandos valdymas.
 • Strateginė įmonės kryptis.
 • Technologijomis paremtų kompanijų kūrimas

kompetencijos

PAGRINDAI

CB6 - Turėti ir suprasti žinias, kurios suteikia pagrindą ar galimybę būti originaliais kuriant ir (arba) taikant idėjas, dažnai mokslinių tyrimų kontekste

CB7 - kad studentai žinotų, kaip taikyti įgytas žinias ir jų gebėjimą spręsti naujas ar nepažįstamas aplinkybes platesnėse (arba daugiadisciplininėse) situacijose, susijusiose su jų studijų sritimi

CB8 - kad studentai geba integruoti žinias ir susiduria su sprendimų priėmimo sudėtingumu, remdamiesi informacija, kuri, neišsami ar ribota, apima socialines ir etines pareigas, susijusias su jų žinių ir sprendimų taikymu, refleksijas.

CB9 - kad studentai žinotų, kaip aiškiai ir nedviprasmiškai perteikti savo išvadas ir žinias bei pagrindines priežastis, palaikančias juos specializuotoms ir nespecializuotoms auditorijoms.

CB10 - kad studentai turėtų mokymosi įgūdžių, kurie leistų jiems tęsti mokymąsi taip, kad jis iš esmės būtų savarankiškas arba autonomiškas.

BENDRA

GE1 - Turėti pakankamai žinių apie matematinius, analitinius ir skaitinius metodus: inžinerijos, elektrotechnikos, energetikos, chemijos inžinerijos, mechaninės inžinerijos, nuolatinės terpės mechanikos, pramoninės elektronikos, automatinės, gamybos, medžiagų, metodų matematinius, analitinius ir skaitinius metodus. Kiekybinis valdymas, pramoninė kompiuterija, miestų planavimas, infrastruktūra ir kt.

GE2 - projektuokite, apskaičiuokite ir projektuokite produktus, procesus, įrenginius ir įrenginius.

GE3 - nukreipti, planuoti ir prižiūrėti daugiadalykines komandas.

GE4 - vykdyti produktų, procesų ir metodų mokslinius tyrimus, plėtrą ir naujoves.

„GE5“ - atlikite strateginį planavimą ir pritaikykite jį tiek konstruktyvioms, tiek gamybos, kokybės ir aplinkos valdymo sistemoms.

GE6 - techniškai ir ekonomiškai valdo projektus, įrenginius, gamyklas, įmones ir technologijų centrus.

GE7 - mokėti atlikti bendrojo valdymo, techninio valdymo ir projektų valdymo ID bei funkcijas gamyklose, įmonėse ir technologijų centruose.

GE8 - pritaikykite įgytas žinias ir spręskite problemas naujoje ar mažai žinomoje aplinkoje platesniame ir daugiadisciplininiame kontekste.

„GE9“ - gebėjimas integruoti žinias ir susidurti su sprendimų priėmimo sudėtingumu, remiantis informacija, kuri neišsami ar ribota, apima socialinės ir etinės atsakomybės apmąstymus, susijusius su jų žinių ir sprendimų taikymu.

„GE10“ - žinokite, kaip aiškiai ir nedviprasmiškai perduoti išvadas ir jų pagrindines žinias bei priežastis, kurios jas pagrindžia.

„GE11“ - turėkite mokymosi įgūdžių, leidžiančių tęsti studijas savarankiškai arba savarankiškai.

„GE12“ - žinios, supratimas ir gebėjimas taikyti reikiamus įstatymus vykdant pramonės inžinieriaus profesiją

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Existen al menos diez razones para escoger León como destino académico aunque estamos seguros de que tú encontrarás muchas más.

Existen al menos diez razones para escoger León como destino académico aunque estamos seguros de que tú encontrarás muchas más. Skaityti mažiau
Leonas , Ponferrada + 1 Daugiau Mažiau