Profesionalus žmogiškųjų išteklių vadybos magistras

Bendroji informacija

2 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

Bendrovės ir organizacijos labiau nei bet kada anksčiau žino, kad, norint išsiskirti iš konkurentų, vienas iš svarbiausių jų pranašumų yra žmonių komanda ir todėl jos žmogiškųjų išteklių skyriaus valdymas bei priežiūra. Įmonės darbuotojai yra varomoji jėga kuriant, įgyvendinant ir valdant verslo projektą. Iš esmės svarbu, kad įmonės vis labiau orientuotųsi į savo darbuotojus. Todėl žmogiškųjų išteklių vadovai turi būti profesionalai, turintys pasirengimą vadovauti skyriui, kuris jungia ir dirba su visa įmonės verslo veikla ir kartu geba prisitaikyti prie aplinkos pokyčių. Departamentas yra įmonės strategijos pagrindas ir varomoji jėga, sukurianti aiškų konkurencinį pranašumą. Žmogiškųjų išteklių vaidmuo turi būti pagrindinis įmonės strategijos ir jos valdymo pagrindas, nes tai yra pagrindinis veiksnys, išskiriantis įmonę iš konkurentų.

Žmogiškųjų išteklių vadybos magistras skirtas aprūpinti žmogiškuosius išteklius specialistais, kad jie galėtų reaguoti į rinkos poreikius ir iššūkius iš žmonių valdymo perspektyvos. Profesionalai, kurie pokyčius laiko efektyviausiu konkurencinių pranašumų suteikimo būdu, kurie gali pasinaudoti naujosiomis technologijomis, kurie tvirtai supranta naujas profesijų, prisijungiančių prie darbo rinkos, kartas, kurie puikiai supranta darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyros bei etikos svarbą. elgesį ir kurie yra įsipareigoję ugdyti, pritraukti ir išlaikyti talentus kaip geriausią būdą užtikrinti sėkmę naujoje verslo ekosistemoje.

Ši programa tinka visiškai dirbantiems specialistams, vadybininkams, nes nuotolinio mokymosi režimas suteikia galimybę lanksčiau planuoti studijų planus ir užduotis, pritaikytas dalyvių gyvenimo būdui.

Priežastys, kodėl

 • Tarptautinė Bootcamp Barselonoje ar Romoje

Rome Business School siūlo galimybę patobulinti savo kompetencijas ir praturtinti žinias apie verslumą, inovacijas ir kitas svarbiausias verslo pasaulio temas, dalyvaujant mūsų tarptautinėse programose Romoje ar Barselonoje, kur taip pat galite išplėsti savo profesinį tinklą. Bagažinės stovykla Romoje yra įtraukta į programos dalį, o būsto programa Barselonoje - už papildomą mokestį.

 • Minkštųjų įgūdžių programa

Tvirtos ir sėkmingos karjeros pagrindas, be jokios abejonės, yra labai prašomi ir švenčiami minkšti įgūdžiai, kompetencijos, kurias praktiškai galima pritaikyti kiekvienoje darbo aplinkoje ir verslo srityje. Mūsų minkštųjų įgūdžių programa suteiks jums išsamių ir išsamių žinių bei žinių apie šiuos asmeninius minkštuosius įgūdžius, palengvinant jų asmeninį ir profesinį augimą.

Šioje specialiojoje programoje jūs specializuositės 5 minkštųjų įgūdžių tobulinimo kursuose (su suteiktu sertifikatu):

 • Emocinis intelektas
 • Viešas kalbėjimas verslui
 • Laikas, stresas ir savęs valdymas
 • Kryžminis kultūrinis bendravimas
 • Konfliktas, problemų sprendimas ir derybos
 • Tinklas ir partneriai

Rome Business School palaiko tvirtą partnerystę su keliomis visame pasaulyje žinomomis pirmaujančiomis įmonėmis. Siekdami užtikrinti, kad mūsų studentai galėtų sukurti tvirtą profesinį tinklą, mes nuolat rengiame susitikimus, vizitus, renginius ir kviestines paskaitas su elitinių verslo ekosistemų atstovais, skatindami pirmaujančių specialistų ir studentų sąveiką bei palengvindami mokymosi procesą.

 • Karjeros kelias

Mūsų kvalifikuota ir profesionali karjeros paslaugų komanda teikia savo palydovams individualizuotą karjeros kelią, specialiai sukurtą formuojant savo profesinį profilį, kad jis taptų konkurencinga figūra šių dienų darbo rinkoje. Jūsų laukia seminarai, kuriuose didžiausia dėmesio ieškoma darbo paieškai ir tinklo kūrimui, individualūs karjeros konsultavimo susitikimai, mūsų išskirtinis renginys „ Rome Business School Talent Focus“ ir dar daugiau neįkainojamų pranašumų, kurie užtikrins geriausią jūsų karjeros pradžią ar puikų postūmį!

Struktūra

Rome Business School žmogiškųjų išteklių vadybos magistro profesinis formatas yra sudarytas taip, kad dalyviams būtų nuodugniai paruoštas žmogiškųjų išteklių sektorius ir svarbūs kitų susijusių sričių aspektai, pradedant nuo plataus platesnio vadybos pasaulio apžvalgos, o po to pereinant prie išanalizuoti visus konkrečius žmogiškųjų išteklių strategijos, plėtros ir valdymo dalykus ir aspektus, taip pat pateikti išsamų supratimą apie novatorišką ir atsakingą vadovavimą, jo tendencijas ir geriausią patirtį, taip pat kaip jie gali būti efektyviai pritaikyti žmogiškųjų išteklių vadybos pramonėje. .

Turinys

 • Dėmesys ir specializacija

Ugdykite kompetencijas, reikalingas naujiems poreikiams patenkinti ir sustiprinti įvairiose organizacijos srityse. Nustatyti ir sukurti efektyvias žmogiškųjų išteklių pramonės įmonių valdymo strategijas.

Šiame pirmame didaktiniame modulyje turėsite galimybę specializuotis:

 • Strateginis HR
 • Talentų ugdymas
 • Žmogaus elgesys ir pokyčių valdymas
 • Esminiai švelnūs įgūdžiai HR vadovams
 • Būk į ateitį orientuotas lyderis

Sužinokite apie naujas tendencijas ir inovacijas žmogiškųjų išteklių pramonėje, atkreipdami dėmesį į geriausią ateities patirtį.

Visų pirma, būsite pasirengę šiomis skaitmeninės HR temomis, naujomis HR problemomis ir ateities iššūkiais:

 • Ateities tendencijos ir ateities iššūkiai
 • Geriausia žmogiškųjų išteklių praktika 2021 m. (Atvejo analizė)
 • Etika darbo vietoje
 • Skaitmeninis HR
 • Capstone projektas

Komandinio darbo projektas, kurio tikslas - sukurti HR planą, kuris išspręstų verslo problemą žmogiškųjų išteklių srityje, esamas ar fiktyvias HR pramonės įmones arba dirbti su dalyvių pasiūlytu verslo iššūkiu, norint išspręsti problemą įmonėse. kur dirba dalyviai. Visos komandos yra vadovaujamos nuo pradinio projekto etapo.

Baigę kapitalinio paminklo projektą, studentai turėtų sugebėti:

 • Galvok kritiškai
 • Įdiekite kūrybinius sprendimus ir spręskite vadybines problemas
 • Taikyti ir susieti teoriją su praktika
 • Bendraukite ir pateikite verslo ataskaitas / idėjas efektyviau
 • Atlikti verslo tyrimus ir verslo analizę
 • Parodykite bendradarbiavimo lyderystės įgūdžius
 • Efektyviai dirbkite komandose
 • Bendraukite kultūriškai ir darykite kompromisus dėl bendro tikslo
 • Iškelkite tikslus ir efektyviai įgyvendinkite projektus

Metodika

Meistras bus mokomas per interaktyvias paskaitas fronte, atvejo analizę, pratybas auditorijoje, diskusijas, vaidmenų žaidimus, komandinio darbo pratybas, vaizdo diskusijas, verslo analizę ir studentų pristatymo sesijas.

Atvejų analizė bus naudojama diskusijoms sukelti ir realioms verslo ir komunikacijos problemoms iliustruoti. Studentai bus skatinami plačiai skaityti ir įsitraukti į diskusijas. Didaktinė metodika remiasi veiksmu mokymusi, per kurią mokytojai įgyvendina į studentą orientuotą požiūrį, įtraukia studentus ir vykdo veiklą, leidžiančią studentams pritaikyti įgytas žinias. Visi mokytojai klasėje naudoja aktyvaus mokymosi metodus, kurie taip pat tinka interaktyviai įsitraukti į nuotolinio mokymo studentus.

Bootcamp visame pasaulyje

Patobulinkite savo verslumo įgūdžius ir išbandykite juos su didžiausiu iššūkiu: išskirtinėje Rome Business School „Bootcamp“ Barselonoje, organizuotoje bendradarbiaujant su EAE verslo mokykla, gražiu miestu, kuris yra inovacijų priešakyje ir yra tarp produktyviausių pradedančiųjų ekosistemų, ir, internetiniams studentams „Bootcamp“ Romoje yra įskaičiuota į registracijos kainą: pagalvokime tik apie skrydį ir apgyvendinimą, o mes pasirūpinsime viskuo!

Prisijunkite prie išplėstinės programos, skirtos supažindinti jus su realiais verslo scenarijais, kad išspręstumėte ir pateiktumėte praktinį mokymosi ir įgūdžių ugdymo būdą. Viskas priklauso nuo profesionalių dėstytojų iš aukščiausio lygio darbo įmonių!

Stipendijos ir mokslas

Šio magistro studijų mokestis yra 3.900 eurų (su PVM). Dalyvio mokestį galima sumokėti.

Jis gali būti mokamas:

 • 4 dalimis be palūkanų
 • viename sprendime (ši galimybė suteikia studentui 10% nuolaidą nuo visos studijų kainos sumos)

Remiantis individualiu profiliu, patirtimi ir įrodyta motyvacija, kandidatui gali būti skiriama stipendija, apimanti dalį bendrojo studijų mokesčio (iki 25%). Iš tikrųjų Rome Business School suteikia galimybę labiausiai nusipelniusiems kandidatams gauti 5 skirtingų stipendijų rūšis. Šiuos dalinius ekonominius draudimus gali sudaryti 6 mėnesiai be palūkanų. Žemiau pateikiamas galimų dotacijų sąrašas:

 1. Akademinės kompetencijos stipendija: ji skiriama kandidatams, kurie per savo paskutinę akademinę karjerą demonstruoja nepaprastus rezultatus - absolventai ar bakalaurai.
 2. Mokymosi visą gyvenimą stipendija: ji skiriama tik tiems pareiškėjams, kurie demonstruoja nuolatinį savęs motyvavimą siekdami žinių ir tobulindami įgūdžius.
 3. Vykdomosios moterų stipendijos: Rome Business School siekia padidinti moterų, einančių vadovaujančias pareigas, santykį ir padidinti lyčių lygybę darbo vietoje. Iš tikrųjų šia dotacija siekiama pagerinti mūsų studentų galimybes realizuoti savo vykdomąjį potencialą, vadovavimo gebėjimus ir profesinius siekius.
 4. Verslumo stipendija: mūsų tikslas - ugdyti studentų verslumo dvasią puikiomis verslo idėjomis, pasinaudojant šia dotacija, skiriama MVĮ direktoriams, savarankiškai dirbantiems specialistams ir žmonėms, turintiems savo verslo projektą.
 5. Geresni geresnio pasaulio vadovai: ji buvo skirta tiems kandidatams, kurie demonstruoja aiškią, į ateitį orientuotą motyvaciją ir siekia pagerinti ekonomiką, visuomenę ir aplinkinį pasaulį.

Konkurencija dėl stipendijų didėja artėjant pradžios datai, o lėšų yra nedaug, todėl patartina prašymą pateikti kuo greičiau.

Norint kreiptis dėl stipendijos, pateikiant prašymą dėl priėmimo į magistrantus būtina išsiųsti ne daugiau kaip 300 žodžių motyvuojantį laišką kartu su gyvenimo aprašymu ir dokumentais. Tinkamumą galimai stipendijai priims Rome Business School akademinis komitetas, vertindamas kandidato paraišką.

Norėdami parašyti motyvacinį laišką stipendijai gauti, pareiškėjas privalo nurodyti:

 • Kas išskiria pareiškėją iš kitų kandidatų;
 • Profesiniai tikslai ir ambicijos.

Priėmimo procesas

Rome Business School sunkiai dirba, kad išlaikytų aukščiausią siūlomų programų kokybę. Štai kodėl, norėdami užtikrinti kandidatų tinkamumą, visi kandidatai turi sėkmingai atlikti ir sėkmingai atlikti atrankos procesą, sudarytą taip:

 1. Kvalifikacijų vertinimas
 2. Paraiškos patvirtinimas
 3. Atrankos interviu
 4. Priėmimas
 5. Registracija

Priėmimo procesu siekiama patikrinti kandidato tinkamumą lankyti magistrą. Kandidato akademinė istorija, ankstesnė patirtis magistro temomis ir motyvacija bus vertinimo klausimai. Išsiųstą paraišką įvertins Rome Business School akademinis komitetas. Norint užtikrinti programos tinkamumą, svarbu pateikti visus reikalingus dokumentus.

Laipsnis

Studentai, sėkmingai baigę programą, gaus dvigubą pažymėjimą: Rome Business School diplomą ir oficialų Valensijos tarptautinio universiteto (VIU) pažymėjimą, suteikiantį 60 tarptautiniu mastu pripažintų kreditų (60 ECTS).

Pradėk likusį savo gyvenimą!

Jei ieškote aukščiausios kokybės pažangių mokymų tam tikroje verslo srityje, nesuskaičiuojamų galimybių tobulinti įgūdžius ir išbandyti save, būdų išplėsti savo profesinį tinklą ir užmegzti ryšius su elito profesionalais, dirbančiais keliose verslo srityse, turime būtent jums skirtą programą. . Iš ten viskas priklauso nuo jūsų! Jūsų pasiryžimas ir noras mokytis bei patirti naujus mąstymo būdus yra viskas, ko jums reikia norint išnaudoti vieną iš mūsų programų ir pradėti savo kelią į sėkmę jūsų karjeroje.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

The Rome Business School is a Rome, Italy, based Institute of excellence devoted to managerial training and research, which operates internationally, with alumni hailing from more than 140 countries w ... Skaityti daugiau

The Rome Business School is a Rome, Italy, based Institute of excellence devoted to managerial training and research, which operates internationally, with alumni hailing from more than 140 countries worldwide. Skaityti mažiau
Roma , Italija internete + 1 Daugiau Mažiau