Maisto pramonė yra nuolatinė plėtra: naujų produktų ir gamybos procesų eiti koja kojon su vis didėjančių rizikų ir pavojų šiuolaikiniame pasaulyje. Iki specializuojasi maisto saugos, galite atlikti svarbų vaidmenį prisidedant prie visuomenės sveikatos gerinimo.

h

akademinė aprašymą

Studijų programa siekiama ugdyti aukštos kvalifikacijos ir kūrybos specialistų - Profesionalus magistro specializacija maisto higienos su kompetencijos dirbti maisto grandinėje įstaigose, taip pat valstybės paslaugas. Mokytojas studijų programa suteikia įgūdžius saugos ir nekenksmingumo maisto grandinėje, kokybės kriterijus maisto, žinių apie parengimą ir techninės priežiūros saugos sistemų maitinimo įstaigose, taip pat gebėjimą moksliniams tyrimams maisto saugai. Programa baigiama rengiant ir ginant magistro baigiamasis darbas.

Priėmimo sąlygos

Bakalauro laipsnis arba antrojo lygio profesionalus aukštojo mokslo šių grupių studijų programas: veterinarijoje, medicinos, maisto technologijos, žemės ūkio, biologijos ar chemijos.

Anglų Reikalavimai: IELTS 6.0, TOEFL rezultatas 547, TOEFL iBT-rezultatas 76.

Karjeros perspektyvas ir tolesnių tyrimų

Absolventai dirba visose įstaigose maisto grandinėje natūra. Kapitono laipsnis suteikia absolventams tęsti studijas atitinkamoje doktorantūros programą Latvijoje ar užsienyje universitetuose.

f

Kodėl studijuoti Maisto higiena Latvijos žemės ūkio universiteto?

  • Jums bus sukurti įvairių sričių supratimą apie valdymą ir priežiūrą maisto saugos sistemas.
  • Jums bus pasiūlyta dalyvauti mokslinių tyrimų projektuose ir savanorišką veiklą.
  • Jūs įgyti žinių ir įgūdžių, dėl technologijų, maisto gamybos, kriterijus maisto saugos, kokybės ir higienos, maisto infekcijų, taip pat apie teisinius aspektus tarptautinės prekybos maisto produktais, kurie leidžia jums sukurti savo ateities karjerą daugelio profesionalių srityse.
  • Mes Jums siūlome interaktyvų studijų procesą su dinaminiais ir patyrusių dėstytojų ir galimybes e-mokymosi.
  • Mes užtikrinti studentą orientuoto požiūrio į studijų procesą ir sutelkti dėmesį būtent į Jūsų poreikius ir interesus kiekvienoje studijų kursą.
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų Latvia University of Life Sciences and Technologies »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
14 mėnesių
Dieninės
Price
3,000 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date