Projektų vadybos magistras

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Projektų valdymo magistras tiria, kaip efektyvus valdymas gali suteikti organizacijoms geresnius gebėjimus planuoti, įgyvendinti ir kontroliuoti savo verslo veiklą. Šis magistro kursas suteikia išsamius projekto valdymo įgūdžius ir galimybes per visą projekto gyvavimo ciklą; nuo projekto inicijavimo, planavimo, vykdymo iki projekto uždarymo ir moko strategijų, kaip spręsti įvairiausias problemas, iškilusias verslo organizacijose. Naujų technologijų valdymo plėtra projektų valdyme paskatino organizacijas ieškoti kvalifikuotų projektų vadovų, galinčių pagerinti savo verslo rezultatus.

118911_IMG_7991JPG.jpg

Dėl 2 metų programos, šis laipsnis gali būti derinamas su antruoju magistro laipsniu iš Sydney Business School, UOW. Pasirinkite antrąjį magistro laipsnį iš žemiau pateikto sąrašo:

- Verslo magistras

- Verslo analizės magistras

- Finansų valdymo magistras

- Žmogiškųjų išteklių valdymo magistras

- Inovacijų magistras

- Tarptautinio verslo magistras

- Vadybos magistras

- Rinkodaros magistras

- Tiekimo grandinės valdymo magistras

- Projektų valdymo magistras

118703_SydneyBusinessSchoolApril2018-147.jpg

Sidnėjaus miestelis

Modulio mokymosi struktūra

Kursų mokymosi rezultatai yra mokymosi pasiekimų teiginiai, kurie išreiškiami atsižvelgiant į tai, ko besimokantysis turėtų žinoti, suprasti ir sugebėti padaryti baigus kursą. Studentai, baigę šį kursą, galės įrodyti:

1

Kritiškai vertinkite teoriją ir praktiką projektų valdymo srityje.

2

Autonomiškai pritaikyti novatoriškus „realaus pasaulio“ problemų valdymo sprendimus.

3

Veiksmingai perduokite sudėtingą drausminę informaciją įvairioms suinteresuotosioms šalims raštu ir žodžiu.

4

Vykdykite į profesionalumą orientuotą tyrimų projektą.

5

Bendradarbiaudami aptarkite etines, atsakomybės ir tvarumo problemas projektų valdyme.

6

Analizuokite sudėtingas sistemas, kad būtų galima pagerinti našumą.

118704_Wollongong1.png

Vulongongo miestelis

Patekimo reikalavimai

Norėdami patekti į projekto vadybos magistrantūrą, mes reikalaujame, kad turėtumėte pripažintą verslo, inžinerijos, matematikos ar IT srities specializacijos bakalauro laipsnį, kurio ekvivalentas vidutiniškai siekia 50%, arba verslo baigimo pažymėjimą. Bus svarstomos kitos aukštojo mokslo kvalifikacijos ir didelė profesinio darbo patirtis. IELTS bendras rezultatas 6,5 (R: 6, W: 6, L: 6, S: 6).


Kodėl verta mokytis pas mus?

Siūlome tris suvartojamus kiekius per metus, o daugeliui dalykų planuojama suderinti su jūsų profesiniais ir gyvenimo būdo įsipareigojimais. Kai kurios klasės siūlomos kas savaitę, dažniausiai vakare, o kitos savaitgalį vyksta intensyviu režimu, kad sumažintų laiką nuo kitų pareigų.

Daugiau nei 90 proc. Mūsų absolventų dirba per 4 mėnesius nuo baigimo, o mūsų antrosios pakopos studentų vidutinis pradinis atlyginimas yra 108 800 JAV dolerių, 4 proc. Didesnis nei šalies vidurkis .

Pasirinkite studijuoti savo programą iš vieno iš mūsų dviejų universitetų: Sidnėjaus CBD miesteliu, iš kurio atsiveria nuostabus Sidnėjaus uostas ir jo įspūdingas tiltas, arba mūsų Wollongong Campus, įrengtas tarp kraštovaizdžio sodų, už kelių minučių nuo Ramiojo vandenyno.

Mes siūlome įvairias stipendijas tiek vietiniams, tiek tarptautiniams studentams nuo 10% iki 100%, todėl galėsite investuoti į savo ateitį.

Mūsų kursai yra nuolat tobulinami, informuojami atliekant mokslinius tyrimus, suskirstyti į taikomus rezultatus, kuriuos pripažįsta darbdaviai ir kuriuos teikia aukštos kvalifikacijos mokslininkai ir kurie papildomi specializuotais studentų mokymosi ir plėtros ištekliais.

118913_0E6A5290JPG.jpg

Mūsų skirta studentų aptarnavimo tarnyba yra pagrįsta jūsų individualiais poreikiais. Kiekvieną savaitę konsultacijoms siūlome studentų patarėjų, akademinių darbuotojų ir karjeros konsultantų. Studijų įgūdžių seminarai taip pat atliekami kas savaitę, siekiant užtikrinti jūsų sėkmę. Mes teikiame keletą socialinių ir pusiau formalių renginių, kurie suteikia jums galimybę bendrauti su savo bendraamžiais, vietos verslo bendruomenės nariais ir absolventais.

Tarptautiniai studentai gali pasirinkti pasirinkti pasirenkamą dalyką, visuotinę darbo praktiką, apimančią praktinę veiklą, susijusią su darbo paieška ir prieigą prie Australijos darbo jėgos, teikiant stažuotes, pramonės projektus ar ne visą darbo dieną.

QILT 2016-2018 absolventų rezultatų tyrimas.

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2019

Apie mokyklą

Internationally respected, we are focused on excellence with impact — spanning both pioneering research and graduates who are globally competitive.

Internationally respected, we are focused on excellence with impact — spanning both pioneering research and graduates who are globally competitive. Skaityti mažiau
Šiaurės Vulongongas , Sidnėjus + 1 Daugiau Mažiau