Psichologinių tyrimų metodų magistrė (autizmo tyrimai)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Autizmas yra vystymosi sutrikimas, diagnozuotas socialinės komunikacijos sutrikimų, fiksuotų interesų ir pasikartojančių elgesio pagrindu. Autizmo spektro sutrikimų tyrimai yra svarbūs ne tik suprasti autizmo priežastis ir simptomus, bet ir užtikrinti, kad autizmo asmenims būtų suteikta kuo geresnė parama.

MSc psichologiniai tyrimo metodai (specializuojasi autizmo tyrimuose) yra unikalus kursas, skirtas suteikti studentams išsamų supratimą apie psichologinius tyrimo metodus ir dabartinę mokslinių tyrimų sritį, apimančią autizmo spektro sutrikimus. Jūs susipažinsite su pagrindinėmis autizmo teorijos ir tyrimų sritimis, nuo klasifikacijos ir diagnozės iki socialinių ir kognityvinių bei vystymosi teorijų.

Mūsų novatoriškas požiūris apima mokymą ir mokymą psichologinių tyrimų metoduose, turinčiuose praktinės patirties praktinėje praktikoje su autizmu susijusioje aplinkoje, ir galimybę dalyvauti autizmo tyrimo projekte.

Magistrantūros studentai turi savo specialų magistrantūros biurą ir yra integruojami į klestinčią psichologijos katedros mokslinių tyrimų kultūrą.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

# 1 Mes kartu su mokymu ir mokymu psichologinius tyrimo metodus su praktine patirtimi

# 2 trečiasis Škotijoje psichologijos (REF2014)

# 3 Kursas apima mokslinių tyrimų projektą, leidžiantį jums kurti atitinkamus tyrimo įgūdžius

Darbo vietos

Jūs atliksite praktiką, susijusią su autizmu susijusiu kontekstu.

Kurso informacija

Psichologija turi galingus metodus, padedančius geriau suprasti autizmo būklę. Šie magistrantūros psichologiniai tyrimo metodai (autizmo tyrimai) susideda iš modulių, skirtų mokymui apie tyrimo metodų pagrindus ir kaip jie taikomi autizmo tyrimui.

Mokymas

Mokymas atliekamas seminaruose, paskaitose, tyrinėjimuose atitinkamame kontekste ir tyrimų priežiūroje. Tyrimo įgūdžių rengimo būdas svyruoja nuo aiškių praktinių demonstracijų priemonių iki skirtingų požiūrių į tyrimus aptarimo.

Kursų direktorius

Dr Catherine Grainger, kurso direktorius

Magistrantūros sekretorius

Linda Cullen

44 (0) 1786 466854

linda.cullen@stir.ac.uk

Mokesčiai - 2018/2019

  • Užsienyje: 15 250 svarų sterlingų
  • Namai / ES: 6 300 svarų sterlingų.
Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2018

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau