Psichologinių tyrimų metodų magistras (bendra)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Mūsų psichologiniai tyrimo metodai (bendroji) kursas apima psichologinės teorijos mokymą su praktinių įgūdžių ugdymu, pasirengimu ateities karjerai psichologijoje. Išsamiai susipažinsite su kiekybiniais ir kokybiniais tyrimais, duomenų analize ir interpretavimu bei kritiniu skeptišku požiūriu į psichologinį mokslą.

Unikali šio "General Pathway bruožo lankstumas - galite laisvai ištirti įvairias temas visoje disciplinoje. Tai skatina įvairių metodų ir perspektyvų supratimą psichologijos srityje.

Sukurtos praktinių praktinių įgūdžių ugdymo galimybės, pradedant nuo mažo technologinio stebėjimo vertinimo iki aukštųjų technologijų akių stebėjimo. Jūs atliksite darbo vietą, paprastai išorinėje kompanijoje, labdaros ar trečiojo sektoriaus organizacijoje. Tai suteikia jums fantastišką galimybę kurti atitinkamus darbo įgūdžius ir kurti ryšių tinklą, atitinkantį jūsų būsimus karjeros tikslus. Studentai labai gauna naudos iš šios patirties, derindami įgūdžius ir patirtį su asmeniniu ir profesiniu tobulėjimu.

Būsite įsikūrę specialiame magistrantūros įstaigoje arba atitinkamos mokslinių tyrimų grupėse ir paskirsite kolegų mentorių. Jūs taip pat turėsite akademinį psichologijos vadovą, kuris palaiko ir vadovauja jūsų vystymuisi, įskaitant savo mokslinių tyrimų disertacijos projektą.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

# 1 Lankstumas - jūs galite laisvai ištirti įvairias temas visoje psichologijos disciplinoje

# 2 Mes Škotijoje 3-ioji psichologija (REF2014)

# 3 Jūs sukursite atitinkamus darbo užmokesčio įgūdžius į vietą, esančią išorinėje kompanijoje, labdaros ar trečiojo sektoriaus organizacijoje

Kurso tikslai

Žinoma, bus plėtojamas jūsų teorinis supratimas ir suteiks jums praktinių ir tarpasmeninių įgūdžių, reikalingų atlikti tyrimus. Mūsų tikslas yra paskatinti jus sudaryti sudėtingą perėjimą, kad taptumėte visiškai nepriklausomu mokslininku.

Darbo vietos

Jūs atliksite darbo vietą, paprastai išorinėje kompanijoje, labdaros ar trečiojo sektoriaus organizacijoje. Tai suteikia puikią progą jums kurti atitinkamus darbinius įgūdžius ir kurti ryšių tinklą, susijusį su būsimais karjeros tikslais. Studentai labai gauna naudos iš šios patirties, derindami įgūdžius ir patirtį su asmeniniu ir profesiniu tobulėjimu.

Kurso informacija

Šis kursas yra sudarytas iš skirtingų modulių, skirtų mokyti psichologinių tyrimų metodų pagrindus. Šio kurso mokiniai turi galimybę ištirti psichologijos temas, o ne specializuotis vienoje konkrečioje srityje jų kursinių, praktikos ir disertacijos. Kaip magistro psichologinių tyrimų metodų (bendrosios) kursas studentas, galite keisti temas iš vieno darbo į kitą, kaip jūsų interesai vystosi.

Šis metodas suteikia visišką lankstumą, jei nenorite specializuotis vienoje konkrečioje srityje. Jūs turėsite galimybę išplėsti magistrantūros ir imties turinį iš įvairių temų psichologijos.

Mokymas

Mokymas apima pamokymus, demonstracijas ir praktines užduotis, tačiau dauguma yra seminarų pagrindu.

Studentai paprastai mokomi mažose grupėse specializuotose klasėse, su pirmojo kurso doktorantais arba kitais magistrantūros studentais (pavyzdžiui, moduliuose iš kitų magistrantūros studijų programų).

Tikimasi, kad visi mūsų magistrai taip pat dalyvaus reguliariuose mokslinių tyrimų seminaruose ir atitinkamuose mokslinių tyrimų grupių susitikimuose. Jūs taip pat esate raginami dalyvauti "Škotijos antrosios pakopos studijų psichologijos mokslinių tyrimų" renginiuose dalyvaujančiuose universitetuose visoje Škotijoje.

Kursų direktorius

Profesorius Craig Roberts, kurso direktorius

Magistrantūros sekretorius

Linda Cullen

44 (0) 1786 466854

linda.cullen@stir.ac.uk

Mokesčiai - 2018/2019

  • Namai / ES: 6 300 svarų sterlingų
  • Užsienyje: 15 250 svarų sterlingų
Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2018

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau