Psichologinių tyrimų metodų magistras (evoliucinė psichologija)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Šioje magistrantūroje jūs gausite naudos iš mūsų pirmaujančių evoliucinės psichologijos mokslininkų, kuriems ypač rūpi kultūros raida ir kalba, socialinis mokymasis ir "moterų pasirinkimas", patirtį. Mūsų darbuotojai taip pat yra pirmaujančių naujų evoliucinių principų taikant realius klausimus.

Studentai, besidomintys lyginamuoju požiūriu ir elgesiu su gyvūnais, gaus naudos iš kitų mūsų elgsenos ir evoliucijos tyrimų grupės narių žinias. Jų pasaulyje pirmaujančių primatų, šunų ir dramblių elgsenos ir pažinimo tyrimai taikomi realioms problemoms, įskaitant išsaugojimą, sąveiką su žmonėmis ir gyvūnais ir gyvūnų gerovę.

Vadovaujantis tyrimų grupės ekspertų rekomendacijomis, jūs atliksite specializuotus modulius, mokslinių tyrimų vietą ir mokslinių tyrimų projektą. Taip pat galite pasinaudoti mūsų vietinėmis ir užsienio laboratorijomis, vietinėmis svetainėmis ir ryšiais su pramonės partneriais. Pavyzdžiui, Universitetas glaudžiai bendradarbiauja su Edinburgo zoologijos sodo "Living Links to Human Evolution" tyrimų centru.

Būsite įsikūrę specialioje magistrantūros įstaigoje arba atitinkamos mokslinių tyrimų grupės viduje, ir paskirsite kolegų mentorių. Psichologijos akademinis vadovas palaikys ir padės jūsų plėtrą, įskaitant mokslinių tyrimų disertacijos projektą. Mes esame čia, kad paskatintume jus pereiti, kad taptumėte visiškai nepriklausomu mokslo darbuotojais.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

# 1 100% mūsų psichologijos tyrimų poveikio vertinama kaip pirmaujantis pasaulyje (REF2014)

# 2 Jūsų mokslinių tyrimų vieta padės jums tobulinti atitinkamus profesinius įgūdžius

# 3 Jūs gausite naudos iš mūsų pirmaujančių evoliucinės psichologijos mokslininkų patirties

Darbo vietos

Mokslinių tyrimų vieta suteikia didelę galimybę tiems, kurie domisi daugiau taikomų sričių, kad galėtų kurti atitinkamus įgūdžius šioms karjeroms.

Kurso informacija

Kursą sudaro keturi pagrindiniai moduliai, mokslinių tyrimų vieta ir disertacija. Mes taip pat siūlome tam tikrą lankstumą, leidžiančią pasirinkti modulį iš kitos temos, jei jis gali patenkinti jūsų asmeninius treniruočių poreikius.

Mokymas

Mokymas atliekamas įvairiais būdais, įskaitant pamokas, demonstracijas ir praktines užduotis, tačiau dauguma yra seminarų pagrindu.

Paprastai jūs mokote mažose grupėse specializuotose klasėse, su pirmojo kurso doktorantais ar kitais magistrantūros studentais (pavyzdžiui, kitų magistrantūros studijų moduliuose).

Mes, kaip antrosios pakopos studentai, tikimės, kad lankysite reguliarius mokslinių tyrimų seminarus ir atitinkamus mokslinių tyrimų grupės posėdžius. Jūs taip pat esate raginami dalyvauti "Škotijos antrosios pakopos studijų psichologijos mokslinių tyrimų" renginiuose dalyvaujančiuose universitetuose visoje Škotijoje.

Kursų direktorius

Profesorius Craig Roberts, kurso direktorius

Magistrantūros sekretorius

Linda Cullen

44 (0) 1786 466854

linda.cullen@stir.ac.uk

Mokesčiai - 2018/2019

  • Užsienyje: 15 250 svarų sterlingų
  • Namai / ES: 6 300 svarų sterlingų.
Paskutinį kartą atnaujinta May 2018

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau