Psichologinių tyrimų metodų magistras (pažinimas ir neuropsichologija)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Psichologiniai tyrimo metodai (pažinimo ir neuropsichologijos) magistrantūros studijos suteikia plataus masto psichologijos mokslo pagrindus - šiuolaikinį požiūrį į proto ir elgesio tyrimą. Kursas bus mokyti jus psichologinės teorijos ir plėtoti savo praktinius įgūdžius, pasiruošti būsimos karjeros psichologijos. Individualūs moduliai išsamiai įžvelgia kiekybinius ir kokybinius tyrimus, duomenų analizę ir aiškinimą bei kritinį skeptišką požiūrį į psichologinį mokslą.

Yra daug galimybių įgyti praktinių praktinių įgūdžių tobulinimo, pradedant nuo novatoriško techninio stebėjimo vertinimo iki aukštųjų technologijų akių stebėjimo. Taip pat rengiami žodiniai pristatymai. Skatinamas savireguliuojantis požiūris į asmeninę raidą.

Žinoma, bus kreiptis į visus, kurie nori plėtoti karjerą psichologinių tyrimų srityje, siekdami psichologijos doktorantūros arba dirbdami platesniame viešajame, privačiame ar trečiajame sektoriuose.

Būsite įsikūrę specialiame magistrantūros įstaigoje arba atitinkamos mokslinių tyrimų grupėse ir paskirsite kolegų mentorių. Jūs taip pat turėsite akademinį psichologijos vadovą, kuris palaiko ir vadovauja jūsų vystymuisi, įskaitant tyrimo disertacijos projektą. Mes esame čia, kad paskatintume jus pereiti, kad taptumėte visiškai nepriklausomu mokslo darbuotojais.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

# 1 100% mūsų psichologijos tyrimų poveikio vertinama kaip pirmaujantis pasaulyje (REF2014)

# 2 Gaukite tiesioginę patirtį, pritaikytą jūsų karjeros siekiams

# 3 Jūs per mėnesį atliksite vietą atitinkamoje aplinkoje

Darbo vietos

Jūs atliksite mėnesinę trukmę. Paprastai tai yra išorės kompanija, labdaros ar trečiojo sektoriaus organizacija. Praktika yra puiki proga jums kurti atitinkamus darbo įgūdžius ir ugdyti ryšių tinklą, atitinkantį jūsų būsimus karjeros tikslus. Mūsų studentai labai gauna naudos iš praktikos, nes jie leidžia jiems derinti savo įgūdžius ir patirtį su asmeniniu ir profesiniu tobulėjimu.

Kurso informacija

Kursą sudaro keturi pagrindiniai moduliai, mokslinių tyrimų vieta ir disertacija. Mes taip pat siūlome tam tikrą lankstumą, leidžiantį studentams pasirinkti modulį iš kito dalyko srities, jei jis gali patenkinti savo asmeninius mokymosi poreikius.

Mokymas

Mokymas atliekamas įvairiais būdais, įskaitant pamokas, demonstracijas ir praktines užduotis, tačiau dauguma yra seminarų pagrindu.

Paprastai jūs mokote mažose grupėse specializuotose klasėse, su pirmojo kurso doktorantais ar kitais magistrantūros studentais (pavyzdžiui, kitų magistrantūros studijų moduliuose).

Mes, kaip antrosios pakopos studentai, tikimės, kad lankysite reguliarius mokslinių tyrimų seminarus ir atitinkamus mokslinių tyrimų grupės posėdžius. Jūs taip pat esate raginami dalyvauti "Škotijos antrosios pakopos studijų psichologijos mokslinių tyrimų" renginiuose dalyvaujančiuose universitetuose visoje Škotijoje.

Kursų direktorius

Profesorius David Donaldson, kurso direktorius

Magistrantūros sekretorius

Linda Cullen

44 (0) 1786 466854

linda.cullen@stir.ac.uk

Mokesčiai - 2018/2019

  • Užsienyje: 15 250 svarų sterlingų
  • Namai / ES: 6 300 svarų sterlingų.
Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2018

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau