Psichologinių tyrimų metodų magistras (suvokimas ir veiksmai)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Mes nuolat sprendžiame ir atliekame veiksmus, kuriuos lemia mūsų jausmo organai. Mūsų suvokimas apie pasaulį yra ne tik jutiminė informacija - tai aiškinimas, pagrįstas tuo, ką tikisi mūsų smegenys, taip pat tai, ką mums sako mūsų jausmo organai. Šie suvokimo procesai sąveikauja įvairiais būdais, siekiant paremti mūsų elgesį ir įgalinti mūsų veiksmus.

Šis magistras supažindina jus su pagrindiniais suvokimo metodais ir skatina jus apsvarstyti jų stipriąsias ir silpnąsias puses. Jūs gausite plataus mokymo apie psichologinius metodus, taip pat suprasite suvokimo patirtį ir pagrindinę sistemą, skirtą išmatuoti veiksmams matuoti be šališkumo. Jūs taip pat gausite praktinės patirties, suvokdami suvokimą ir veiksmus, atlikdami mokslinių tyrimų projektą ir galimybę įsidarbinti laboratorijoje.

Būsite įsikūrę specialiame magistrantūros įstaigoje arba atitinkamos mokslinių tyrimų grupėse ir paskirsite kolegų mentorių. Jūs taip pat turėsite akademinį psichologijos vadovą, kuris palaiko ir vadovauja jūsų vystymuisi, įskaitant tyrimo disertacijos projektą. Mes esame čia, kad paskatintume jus pereiti, kad taptumėte visiškai nepriklausomu mokslo darbuotojais.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

# 1 100% mūsų psichologijos tyrimų poveikio vertinama kaip pirmaujantis pasaulyje (REF2014)

# 2 Jūs atliksite vietą laboratorijoje

# 3 Galite pasirinkti maršrutą, kuris tinka jūsų interesams ir poreikiams

Darbo vietos

Jūs atliksite mokslinių tyrimų vietą. Praktika suteikia didelę galimybę tiems, kurie domisi labiau taikomomis sritimis, kurti atitinkamus įgūdžius šioms karjeroms.

Kurso informacija

Kursą sudaro keturi pagrindiniai moduliai, mokslinių tyrimų vieta ir disertacija. Mes taip pat siūlome tam tikrą lankstumą, leidžiantį studentams pasirinkti modulį iš kitos temos, jei jis atitinka jų asmeninius mokymosi poreikius.

Mokymas

Mokymas atliekamas įvairiais būdais, įskaitant pamokas, demonstracijas ir praktines užduotis, tačiau dauguma yra seminarų pagrindu.

Paprastai jūs mokoma mažose grupėse specializuotose klasėse su pirmojo kurso doktorantais ar kitais magistrantūros studentais (pavyzdžiui, kitų magistrantūros studijų moduliuose).

Mes, kaip antrosios pakopos studentai, tikimės, kad lankysite reguliarius mokslinių tyrimų seminarus ir atitinkamus mokslinių tyrimų grupės posėdžius. Jūs taip pat esate raginami dalyvauti "Škotijos antrosios pakopos studijų psichologijos mokslinių tyrimų" renginiuose dalyvaujančiuose universitetuose visoje Škotijoje.

Kursų direktorius

Dr Ross Goutcher, kurso direktorius

Magistrantūros sekretorius

Linda Cullen

44 (0) 1786 466854

linda.cullen@stir.ac.uk

Mokesčiai - 2018/2019

  • Užsienyje: 15 250 svarų sterlingų
  • Namai / ES: 6 300 svarų sterlingų.
Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2018

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau