Psichologinių tyrimų metodų magistras (vaiko vystymasis)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Šią magistrantūrą moko mūsų ekspertų psichologų komanda, kuri specializuojasi ankstyvoje vaikystėje. Jo tikslas - išmokyti jus, kaip atlikti vaikų vystymosi tyrimus. Šis kursas tinka absolventams psichologijos ar susijusiuose dalykuose, taip pat specialistams, dirbantiems su vaikais, kaip dalį tolesnio profesinio tobulėjimo.

Mes aprėpia įvairias temas, nuo socialinės ir kognityvinės raidos iki autizmo ir kitų netipinių vystymosi klausimų, į kūdikių maitinimo praktikos psichologiją.

Mokymas praktiškai pagrįstas socialinių psichologų, sveikatos psichologų, neuropsichologų ir privatologų indėliu. Taip pat, kaip ir per mėnesį, jums taip pat bus naudingas praktinis mokymasis per mūsų vidinę grojimo grupę, kuri yra neatskiriama magistrantūros mokymo ir mokslinių tyrimų dalis.

Būsite įsikūrę specialiame universiteto magistrantūros įstaigoje. Jūs taip pat turėsite akademinį vadovą, kuris palaikys ir vadovaus jūsų plėtrai, įskaitant savo mokslinių tyrimų disertacijos projektą.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

# 1 Jūs gausite tiesioginę patirtį, pritaikytą jūsų karjeros siekiams per vietą ir mūsų įmonę žaidimų grupė

# 2 100% mūsų psichologijos tyrimų poveikio vertinama kaip pirmaujantis pasaulyje (REF2014)

# 3 Jūsų disertacija leis jums atlikti išsamius tyrimus pasirinktu vaiko vystymosi aspektu

Darbo vietos

Jūs atliksite mėnesio trukmės įdarbinimą atitinkamame kontekste.

Kurso informacija

Kursą sudaro keturi pagrindiniai moduliai, mokslinių tyrimų vieta ir disertacija. Mes taip pat siūlome tam tikrą lankstumą, leidžiantį studentams pasirinkti modulį iš kito dalyko srities, jei tai gali patenkinti jų asmeninius mokymosi poreikius.

Mokymas

Mokymas atliekamas įvairiais būdais, įskaitant pamokas, demonstracijas ir praktines užduotis, tačiau dauguma yra seminarų pagrindu.

Paprastai jūs mokoma mažose grupėse specializuotose klasėse su pirmojo kurso doktorantais ar kitais magistrantūros studentais (pavyzdžiui, kitų magistrantūros studijų moduliuose).

Kursų direktorius

Dr Catherine Grainger, kurso direktorius

Magistrantūros sekretorius

Linda Cullen

44 (0) 1786 466854

linda.cullen@stir.ac.uk

Mokesčiai - 2018/2019

  • Užsienyje: 15 250 svarų sterlingų
  • Namai / ES: 6 300 svarų sterlingų
Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2018

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau