Psichologinių tyrimų metodų magistras (veido psichologija)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

University of Stirling ilgą laiką turi patirties įvairiuose veido tyrimo aspektuose. Šis kursas padės jums padidinti savo supratimą apie psichologinius tyrimo metodus ir leis jums sutelkti daugumą savo pastangų, kad atliktumėte tyrimus.

Mūsų tarptautiniu mastu žinoma ekspertų komanda studijuoja beveik visus veido suvokimo aspektus, įskaitant:

  • žemo lygio vaizdo apdorojimas
  • prisitaikymas
  • žvilgsnio suvokimas
  • socialinis suvokimas, kaip antai moterio pageidavimu ir patrauklumu
  • pripažinimo mechanizmai
  • teismo ekspertizės aspektai, tokie kaip nepažįstamas veido atpažinimas ir veidų atminimo atgarsiai

Mūsų tyrimai paskatino "EvoFIT" - unikalią nusikalstamų veikų liudytojų ir aukų nusikaltėlių kompozitų kompozicinę sistemą, kurios įtariamasis identifikavimo rodiklis yra dešimt kartų didesnis už tradicinius policijos naudojamus metodus.

Tapk šios gyvybingos mokslinių tyrimų bendruomenės dalimi, kai studijuosite pagrindinius tyrimo metodus, susijusius su akių tyrinėjimais, ir įtrauksite savo mokymą į praktiką per mėnesį.

Būsite įsikūrę specialiame magistrantūros įstaigoje arba atitinkamos mokslinių tyrimų grupėse ir paskirsite kolegų mentorių. Psichologijos akademinis vadovas palaikys ir padės jūsų plėtrą, įskaitant disertacijos projektą. Mes esame čia, kad paskatintume jus pereiti, kad taptumėte visiškai nepriklausomu mokslo darbuotojais.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

# 1 100% mūsų psichologijos tyrimų poveikio vertinama kaip pirmaujantis pasaulyje (REF2014)

# 2 Jūs atliksite mėnesio trukmę

# 3 Mūsų mokymą vadovauja mūsų tarptautiniu mastu žinoma ekspertų komanda

Darbo vietos

Jūs atliksite mėnesinę trukmę.

Kurso informacija

Kursą sudaro keletas skirtingų modulių, skirtų suteikti jums mokymą apie mokslinių tyrimų metodų pagrindus. Moduliai apima įvairius įgūdžius, nuo praktinių demonstracijų priemonių iki diskusijų apie skirtingus požiūrius į mokslinius tyrimus.

Svarbi dalis kurso - mokytis įgūdžių, reikalingų moksliniams tyrimams stimuliuoti, nuo kontroliuojamos fotografavimo iki morfavimo ir redagavimo tiek 2, tiek 3D. Mes siūlome tam tikrą lankstumą, kurią galite mokytis, kad galėtumėte pasirinkti modulį iš kitos dalyko srities, jei tai gali atitikti jūsų asmeninius treniruočių poreikius.

Taip pat atliksite tyrimo vietą ir disertaciją.

Neakivaizdinių studijų studentai naudojasi tais pačiais moduliais, kurie buvo išdalinti per dvejus metus.

Mokymas

Mokymas atliekamas įvairiais būdais, įskaitant pamokas, demonstracijas ir praktines užduotis, tačiau dauguma yra seminarų pagrindu.

Paprastai jūs mokote mažose grupėse specializuotose klasėse, su pirmojo kurso doktorantais ar kitais magistrantūros studentais (pavyzdžiui, kitų magistrantūros studijų moduliuose).

Mes, kaip antrosios pakopos studentai, tikimės, kad lankysite reguliarius mokslinių tyrimų seminarus ir atitinkamus mokslinių tyrimų grupės posėdžius. Jūs taip pat esate raginami dalyvauti "Škotijos antrosios pakopos studijų psichologijos mokslinių tyrimų" renginiuose dalyvaujančiuose universitetuose visoje Škotijoje.

Kursų direktorius

Profesorius Peter Hancock, kurso direktorius

Magistrantūros sekretorius

Linda Cullen

44 (0) 1786 466854

linda.cullen@stir.ac.uk

Mokesčiai - 2018/2019

  • Užsienyje: 15 250 svarų sterlingų
  • Namai / ES: 6 300 svarų sterlingų.
Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2018

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau