Augantis gyventojų skaičius, imigracija, nevaržoma urbanizacija, tarša, mono-funkcinis teritorijos apleistos, paveldas grėsmė, raginu naujus sprendimus, keliančioms paminklams iššūkius kalbant apie būsto, transporto, energetikos, aplinkos, sveikatos apsaugos ir socialinės įtraukties. Jis tampa labai svarbus miesto regeneracija. Tai klausimas, į pasaulinės klasės magistrantūros studijų kursas pavadintas reCity. Žinoma, sukurta naujos kartos specialistų, kurie nori kurti ir dalintis novatoriškas idėjas remiančius bendruomenes, suinteresuotieji subjektai ir politinius lyderius darnesnis miestuose. Dėmesys reCity, yra miesto regeneracijos projektas, vykdomas su holistiniu požiūriu, remiantis paramos gavėjų kompetencijų, būtinų, kad būtų pagrindiniai veikėjai, kaip apibrėžta sudėtingas procesas tvarios miestų plėtros ir atnaujinimo, kalbant apie dizainą, ryšių, statybos ir valdymo gerinimas šiuolaikinio miesto.

ReCity tikslas yra gilinti universitete studijų ir darbo patirtį, integruoti juos su tarpdisciplininių įgūdžių. Tikslas yra sukurti profesionalumą, reikalingą darbo rinkoje sėkmingai įsidarbinti įvairiose situacijose, susijusių su miestų atgaivinimo projektus. Į reCity, studentų, kuriems gali būti iš viso pasaulio, darbas kryžius komandose, apsvarstyti klausimus iš įvairių perspektyvų, įgyti įžvalgos iš pramonės lyderių, susieti su tinklų ir emerge su projektų portfelį.

Struktūra

Puikus dieninių dvejų metų magistro magistro kursai. 120 ECTS kreditų per 4 semestrus. Integruotas mokslinių tyrimų vadovaujamos ir darbas orientuotas mokymo programa, paskaitos, vadovėliai, seminarai, laboratorijos, dirbtuvės, darbo grupių, mobiliojo mokymosi, išvykas, stažuotes ir projektu darbus. Anglų kalba yra oficiali kalba. Studentai taip pat turi galimybę mokytis pagal vietinę kalbą ir kultūrą, stiprinti savo patirtimi. Mobilumas yra vienas iš magistrantūros studijų kursas funkcijų. Pirmąjį pusmetį, studentai yra įsikūrusi Catanzaro (Italija); per antrąjį pusmetį jie gali pasirinkti perkelti į vieną vietą tam Partneris FISD, kur jie lieka iki trečiojo semestro. Per ketvirtąjį semestrą, jie atlikti įmonėse / praktikos Europoje stažuotės ir grįžti į Italiją užbaigti savo moksliniais tyrimais pagrįstą disertacijos. ES studentai taip pat gali aplankyti į trečiosios šalies partneriui.

Konsorciumas

ReCity įgyvendina ne pelno tarptautinio konsorciumo vardu fisD - integruotos aukštojo mokslo dizainas, įkurta 2001 į Catanzaro, Italija. Jis yra sudarytas iš pirmaujančių universitetų, organizacijų, įmonių ir ne pelno institucijoms. Fis'D per ryšių sekretoriatas palankiai vertina studentus ir siūlo platų paslaugų paketą. Pirma pagalba teikiama už būstą ir integracijos į kasdienį gyvenimą, įskaitant ypatingą dėmesį skiriant lygioms galimybėms ir jų šeimoms. Stipendijos yra prieinami pasirinktų tinkamų kandidatų. Kompiuteris nešiojamas (MacOS) arba "iPhone" / "iPod" taip pat yra numatyta, kad kiekvienam studentui. Pareiškėjai turėtų turėti bent bakalauro laipsnį arba lygiaverčius (mažiausiai 180 ECTS kreditų per trejus metus) susijusiose srityse. Baigusiems suteikiamas su bendru magistrantūroje.

ReCity direktorius Ivanas Alfieri.

TRUKMĖ

3000 valandas 2 metų, 120 ECTS. 2014 leidimas prasideda 2014 gruodį ir baigiasi rugsėjo 2016 terminas planuojama Lap 28, 2014.

Įstaigos

Koordinuojanti institucija

FISD konsorciumas - Integruota Aukštasis išsilavinimas dizaino, Catanzaro (Italija)

Partneriai

  • ISIA - Aukštasis institutas meno Industries, Urbino (Italija) - NIT - National Institute of Technology, Hamirpur (Indija) - ULHT - Universidade Lusófona de Humanidades el Tecnologias Portugalija

Susijusios Partneriai

  • Imed - Viduržemio projektavimo institutas, Catanzaro (Italija) - REGCAL - regionas Kalabrija, Catanzaro (Italija)

Kalbų politika

Anglų kalba yra oficiali kalba, kuria reCity EJMC. Jis bus naudojamas bendrauti su institucijų, studentų, mokslininkų, darbuotojų ir visų svarbiausia mokyti. Visi egzaminai žodžiu ir raštu, prezentacijos, namų darbai ir baigiamasis darbas bus griežtai anglų kalba. Taigi, geri anglų kalbos įgūdžiai yra būtini. Todėl, kad tai privaloma lankyti lygiava kursus anglų kalba FISD konsorciumo organizuotu 2014 metų rugsėjo, o kitų kalbų kursus įgyvendinti per magistrantūros studijų kursas, skirtas studentams, kurie ne gimtoji ir kurie neturi sertifikuotų kalbos kompetencijas taip:

Anglų kalba

  • IELTS sertifikavimas (akademinis testas modulis) su vagele didesnis nei arba lygus 7, - TOEFL sertifikatas su vagele didesnė nei arba lygi 94.

Kitų Europos kalbų, atsižvelgiant į reCity mobilumo takelius

  • Metmenyse sertifikavimo su vagele lygus arba didesnis nei B2.

Be išlyginamojo žinoma, per mokslo metus: - šnekamosios grupės bus įsteigtas, atliekami ir prižiūrima mokytojas, siekiant motyvuoti mokinius praktika anglų, - jei studentai reikalauja IETLS testą, jie padeda (kaina Bandymui nėra įtrauktos į dalyvavimo išlaidas).

Be to, siekiant padidinti savo patirtimi, FISD siūlo studentų kalbos mokymą kas priimančiosiose šalyse, pradedant italų Catanzaro, toliau su kitomis kalbomis konsorciumui. Šie kursai turėtų gilinti žinias apie visų pasirinktų studentams. Bet tai taip pat turėtų didinti galimybę ištirti vieną iš svarbiausių dalių, kultūra, kalba. Tai taip pat bus suteikti studentams galimybę įgyti kompetencijas vietos kalbomis ir veiksmingai bendradarbiauti su bendruomenių jie gyvena ir dirba per.

Lėšos ir mokesčiai

ReCity EJMC iš dalies finansuoja institucijų, fondų, įmonių ir / arba asmenų per donorystę. Likusi dalis finansuojama iš atrinktų kandidatų mokamos dalyvavimo išlaidas.

Dalyvavimo išlaidos 2014 redakcijos reCity EJMC yra: - A kategorijos studentų, € 8,000 per metus; - B kategorijos studentų, € 4,900, per metus.

A kategorija studentai apibrėžiamas kaip studentai, kurie atvyksta iš kitų nei šalies, turinčios teisę šalies kandidatės (remiamos šalys kandidatės visų 28 ES valstybės narės, taip pat Islandija, Lichtenšteinas ir Norvegija) ir kurie nėra rezidentai, nei vykdė savo pagrindinę veiklą (studijas, mokymo ar darbo) už daugiau nei 12 mėnesių per paskutinius penkerius metus vienoje iš šių šalių. B kategorijos studentai apibrėžiamas kaip studentų, kurie neatitinka pirmiau minėtų A kategorijos kriterijų, ir duomenys yra studentai, kurie yra arba gyventojai arba vykdė savo pagrindinę veiklą (studijas, mokymo ar darbo) daugiau nei iš viso 12 mėnesių per pastaruosius penkerius metus vienoje iš ES valstybių narių, Lichtenšteino, Islandijos arba Norvegijos.

Šis kursas yra Campus based
Duration
2 - 5 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
4,900 EUR
- 8,000 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date