Reguliuojamojo mokslo magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

STEM paskirta norminių mokslų magistrantūra yra intensyvi tarpdisciplininė studijų programa, skirta absolventams, kurių biologinių, farmacinių ir biomedicinos mokslų pagrindus sustiprina žinios ir įgūdžiai, reikalingi valdyti reguliuojamus biomedicinos produktus.

USC reguliavimo mokslo programa supažindins jus su naujausiomis vidaus ir pasaulinio reguliavimo tendencijomis, taip pat su biotechnologijų, farmacijos ir medicinos prietaisų pramonės kokybės praktika. Klasėje naudosite realaus pasaulio pavyzdžius ir projektus, kad įgytumėte daugiau žinių apie reguliavimo, kokybės ir klinikinius mokslus. Taip pat suprasite inžinerijos, farmacijos ir reguliavimo mokslų maišymo sudėtingumą pasauliniu mastu.

120443_business.jpg

Jūs vesite klases su naujausiais universitetų absolventais, asmenimis, turinčiais kitus aukštesnius laipsnius, ir specialistais, šiuo metu dirbančiais norminant, kokybės ar klinikinius gebėjimus. Panašiai visi mūsų dėstytojai ir kviestiniai pranešėjai yra dalykų ekspertai ir turi didelę pramonės patirtį.

Mūsų studentai, kviestiniai pranešėjai ir dėstytojai atvyksta iš viso pasaulio, padidindami jūsų tinklo kūrimo galimybes. Kiekvienoje klasėje pasitelkiamos įvairių profesinių sluoksnių asmenų žinios ir kompetencija, įskaitant reguliavimo reikalus, kokybės užtikrinimą ir kontrolę, klinikinius tyrimus ir bandymus, medicinos reikalus, mokslinius tyrimus ir plėtrą, farmakologinį budrumą, rinkodarą ir pardavimus iš biotechnologijų, medicinos prietaisų, ir farmacijos kompanijos.

Jūsų švietimo ir profesiniai tikslai yra svarbiausi. Programą galite pradėti arba baigti bet kuriuo semestru (rudenį, pavasarį ar vasarą), visi kursai susitinka savaitgaliais (maždaug kartą per mėnesį), o prireikus kiekvienas kursas gali būti baigtas internetu.

Kursai yra siūlomi savaitgaliais, kad būtų galima priimti dirbančius specialistus, ir jie gali būti lankomi internete tiems, kurie nori baigti studijas iš už Los Andželo teritorijos ribų. Studentai patys nustato tempą, veddami tiek kursų, kiek nori perimti kiekvieną semestrą.

Visiems studentams ir absolventams teikiama karjeros parama, įskaitant įdarbinimo renginius, karjeros muges ir reguliarų darbo skelbimų platinimą iš įmonių nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Darbdaviai žino apie mūsų absolventų reputaciją ir noriai samdo mūsų absolventus.

Priėmimo į mokslą magistras

Priėmimo kriterijai

Norėdami kreiptis į mūsų magistrantūros programas, turite:

 • Baigę akredituoto koledžo ar universiteto bakalauro laipsnį, kurio minimalus pažymio vidurkis (GPA) yra 3,0, *
 • Pateikite du rekomendacinius laiškus iš profesionalų ar dėstytojų, susipažinusių su jūsų galimybėmis ir pasiekimais.
 • Pateikite naujausią savo gyvenimo aprašymą.
 • Pateikite asmeninį pareiškimą, kuriame nurodomas jūsų susidomėjimas laipsniu.
 • Anglų kalbos mokėjimas: Jei jūsų bakalauro laipsnis buvo įgytas ne angliškai kalbančioje šalyje, o jūs nesate JAV pilietis ar nuolatinis gyventojas, turite pateikti oficialiojo TOEFL (anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas) arba IELTS (tarptautinės anglų kalbos) įvertinimus. Kalbos tikrinimo sistema). Atminkite, kad net jei esate iš anglakalbių šalių, vis tiek gali reikėti pateikti balus. Reikalaujame, kad per dvejus metus nuo numatytos įstojimo dienos patikrintumėte šiuos balus:
  • Internetinis TOEFL (iBT) balas yra 100 ir ne mažiau kaip 20 kiekviename tarpiniame balyje; arba
  • 7 IELTS, ne mažiau kaip 6 kiekvienoje grupėje.

* Priėmimo komitetas apsvarstys visą paraiškos medžiagą ir atidžiai perskaitys kiekvieną paraišką ir pasikliaus įvairiais rodikliais iš jūsų paraiškos, kad nustatytų jūsų tinkamumą ir tinkamumą programos sėkmei. Jei turite klausimų dėl konkrečios situacijos, susisiekite su mumis.

Reguliavimo mokslo magistrantūra (RS) | Mokymo programa ir reikalavimai

USC MS reguliavimo mokslo laipsnis reikalauja, kad būtų sėkmingai baigti 36 vienetai, viršijantys bakalaureato laipsnį. Pagrindinę programą sudaro kursai, kuriuose pagrindinis dėmesys skiriamas pagrindinėms reguliavimo sistemoms, pažangioms reguliavimo sistemoms, kokybės užtikrinimui, klinikiniams tyrimams, statistikai, medicinos produktų įstatymams ir projektų valdymui, taip pat pasirenkamiesiems variantams. Praktinė patirtis skatinama dalyvaujant akademinėse ir pramonės stažuotėse arba TRAQS programoje.

120407_Keck.jpeg

Būtini kursai

Visus Reguliavimo ir kokybės mokslo departamento siūlomus kursus galima lankyti asmeniškai arba internetu (Jungtinėse Valstijose). Priėmę mes kartu su jumis parengsime jūsų poreikius atitinkantį kursų planą.

Įvadinis norminis aktas

MPTX 511: Įvadas į medicinos produktų reglamentą

Išplėstinė reguliavimo sistema (pasirinkite bent 2)

MPTX 512: Vaistų reglamentavimas

MPTX 513: Medicininių prietaisų reguliavimas

MPTX 514: Maisto produktų reguliavimas

MPTX 524: Įvadas į maisto mokslą

Kokybės užtikrinimas (Pasirinkite 1)

RSCI 508: Narkotikų ir biologijos kokybės užtikrinimas

RSCI 509: Medicinos prietaisų kokybės užtikrinimas

MPTX 515: Kokybės sistemos

Klinikiniai tyrimai

MPTX 517: struktūra

Statistika (Pasirinkite bent 1)

RSCI 507: Kokybės sistemos

MPTX 522: Įvadas į klinikinių tyrimų modelį

Medicinos produktų įstatymas

MPTX 516: medicinos produktai

Verslas

RSCI 601: Biomedicininė komercija

Pasirinktinai

Visus likusius vienetus galima užpildyti pasirenkamaisiais kursiniais darbais, pasirinktais iš Reguliavimo ir kokybės mokslų departamento siūlomų kursų.

Baigimo reikalavimai

Norėdami baigti reguliavimo mokslo magistro laipsnį, turite būti baigę:

 • Ne mažiau kaip 36 vienetai privalomų ir pasirenkamųjų kursų
 • Gautas kaupiamasis GPA yra 3,0 ar geresnis
 • Palaikykite nuolatinę registraciją per visus rudens ir pavasario semestrus
 • Įgyk laipsnį per penkerius metus
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1905, the USC School of Pharmacy has played a key leadership role in both the advancement of the field of pharmacy and in the education of new generations of pharmacists and remains one of ... Skaityti daugiau

Founded in 1905, the USC School of Pharmacy has played a key leadership role in both the advancement of the field of pharmacy and in the education of new generations of pharmacists and remains one of the nation’s foremost schools of pharmacy today. Skaityti mažiau