Rinkodaros ir skaitmeninės žiniasklaidos magistras

Bendroji informacija

3 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programos tikslai

Pirmas žingsnis sėkmingoje ir tarptautinėje profesinėje karjeroje.

Rinkodaros ir skaitmeninės žiniasklaidos magistrantūros tikslas - suteikti studentams įgūdžių ir žinių, kad galėtų sėkmingai dirbti tarptautinėje, pažangioje rinkodaros karjeroje. Norėdami tai padaryti, programa orientuota į tai, kaip taikyti pagrindinius strateginius rinkodaros aspektus vis labiau skaitmeniniame ir globalizuotame pasaulyje.

Programa apima du kursus kursus Madride, vieną terminą Londono ar Berlyno miesteliuose ir vieną profesionalumo semestrą, skirtą magistro darbui užbaigti ir įmonės stažavimui.

Atvirumas ir įvairovė

Sąveika su daugiau nei 20 tautybių mokytojais garantuoja didesnį daugiakultūrinio mokymosi gylį. Rinkodaros ir skaitmeninės žiniasklaidos magistrantūros studentai atvyksta iš įvairių šalių ir turi skirtingą išsilavinimą: inžinierius, gydytojus, farmacininkus, literatūros ir teisės studentus ir kt. Jie sudaro daugiakultūrinių dalyvių grupę, kuri leidžia dar labiau keistis ir dirbti grupėse praturtinti.

Suprasdami, kad jūs visi turite savo tapatybę ir asmenybę, programa siekia, kad jūs įdomu ir įvairiapusišku, kad padėtumėte sėkmingai tęsti savo profesinį gyvenimą.

Šis magistras parengė daugiau nei 600 dalyvių. Dabar jie užima strategines ir operatyvias rinkodaros pozicijas ir bendravimą įvairiose pasaulio kompanijose.

Priėmimo sąlygos

Bet kurios studijų pakopos bakalauras arba magistras (ne mažiau kaip 180 ECTS)

Išplėstinis anglų lygis: C1

  • TOEFL IBT: 100
  • TOEFL PBT: 600
  • TOEFL kompiuteris: 250
  • IELTS: 7

Atleidimas nuo šių reikalavimų gali būti taikomas tuo atveju, jei kandidatas neturi tokio pobūdžio studijų, bet turi išskirtinių savybių ir įgūdžių. Pagal Prancūzijos "Conférence des Grandes Ecoles" nustatytus standartus tokie kandidatai negali viršyti 20 proc. Kiekvienais metais priimtų studentų.

Procedūra

Paraiškos nagrinėjamos jų atvykimo tvarka; jie turi būti pateikti kuo anksčiau. Mes turime greitą priėjimą. Kai paraiškos paketas buvo peržiūrėtas Priėmimo komitete, kandidatas bus informuotas, ar jis / ji bus pakviestas į priėmimo egzaminą ir asmeninį pokalbį.

Mokesčiai ir finansai

Mokesčiai už 2019-2020 mokslo metus yra 19 250 EUR (visiems ES ir ne ES studentams).

Paraiškos mokesčiai

„CCIP ESCP“ mokama 130 EUR paraiškos rinkliava.

Atkreipkite dėmesį, kad tai negrąžinama.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opp ... Skaityti daugiau

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunities offered by cultural diversity. Skaityti mažiau
Paryžius , Madridas , Londonas , Berlynas , Turinas , Varšuva , Pekinas , Venecija + 7 Daugiau Mažiau