Rusija

Studijų Rusijoje

Švietimo sistema Rusijoje

Nors Rusija teikia nemokamą išsilavinimą visiems savo piliečiams garantuoja jų sandarą, įleistas į aukštesnįjį aukštojo mokslo institucijų yra labai konkurencinga. Kadangi Rusijos vyriausybės sektorius, atsakingas už reguliuojant švietimo sistemą vietose daug dėmesio skiria uždirbti laipsnių technologijų ir mokslo studijų srityse, ir studentams, norintiems svarbus šiose srityse turėtų turėti išskirtinį talentą šios studijų srities tipą, taip pat puikius pažymius Kad būtų priimtas į Rusijos universitete.

Be to, skiriant finansavimą studentų mokesčių už mokslą, Rusija taip pat moka užsienio studentams mažą stipendiją ir suteikia nemokamą būstą už juos taip pat. Šalis taip pat panaikino daug biurokratijos, kuri naudojama užkirsti kelią arba uždelsti užsienio studentus dalyvauti rusišką universitetą daug.Dabar, kad paraiškų teikimo sistema yra paprastesnė, studentai, kurie dalyvavo JAV, Vokietijos, Danijos, Kinijos, Italijos ir Japonijos universitetus patirsite mažai, be jokių atsižvelgiant į perduodant Rusijos universitete klausimais.

Rusija šiuo metu pereinant savo tradicinį aukštąjį išsilavinimą modelį į vieną, kad yra daug labiau suderinta su Vakarų tipo mokslo laipsnių procesą. 2003 metais Rusija pasirašė Bolonijos deklaraciją, kuri praskynė kelią vyriausybei priimti įstatymą, kad pašalinti savo seną, penkerių metų studijų modelį į vieną, kad panaši JAV laipsnių sistema - ketverių metų bakalauro laipsnį po meistro "laipsnį. Tačiau postdoctorate diplomas vis dar išlaiko tradicinės, Sovietų Sąjungos modelį, kuris buvo sukurtas beveik prieš 90 metų. Iš esmės, mokslo daktarų Rusijoje apibrėžta ir uždirbo pagal studento gylio 's asmens pasiekimus mokslinių tyrimų (doktor mokslų arba mokslų daktaras), arba akademinių tyrimų.

 

Popular Rusijos universitetai

Didžiausių ir seniausių universitetų Rusijoje Sankt Peterburgo valstybinio universiteto ir Maskvos valstybinio universiteto. Per 2000-ųjų, vyriausybė inicijavo programą, kuri įsteigta "federalinės " universitetus sujungiant aukštojo mokslo institucijas, kurios jau egzistavo ir skiriant ypatingą finansavimo dotacijas jiems. Kai kurie iš šių naujesnių universitetų yra Kazan Volga Federal University, Sibiro federalinis universitetas ir Šiaurės Rytų federalinis universitetas.

 

Dalyvavimas Rusijoje universitetą

Nuo Rusijos Daugelis universitetų mokyti klases rusų, studentai turėtų turėti bent jau elementaraus kalbos žinias prieš taikant į universitetą. Jis yra privalomas visiems užsienio studentus imtis rusų kalbos kursus, kaip dalį savo gyvenimo, nebent jos gali įrodyti, kad jie nereikia.

Tarptautiniai studentai gali dirbti ne visą darbo laiką, o įtrauktas į studijų programą. Atkreipkite dėmesį, kad darbdaviai Užsienio studentai turi turėti specialų leidimą, kuris rodo jiems leidžiama samdyti užsienio studentus prieš studentai gali legaliai dirbti už juos.

 

Kreipimasis į Rusijos universitete reikalauja pateikti šiuos dokumentus:

  • Paraiškos forma nurodant pageidaujamą studijų sritis
  • Patvirtintą kopiją diplomo ar kito švietimo sertifikatą, rodantį, studentas turi teisę stoti į aukštojo mokslo programos
  • Leidžiama sveikatos pažymėjimas ir kopija ŽIV kraujo tyrimo rezultato, kurį išduoda sveikatos draudimo bendrovė, kuri yra akredituota Rusijos konsulatas
  • Patvirtinta kopija gimimo liudijimo
  • 4 x 6 dydžio pasų nuotraukos (įtraukiant šias nuotraukas mažiausiai šešių)

 

Kodėl Studijų Rusijoje?

Rusija 's aukštojo mokslo sistema yra griežta, konkurencinga ir pripažinta visame pasaulyje dėl savo laipsnių, kad nuolat turi didelį UNESCO ir PSO įvertinimą. Konkrečiai pritraukti tarptautinių studentų, Rusijos universitetai, 100 proc Mokestis už mokslą lengvatas, taip pat turtinga stipendijas. Be to, Rusija yra įspūdingi, įvairesnė ir istoriškai įtakingas šalis, kuri siūlo užsienio studentams naujų ir praturtina patirtį turtus.

Apie Rusijos

Rusijos Federacija yra pusiau prezidentinės, Vokietijos Federacinė Respublika, kurių sudėtyje yra 83 skirtingų teritorijų žinomas kaip "federalinės dalykai ". Rusija dalijasi savo sienų su daugelio šalių, kurios apima Norvegija, Kinija, Lenkija, Suomija ir Šiaurės Korėja. Tai didžiausia šalis pasaulyje ir apima viena aštuntoji Žemė 's Gyvenamųjų vietovių, apimanti devynias atskirą laiko juostas ir dengiančiais visą regioną šiaurinėje Azijoje.

Šiuo metu Rusijos Federacija 'ai ekonomika yra viena labiausiai klestinčių pasaulio, reitingai kaip šeštoji pagal dydį išsivysčiusių šalių pagal perkamąją galią. Tai siejama su savo platų energijos ir mineralinių išteklių, kad padarė jį vienu iš didžiausių manufacterers gamtinių dujų ir naftos. Pakaitomis, Rusija taip pat žinoma, kad turi didžiulį rezervą MNG (masinio naikinimo ginklų) ir yra viena iš penkių valstybių pripažinta, kad branduolinį ginklą.Rusijos Federacija yra G8, Jungtinių Tautų Saugumo Tarybai, Europos Taryba ir Pasaulio prekybos organizacijos nare.

 

Esminiai faktai apie Rusiją

  • Rusija turi pirmininką, kuris yra laikomas "valstybės vadovas " ir Ministras Pirmininkas, kuris vadinamas "vyriausybės vadovas ".
  • Federalinė vyriausybė susideda iš trijų skyrių: Teisinės, vykdomosios ir teismų.
  • Apskaičiuota, kad 165 skirtingų indigneous tautų ir etninių grupių gyvena Rusijoje. Aštuoniasdešimt procentų Rusija 's gyventojų yra etniniai rusai.
  • Rusų kalba, kuria piliečiams, po totorių ir ukrainiečių balsų dauguma. Rusų kalba yra oficiali kalba Jungtinių Tautų, kartu su arabų, kinų, prancūzų, anglų ir ispanų kalbomis.
  • Pagrindinis valiuta Rusijoje rublis.

 

Rusija 's klimato

Rusija yra milžiniškas žemės sklypą, kuriame yra daug atokiose vietovėse, pavyzdžiui, didžioji tundras Sibiro. Šiaurės Rusija, kuri apima Sibirą, turi subarktinių aplinką, kuri siūlo labai šaltas žiemas ir sniego. Maskvoje ir daugelyje kitų Rusijos neminimi šiaurinių rajonų turėti drėgnas žemyno klimatas su šilta karštomis vasaromis ir šaltomis, ilgų žiemos. Tipiniai birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesiais temperatūra svyruos ties 75 laipsnių pagal Celsijų (24 Celsijaus), tačiau gali eiti kaip aukštas, kaip 90 laipsnių pagal Celsijų (32 Celsijaus) per karščio bangoms. Žiemą tikėtis temperatūra išliks gerokai žemiau nulio (32 laipsnių pagal Celsijų / 0 Celsijaus) ir dažnai būna žemiau nulio ilgą laiką.

 

Religijos Rusijoje

Stačiatikių krikščionybė, judaizmas, budizmas ir islamas yra labiausiai paplitęs religijos Rusijoje.Visi laikomi teisėtais šalis 's istorinio paveldo. Populiariausia religinė šventė švenčiama beveik visų Rusijos piliečių Velykų, kurioje jie pripažinti darant Kulich (Velykų duona) ir paskha, patiekalas su sūriu ir formos kaip piramidės.

Mokyklos

Mokyklos ir universitetai – Rusija

Internetinės mokyklos ir universitetai – Rusija