SINReM - Tarptautinis magistras tvaraus ir naujoviško gamtinių išteklių valdymo srityje

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

EIT ženklas suteiktas 2017 m

Iššūkis

Tvarumas yra daugiau nei vieningas žodis. Žaliavos yra viena iš sparčiausiai ištekančių išteklių Žemėje. Nuolatinis ir tvarus daugelio šių medžiagų tiekimas yra gyvybiškai svarbus dekarbonizuojančiai visuomenei, atsinaujinančios energijos infrastruktūrai, elektros judumui, taip pat vartojimo prekėms ir elektronikai. Pasenęs "make-take-use-dispose" modelis nebegalioja galutinių išteklių pasaulyje. Siekdami išspręsti šį iššūkį, trys pagrindiniai Europos universitetai bendradarbiavo kuriant naują "Erasmus" magistro programą - tarptautinį magistrą subalansuoto ir naujoviško gamtinių išteklių valdymo srityje (SINReM). SINReM buvo sukurta siekiant ugdyti naujos kartos specialistus, galinčius kurti technologijas medžiagų mokslui iš naujo išrasti ir įgyti kompetencijos, kompetencijos ir pasitikėjimo tvarių medžiagų naudojimo sprendimų kūrimu.


SINReM - Tarptautinis magistras subalansuotos

ir inovatyvus gamtinių išteklių valdymas SINReM suteikia studentams plačią nuomonę apie visą vertės grandinę ir jos įvairius aspektus, bet taip pat apie galimybes ir apribojimus. SINReM studentai įgyja žinių apie įvairias (technologines) galimybes optimizuoti gamtos išteklių srautus įvairiose vertės grandinės dalyse, pradedant nuo išteklių tyrimo iki tvaraus medžiagų naudojimo ir išteklių naudojimo gamybos procesuose, gyvų produktų.

Kaip SINReM dalis, studentai dirbs kartu su įvairių sričių bendraamžiais, kad galėtų kruopščiai įvertinti, kaip valdyti Žemės išteklius ekonomiškai tvariu būdu, be jokio neigiamo poveikio aplinkai ir visuomenei. Studentai paskatins pramonės šakos paradigmą, kuriant visapusišką žaliavų perdirbimo vaizdą.

Inovacijų ir verslumo ugdymas

SINReM absolventai yra mokomi pažinti kūrybiškumą, turėti verslumo mąstyseną, daugiadisciplininį požiūrį ir novatoriškų problemų kūrimo įgūdžių.

Keletas integruotų kursų per visą programą skatina keitimąsi žiniomis ir patirtimi tarp studentų, dėstytojų ir ne akademinių suinteresuotųjų subjektų, kurie aktyviai veikia vertės grandinėje, ir iššūkį mokiniams kurti ir taikyti tarpdisciplinines ir kūrybines problemų sprendimo būdus.

SINReM programa taip pat numato papildomus įgūdžių mokymus, skirtus mokyti studentus vertinti aplinkosaugos ir visuomenės poveikį intervencinėms priemonėms vertės grandinėje (pvz., Išteklių vertinimas), būti kūrybingam ir novatoriškam ne tik akademinėse mokslinių tyrimų aplinkoje, bet ir verslo aplinkoje. Šie kursai apima inovacijų valdymo, intelektinės nuosavybės teisių ir verslumo modulį, taip pat kursą apie projektų valdymą ir verslo plano rengimą, kuris rengia studentus magistro baigiamiesiems tyrimams ir pradedantiems ateityje įsitraukti į artimiausius metus.


Profesionalūs profiliai po baigimo

Ar esate studentas, kuris yra:

  • Ar norėtumėte ištirti, kaip inžinierizuoti technologijas, siekiant pagerinti ribotų žaliavų naudojimą?
  • Norite sužinoti, kaip naujovės ir verslumo kompetencijos bei įgūdžiai gali padėti jums prisidėti tiek prie dabartinių pramonės šakų, tiek ir sukurti savo verslą?
  • Motyvuoti glaudžiai bendradarbiauti su pramone ir moksliniais tyrimais, susijusiais su moksliniais tyrimais grindžiamų esminių problemų sprendimo priemonių kūrimu?

Verslininkas - SINReM paruošia jus pradėti savo verslą. Jūs bendrausite su žaliavų sektoriaus įmonių steigėjais, gausite reikiamų žinių ir įgūdžių inovacijų valdymui ir intelektinės nuosavybės teisėms, mokysite kurti ir analizuoti verslo modelius ir planuoti, kaip pritaikyti tyrimų rezultatus. Taip pat yra ir jūsų partnerių pramonės partneriai ir trijų partnerių universitetų mokslinių tyrimų perkėlimo / verslo plėtros departamentai.

Darbas pramonėje. Sukurkite esamą įmonę arba tapkite išteklių inžinieriumi mažų, vidutinių ir didelių kompanijų mokslinių tyrimų skyriuose ar technologijose visame pasaulyje.


Programos struktūra

SINReM - Tarptautinis magistras tvaraus ir naujoviško gamtinių išteklių valdymo srityje

SINReM suteikia studentams plačią visos vertės grandinės ir skirtingų jos aspektų vaizdą, bet ir galimybes bei apribojimus. SINReM studentai įgyja žinių apie įvairias (technologines) galimybes optimizuoti gamtos išteklių srautus įvairiose vertės grandinės dalyse, pradedant nuo išteklių tyrimo iki tvaraus medžiagų naudojimo ir išteklių naudojimo gamybos procesuose, gyvų produktų.

Kaip SINReM dalis, studentai dirbs kartu su įvairių sričių bendraamžiais, kad galėtų kruopščiai įvertinti, kaip valdyti Žemės išteklius ekonomiškai tvariu būdu, be jokio neigiamo poveikio aplinkai ir visuomenei. Studentai paskatins pramonės šakos paradigmą, kuriant visapusišką žaliavų perdirbimo vaizdą.


Reikalavimai

Bakalauro laipsnis (mažiausiai 180 ECTS) inžinerijos ar mokslo srityje, įskaitant 15 ECTS matematikoje ir / arba fizikoje, 10 ECTS chemijoje, arba lygiavertė pripažintos universiteto ar inžinerijos kolegijos kvalifikacija.
Profesinis anglų kalbos įrodymas - dėl išsamių reikalavimų, apsilankykite programos tinklalapyje: sinrem.eu/admission


Mokesčiai

  • Europos (EEE): 6 000 EUR per metus
  • Visi kiti: 12 000 EUR per metus


Stipendijos

Studentams, pradedantiems 2020 m. Rugsėjo mėn., EIT-Label stipendijos gali būti skiriamos iš EIT RawMaterials po 13 500 EUR vienam studentui. Norėdami gauti informacijos apie tai, kaip bus skiriamos „EIT-Label“ stipendijos ir kas jas gali gauti, susisiekite tiesiogiai su koordinuojančiu universitetu: sinrem@ugent.be

Be EIT stipendijų Europos studentai gali kreiptis dėl (dalinio) studijų mokesčio atsisakymo.

Galima gauti nemažai „Erasmus Mundus“ jungtinio magistro laipsnio stipendijų, apimančių visas studijų įmokas ir pragyvenimo išlaidas - išsamesnės informacijos rasite apsilankę https://sinrem.eu.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

EIT RawMaterials is able to offer students a unique opportunity to learn in a dynamic environment, focusing on real-life challenges. EIT RawMaterials is initiated and funded by the EIT (European Insti ... Skaityti daugiau

EIT RawMaterials is able to offer students a unique opportunity to learn in a dynamic environment, focusing on real-life challenges. EIT RawMaterials is initiated and funded by the EIT (European Institute of Innovation and Technology), a body of the European Union. The EIT Label is a certificate of quality that is awarded only to excellent educational programmes at the Master and Doctoral level. As a student of an EIT RawMaterials Labelled programme, you’ll be part of the largest European raw materials partnership – with more than 120 core and associate partners and 180 project partners from over 22 European countries coming from higher education, research institutions and industry. As an EIT Label student, you will have the opportunity to become part of this committed partnership as well as champion and contribute to the EIT RawMaterials objective of finding new, innovative solutions to secure the sustainable supply of raw materials across the value chain – from exploration, mining and extraction, to mineral processing, recycling and developing circular economy strategies. Skaityti mažiau
Espo , Stolbergas (Reino kraštas) , Delftas , Bordo , Darmštatas , Grenoblis , Lježas , Metzas , Luleå , Freibergas , Gente , Upsala , Leuvenas , Leobenas , Trento , Milanas + 15 Daugiau Mažiau