SUMA - magistras tvariomis medžiagomis

Bendroji informacija

6 locations available

Programos aprašymas

EIT ženklas suteiktas 2016 m

Iššūkis

Medžiagos yra šiuolaikinės pasaulio ekonomikos pagrindas. Jie tampa vis labiau svarbūs perėjimui prie dekarbonizuojančios visuomenės, nes jie suteikia galimybę pereiti prie atsinaujinančios energijos, elektros energijos judumo ir išteklių naudojimo efektyvumo. Nepaisant to, daugelis medžiagų tampa kritinės.

Todėl turime sukurti tvirtus sprendimus ir žaidimų keitimo technologijas, kurios leistų naudoti tvarų medžiagų srautą.


Tvarios medžiagos sprendimai su SUMA

"SUMA" magistro programa siekiama ruoštis rytdienos išteklių inžinieriams bendradarbiaujant pasauliniu mastu, kartu sutelkti kai kurias geriausias švietimo programas tvarių medžiagų inžinerijos srityje Europoje. Tikslas yra užtikrinti, kad jaunieji mokslininkai gautų tvirtą pagrindą chemijoje ir fizikoje, kompetenciją projektuojant ir pritaikant naujas medžiagų sistemas, skirtas konkrečioms funkcijoms, ir su konkrečiu požiūriu į procesų ir technologijų tvarumą medžiagų kūrimo srityje. SUMA ypač daug dėmesio skiria inovacijoms, verslumui ir vadovavimui, ir taiko holistinį požiūrį į medžiagų paradigmą, tiriant aplinkraštį (ekologinį) dizainą, medžiagų pakaitalą, gyvavimo ciklo inžineriją ir aplinką tausojančią dizainą, medžiagų apdirbimą ir perdirbimą, gamybą ir naujoves.


Programos struktūra

Tvarios medžiagos (SUMA) magistro programos yra dvejų metų programos, įterptos į dalyvaujančių universitetų inžinerines programas:

KU Leuvenas

Medžiagų inžinerijos magistras

Montanuniversität Leoben

Tvarių medžiagų magistras

Trento universitetas

Medžiagų ir gamybos inžinerijos magistras

Grenoblis INP

Meistras subalansuotos pramonės inžinerijos srityje

Milano-Bikoko universitetas

Matematikos mokslų magistras

Iš viso yra 10 takelių, kurių kiekvienas buvo apdovanotas EIT ženklu. Kiekvienas SUMA programos kūrinys susideda iš vienerių metų universiteto įstojimuose, o po antrosios metų viename iš kitų dalyvaujančių universitetų.

Inovacijų ir verslumo ugdymas

"SUMA", kaip EIT pažymėta magistrantūros programa, pripažįsta, kad svarbu suteikti studentams galimybę išnagrinėti tvarių medžiagų sprendimų ekonominę svarbą ir tai, kaip jie praktiškai įgyvendinami pramonėje ir visuomenėje. SUMA studentams bus teikiama inovacijų ir verslumo mokymo programa, skirta:

  • Kursai, susiję su inovacijų strategijos įdiegimu įmonės lygmeniu, produktų kūrimo proceso ir strateginio valdymo, kūrybiškumo ir produktų kūrimo sprendimų valdymo valdymu.
  • Verslo modeliavimo žaidimai.
  • Jaunų verslininkų pateiktos pastabos apie inžinerijos vaidmenį kuriant technologines atsinaujinančias įmones.
  • Bandomieji tyrimai, kuriuos pateikė pramoniniai ir kompanijos ekspertai šioje srityje.
  • Mažų grupių ir individualių projektų darbas, skirtas realių problemų sprendimui.


Vienos savaitės vasaros mokykla

Kiekvienais metais "SUMA" magistrantūros programos organizuoja vasaros mokyklą, kurioje visi studentai iš skirtingų kūrinių susiburia mokytis iš pirmaujančių ekspertų konkrečioje tvarios medžiagos tema. Vasaros mokykloje mokiniai dirbs kartu komandose dėl visuomeninių ir technologinių problemų, naudodamiesi ekspertų vasaros mokyklos fakulteto žiniomis ir paskaitos turiniu. 2017 m. Leidimas vyko Leuvene ir aptarė temą "Cirkuliacinė ekonomika skaitmeninti", kurioje mokiniai sužinojo, kaip darniam medžiagų perdirbimui ir perdirbimui gali būti taikomas daiktų internetas (IoT), didelė duomenų analizė ir "Industry 4.0" principai. 2018 m. SUMA vasaros mokykla suteikė studentams galimybę išmokti daugiakriterinio vertinimo metodus ir plėtoti inovacijas nuo laboratorijos iki verslo projektų ir komercializuoti.


Profesionalūs profiliai po baigimo

Ar esate studentas, kuris yra:

  • Ar domitės žemės mokslu, kalnakasybos, medžiagų mokslo ir inžinerijos klausimais?
  • Motyvu ištirti ryšį tarp medžiagų technologijų ir jo aplinkosaugos ir socialinių bei ekonominių veiksnių?
  • Nori tapti verslininkiu ir pradėti savo įmonę?
  • Motyvuoti glaudžiai bendradarbiauti su pramone ir pažangiausių iššūkių tyrimai?

"SUMA" magistro programa skirta mokyti chemines ir fizines chemines medžiagas turintiems mokslininkams, turinčioms kompetenciją projektuoti ir pritaikyti naujas konkrečių funkcijų medžiagų sistemas, o taip pat konkrečiai vertinti procesų ir technologijų tvarumą medžiagų kūrimo srityje.

Pagrindinės darbo vietos yra Europos pramonės ir mokslinių tyrimų centruose, kuriomis siekiama kurti ir gaminti funkcines medžiagas pažangioms programoms ir aukštoms technologijoms.

Absolventai gali pradėti karjerą kaip aukštos kvalifikacijos būsimieji lyderiai, atsakingi už pažangių medžiagų projektavimo, gamybos procesų ir medžiagų kvalifikacinių protokolų tvarkymą aukštųjų technologijų įmonėse, medžiagų diagnostikai ir analizei pramonės ir mokslinių tyrimų centruose bei medžiagų kūrimo projektams ir moksliniams tyrimams. projektai materialiojo mokslo ir technologijų naujovių srityje.


Reikalavimai

Paprastai visi studentai turėtų turėti bakalauro arba inžinerijos bakalauro (arba lygiavertį), taip pat anglų kalbos mokėjimo įrodymą.

Kandidatai privalo atitikti pasirinktos kelio abiejų partnerių institucijų magistrantūros studijų programų priėmimo kriterijus. Prašome susipažinti su individualiomis universiteto svetainėmis, kad gautumėte informacijos apie priėmimo reikalavimus.


Taikymo laikotarpis

Paraiška SUMA programai yra kelių žingsnių procesas.

Pareiškėjai turėtų užsiregistruoti SUMA svetainėje: www.master-suma.eu

Norėdami gauti informacijos apie registracijos / paraiškos pateikimo terminus, prašome patikrinti:

KU Leuvenas

www.kuleuven.be/english/application/instructions

Montanuniversität Leoben

starter.unileoben.ac.at/en/3489/

Trento universitetas

offertaformativa.unitn.it/en/lm/materials-and-productionengineering/applying

Milano-Bicocca universitetas (UNIMIB)

www.unimib.it/unimib-international/bachelor-and-masters/how-enroll


Mokesčiai

Mokesčiai skiriasi priklausomai nuo programos takelio ir kilmės šalies.

Bendras mokestis EEE studentams svyruoja nuo 77 iki 5500 eurų.

Bendras mokestis už ne EEE studentų svyruoja nuo 600 iki 12 000 eurų.

Daugiau informacijos rasite www.master-suma.eu


Stipendijos

Studentams, pradedantiems 2020 m. Rugsėjo mėn., EIT-Label stipendijos gali būti skiriamos iš EIT RawMaterials po 13 500 EUR vienam studentui. Norėdami gauti informacijos apie tai, kaip bus skiriamos „EIT-Label“ stipendijos ir kas jas gali gauti, susisiekite tiesiogiai su koordinuojančiu universitetu: master-suma@kuleuven.be

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

EIT RawMaterials is initiated and funded by the EIT (European Institute of Innovation and Technology), a body of the European Union. The EIT Label is a certificate of quality that is awarded only to e ... Skaityti daugiau

EIT RawMaterials is initiated and funded by the EIT (European Institute of Innovation and Technology), a body of the European Union. The EIT Label is a certificate of quality that is awarded only to excellent educational programmes at the Master and Doctoral level. As a student of an EIT RawMaterials Labelled programme, you’ll be part of the largest European raw materials partnership – with more than 120 core and associate partners and 180 project partners from over 22 European countries coming from higher education, research institutions and industry. As an EIT Label student, you will have the opportunity to become part of this committed partnership as well as champion and contribute to the EIT RawMaterials objective of finding new, innovative solutions to secure the sustainable supply of raw materials across the value chain – from exploration, mining and extraction, to mineral processing, recycling and developing circular economy strategies. Skaityti mažiau
Espo , Delftas , Bordo , Grenoblis , Lježas , Metzas , Luleå , Gente , Alsike , Leuvenas , Leobenas , Trento , Milanas + 12 Daugiau Mažiau